3725 відвідувачів онлайн
5 471 28

Присвячений Петру Могилі дзвін контрабандист віз у Молдову на прохання патріарха Кирила, - литовські митники. ФОТО

Артефакт, присвячений митрополиту Петру Могилі та вивезений з України за невідомих обставин, виявили литовські митники. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Литовської митної служби.

Як зазначається, у ніч з 15 на 16 березня, чоловік проходив автомобільний митний контроль на кордоні та заявив, що не має предметів, які підлягають декларуванню. Втім під час огляду автомобіля митники виявили всередині захований під мішками церковний дзвін.

контрабанда дзвін

Предмет важить приблизно 260 кілограмів й на ньому можна помітити церковні написи.

"Судячи з написів на дзвоні, він може бути призначений для вшанування православного святого XVII століття, митрополита Київського і всієї Русі святителя Петра Могили", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що водій не зміг надати жодних документів про походження дзвону та право власності на нього, сказавши, що нібито не знав, що такі документи потрібні.

Митники вилучили дзвін та склали протокол про вилучення товару. Згодом чоловік зізнався, що мав намір перевезти дзвін із російського міста Подольськ через Білорусь і Литву до Молдови на прохання Патріархів Кирила і Миколая.

Топ коментарі
+12
У нас? Вів віз дзвон з Рф до Молдови через Литву.
Якщо це дзін, присвяченний Петру Могилі, то його було вкрадено у Києві набагато ранійше - 300 років рашисти все цінне у нас вивозили.
показати весь коментар
08.04.2025 13:49 Відповісти
+9
В нас для рашистів прохідний двір. Чого вони тільки не вивозили і не завозили.
показати весь коментар
08.04.2025 13:42 Відповісти
+5
"[…] із російського міста Подольськ через Білорусь і Литву до Молдови […]".

Це ж як? Підземним ходом?
показати весь коментар
08.04.2025 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В нас для рашистів прохідний двір. Чого вони тільки не вивозили і не завозили.
показати весь коментар
08.04.2025 13:42 Відповісти
У нас? Вів віз дзвон з Рф до Молдови через Литву.
Якщо це дзін, присвяченний Петру Могилі, то його було вкрадено у Києві набагато ранійше - 300 років рашисти все цінне у нас вивозили.
показати весь коментар
08.04.2025 13:49 Відповісти
Тих що вивозять,треба закопувати що б ніхто не знав де вони подівались,тоді буде якийсь порядок,це як зрада батьківщині,він не гвіздок чи монету віз!
показати весь коментар
08.04.2025 14:27 Відповісти
"[…] із російського міста Подольськ через Білорусь і Литву до Молдови […]".

Це ж як? Підземним ходом?
показати весь коментар
08.04.2025 13:46 Відповісти
І чому до Молдови?
показати весь коментар
08.04.2025 13:53 Відповісти
Теж цікаво. З якого переляку кирило віддав дзвін Молдові і яким чином без документів його планували вивезти в ЄС, провезти через кілька країн, і знов з ЄС вивезти в Молдову.
показати весь коментар
08.04.2025 13:58 Відповісти
кацапи вважають що можуть окупувати Молдову, за грузинською схемою, привівши до влади в країні, на виборах у вересні 2025 року, кацапське, прокацапське окупаційне лайно, біонгепотріб !!!!
показати весь коментар
08.04.2025 13:59 Відповісти
А якщо не вдасться? Тоді дзвін пропаде? Навіщо його вивозити наперед?
показати весь коментар
08.04.2025 14:01 Відповісти
Русня впевнена, що вдасться. Як і у 2022 році.
Магічний принцип: якщо хочеш, щоб щось сталось, поводься так, ніби воно вже сталось - і воно станеться.
показати весь коментар
08.04.2025 14:04 Відповісти
Русня була впевнена, що українці їх зустрінуть хлібом-сіллю і разом побіжать скидати "бандеровскій рєжим". Поводились так, ніби це вже сталось: везли з собою парадку, замовили столики в київських ресторанах. Але щось пішло не так. Тому твій магічний принцип до одного місця. Не хріна він не працює. В Молдові кацапи теж обламаються.
показати весь коментар
08.04.2025 14:13 Відповісти
Хоч і не працює, але русня його дотримується. З Молдовою, схоже, саме те. Вони вже бачать її другою Грузією, тому везуть реліквію у певності, що на контрольовану територію.
Як воно буде - побачимо.
З президентськими пропетляла тільки тому, що всі зусилля у ті дні були спрямовані на битву за США, яку русня блискуче виграла.
показати весь коментар
08.04.2025 14:15 Відповісти
Та навряд чи його в Молдову везли. Навіщо? Тим більше зараз? Це якась маячня, а не новина.
показати весь коментар
08.04.2025 14:21 Відповісти
Мутна історія.
показати весь коментар
08.04.2025 14:31 Відповісти
а пропаганда за сруцкій мір, кацапо-смолвок, калбасу по 2.20 та інші кацапські комуно-нацистькі, шовіністичні, імперські наративи ???
показати весь коментар
08.04.2025 14:31 Відповісти
презент фанатам руцке мира в Молдове
показати весь коментар
08.04.2025 14:42 Відповісти
Занадто жирно, для такої дрібноти і благословення від самого гундяя по Скайпу - з головою має вистачити.
показати весь коментар
08.04.2025 14:44 Відповісти
не своє ж...спіжжене...можна й подарувати
показати весь коментар
08.04.2025 15:54 Відповісти
Такі реліквії русня зазвичай у себе на території зберігає, щоб підвищити культурну масу.
показати весь коментар
08.04.2025 15:57 Відповісти
Все як завжди. Від крадіжок державной спадщини до втікачів ухилятнів - прикордонники і митники не у справах
показати весь коментар
08.04.2025 13:52 Відповісти
А Кабмін в Україні, сидить рівненько, лупає очима сонними, з цілим батальйоном, отих ДержСекретарів!! Бдять усі законодавство, поки МАЙНО УКРАЇНИ, розкрадають!
показати весь коментар
08.04.2025 13:56 Відповісти
Та похрін якось всім на те майно. Головне, щоб жоден ухилянт не зміг пройти через кордон.
показати весь коментар
08.04.2025 14:00 Відповісти
А чому не для Володимира Великого??? Брєд і піар... це новий дзвін
показати весь коментар
08.04.2025 13:57 Відповісти
я не сумніваюсь навіть що в кацапію вивезені вже майже всі цінності Печерської лаври, там що для вигляду лишилось то підробки. І цей немалий дзвін наші хоробрі прикордонники які в карпатських лісах виловлюють замаскованих втікачів, якось не замітили
показати весь коментар
08.04.2025 14:22 Відповісти
З окупованої Української держави - УНР в Московію - орду (з 18 ст. вже в нібито Росію) були викрадені і вивезені українські атрибути державної влади - клейноди Української Запорізької Січі, старовинні бібліотеки і бандури інкрустовані дорогоцінними каміннями Івана Мазепи, колекції Пилипа Орлика, золото розкопок курганів скіфської культури, незліченні скарби золотих виробів X-XII ст. (25 кг), знайдені на Полтавщині, Євангеліє Павла Полуботка, особисті речі Петра Могили, маршальський жезл графа Румянцева. Давньогрецька мозаїка "Дмитро Салунській", фрески з Михайлівського Золотоверхого собору Києва. У 1950 р з Львівського історичного музею прокляті російські окупанти поцупили і вивезли 116 експонатів із золота (12 кг). У 1991 році
у ворожу Росію злочинно вивезено старовинні золоті монети і прикраси зі скарбу, знайденого на Черкащині ..... і ін. Всі ці незліченні українські скарби все золото було викрадено личаковими загарбниками москалями і злочинно вивезено цими проклятими ворогами окупантами України в царську потім і фашистську росію -... уйла, і де поки незаконно перебувають до рішення міжнародних судів. Так і рішучої наполегливості в цьому питанні потрібно чекати від нашої влади --капітулянтів.
показати весь коментар
08.04.2025 15:48 Відповісти
Трохи конкретики про цінності кацапської секти, яка іменує себе Українською правословною церкви (маасковскага партіархата).

Гундяєв попросив ВКРАСТИ українського дзвона.

"Даючи Сьому Заповідь «Не кради» (Вих 20, 15), Господь чітко постановляє шанувати власність свого ближнього, не красти, не присвоювати собі чийогось майна, грошей або нечесним шляхом їх примножувати."
Восьма Заповідь
Не свідчи неправдиво на свого ближнього!
Дев'ята Заповідь
Не жадай дому ближнього свого!
Десята Заповідь
Не жадай жінки ближнього свого, ані раба його, ані невільниці його, ані вола його, ані осла його, ані всього, що ближнього твого.
показати весь коментар
08.04.2025 14:31 Відповісти
Серце кров'ю обливається коли бачиш в будь-якому великому історичному музеї личакової паРаші історичні експонати які майже повністю складають наші українські культурні цінності а особливо раритети старіші 11 -12 - століть. Так, там поруч зі слов'янськими українськими безцінними фресками і мозаїками, пам'ятниками мистецтва 11 -12-го століття є сусідами різні кацапські допотопні балалайки і смердючі постоли москалів, а з українським золотом скіфів лежать обісцяні личаки угро -фінів які тільки з 18 ст. підступно замаскувались під нібито як великоросів- росіян. А з старовинними бойовими слов'янськими обладунками, кольчугами і мечами дружинника Київської Русі (давня назва України) знаходяться якісь примітивні топорища, рогатини і дубини угро - фінів москалів Залісся - Моксель. Ось що виходить, коли в ті давні часи і пізніше Український народ не захистив і втратив свою Свободу, і Свободу і Суверенітет своєї Батьківщини, він тимчасово втратив ще й свою славетну історію, скарби і душу, душу своєї Великої Української нації. І це страшне історичне минуле знову повертається в Україну.
показати весь коментар
08.04.2025 15:31 Відповісти