6284 відвідувача онлайн
3 975 31

Масована дронова атака РФ на Одесу: 4 людини постраждали, серед них дитина. Пошкоджено цивільну інфраструктуру. ФОТОрепортаж

Російські терористи масовано атакували Одесу та район ударними безпілотниками.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Одеської ОВА Олег Кіпер, інформує Цензор.НЕТ.

Як зазначається, над знищенням ворожих цілей працювали наші сили ППО.

Наслідки ворожої атаки

За даними ОВА, внаслідок атаки пошкоджено цивільну інфраструктуру, зокрема дитячу поліклініку, садок, скління у багатоповерхівках та легкові автомобілі. Постраждало 4 особи, серед них одна дитина. Всі госпіталізовані у стані середнього ступеню важкості.

"Також через російську атаку в частині Одеського району діють локальні аварійні відключення світла. Критична інфраструктура працює за допомогою генераторів. У Київському районі Одеси призупинено теплопостачання частині споживачів. Відкриті пункти незламності. На місцях над ліквідацією наслідків працюють всі відповідні служби. Правоохоронці фіксують чергові злочини росіян проти мирного населення Одещини", - інформує Кіпер.

наслідки атаки на Одесу 19 лютого 2025 року
наслідки атаки на Одесу 19 лютого 2025 року
наслідки атаки на Одесу 19 лютого 2025 року
наслідки атаки на Одесу 19 лютого 2025 рокунаслідки атаки на Одесу 19 лютого 2025 року
наслідки атаки на Одесу 19 лютого 2025 року
наслідки атаки на Одесу 19 лютого 2025 року

Раніше Цензор.НЕТ інформував, що росіяни завдали масованого удару по Одесі: в частині міста відсутні електро-, водо, та теплопостачання, - без тепла залишились лікарні, поліклініки та об’єкти соціальної інфраструктури. На ранок стало відомо, що без опалення наразі 14 шкіл, 13 дитсадків та понад 500 будинків.

Топ коментарі
+2
Так, вистрибують з моря - і одразу над житловий квартал.
Щодо відсутності ракет і радарів - це до зєлєних слуг з зєлєй на чолі.
показати весь коментар
19.02.2025 08:25 Відповісти
+1
скоріш всього з моря дуже низько летіли
показати весь коментар
19.02.2025 08:20 Відповісти
+1
Мудрим, своєчасним, потужним рішенням направили в піхоту.
показати весь коментар
19.02.2025 08:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чому пропустили ,де мобільні групи
показати весь коментар
19.02.2025 08:12 Відповісти
скоріш всього з моря дуже низько летіли
показати весь коментар
19.02.2025 08:20 Відповісти
Мудрим, своєчасним, потужним рішенням направили в піхоту.
показати весь коментар
19.02.2025 08:21 Відповісти
Так, вистрибують з моря - і одразу над житловий квартал.
Щодо відсутності ракет і радарів - це до зєлєних слуг з зєлєй на чолі.
показати весь коментар
19.02.2025 08:25 Відповісти
Підстанція на Таїрово, біля кладовища. Там же навпроти дитяча поліклініка.
показати весь коментар
19.02.2025 08:15 Відповісти
Ось, шо роблять локаційно втрачені уламки.
Дякуємо пивио
показати весь коментар
19.02.2025 08:27 Відповісти
Не ображайте нашу ППО, вона працює.
показати весь коментар
19.02.2025 08:55 Відповісти
схема проста
скидуемось грошіма
наймаемо блеквотер якийсь
ті роблять крокус-2

не допомогло?
збір і крокус-3

...

профіт

я не бачу інших варіантів
показати весь коментар
19.02.2025 08:32 Відповісти
З "Крокуса", попри всі зусилля русні повісити його на нас, ефект був лише один - на КАБах почали писати "За Крокус". Та й все.
Але репутацію терористів на українців треба повісити у будь-який спосіб. Найкраще - щоб вони на емоціях таки зробили те, що ви пропонуєте. Все спливе швидко. Як з азербайджанським літаком.
показати весь коментар
19.02.2025 08:34 Відповісти
та покуй вже то все
по друге де там наші?

блекуотер то найманці без принципів
та які докази???

якщо ти не поняв повторю
тільки терор на мокві шось дасть!!!
показати весь коментар
19.02.2025 08:52 Відповісти
Коли МН-17 збили, ціни на нафту Brent падати почали вже наступного дня.
У цьому світі нічого не приховаєш.
Якщо всі сходять на дурника, це значить, всім так треба.
показати весь коментар
19.02.2025 08:54 Відповісти
мені пох на нафту
в мене електромобіль
показати весь коментар
19.02.2025 09:57 Відповісти
Росбюджету не пох.
Але нафта і МН-17 тут до того, що спробуй Україна влаштувати теракт, навіть чужими руками, русня обов'язково знайде всі докази і надасть їх міжнародній спільноті.
Прощавай моральна і матеріальна підтримка.
Що росії і треба.
показати весь коментар
19.02.2025 10:15 Відповісти
ти занадто переймаешся хернею
переможців не судять
показати весь коментар
19.02.2025 10:58 Відповісти
А ви вже записали росію в переможці.
показати весь коментар
19.02.2025 10:59 Відповісти
це ти записав
я вірю в нашу перемогу
показати весь коментар
19.02.2025 12:06 Відповісти
Щось я не пам'ятаю країн, крім Афганістану, які виграли війну шляхом терору.
Нам треба стати другим Афганістаном?
показати весь коментар
19.02.2025 12:07 Відповісти
в срасії все вирішує моква
створи там умови і вони самі ***** кокнуть
показати весь коментар
19.02.2025 12:14 Відповісти
Їм дома підривали, натомість вони ще більше гуртувались довкола *****, жадаючи помсти за нашіх мальчіков в Чєчнє.
показати весь коментар
19.02.2025 12:15 Відповісти
і що?
платять чечні репарації
бояться чеченів як вогню
показати весь коментар
19.02.2025 15:11 Відповісти
Бояться не чеченців, а кадирівців.
Чечня у складі росії. Насильно мобілізовані чеченці (не ті, що кадирівці) зараз воюють за русню на Донбасі.
показати весь коментар
19.02.2025 15:16 Відповісти
короче ти за те щоб не бомбити бо путін нападе
я зрозумів, закінчили розмову
показати весь коментар
19.02.2025 17:00 Відповісти
Балалайка стирчить, сховай.
показати весь коментар
19.02.2025 08:57 Відповісти
Цілком випадково трампон пздить про те що кацапи атакують тільки на 20% від своїх можливостей, і тут цей показовий обстріл. Трампон разом з ****** всіма силами хочуть показати, що окрім підписання договорів про розкрадання України і зняття санкцій з кацапів - більше немає других варіантів.
показати весь коментар
19.02.2025 08:33 Відповісти
Хтось їх навів...
показати весь коментар
19.02.2025 08:40 Відповісти
На підстанцію? Да не смішить.
показати весь коментар
19.02.2025 08:56 Відповісти
Головне щоб пам"ятник Пушкіну в Одесі непостраждав!
показати весь коментар
19.02.2025 08:44 Відповісти
І рейтинг труханова...
показати весь коментар
19.02.2025 08:46 Відповісти
Ця атака Одеси по "мирному плану" трампа чи хутіна !?
показати весь коментар
19.02.2025 08:45 Відповісти
А для Трумпа його партнер ***** "харошій парєнь", який сильно переживає за вбитих та покалічених. Аж настільки, що набирає всяких вишкребків в своє військо від Північної Хучхеї до джунглів Амазонки.
показати весь коментар
19.02.2025 09:02 Відповісти