8304 відвідувача онлайн

Суддів, які судили євромайданівців, можна притягувати до відповідальності протягом 3 років, - ВРЮ

Глава ВРЮ Бенедисюк наполягає, що в питанні звільнення суддів за порушення присяги застосовується норма про 3-річний, а не річний термін.
"Вища рада юстиції вважала і вважає, що при накладенні такого виду дисциплінарного стягнення як звільнення за порушення присяги судді, підлягає застосуванню трирічний термін давності", - зазначив він.
ВРЮ наголошує, що встановлення трирічного терміну давності притягнення до дисциплінарної відповідальності набуло чинності 28 березня 2015 року одночасно із законом "Про забезпечення права на справедливий суд".
Пункт перехідних положень даного закону передбачає, що заяви і скарги, подані до набрання чинності закону, а також дисциплінарні провадження щодо суддів, розпочаті до набрання чинності закону, здійснюються відповідно до закону "Про судоустрій і статус суддів".
Таким чином, норма про річний термін давності для притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності в даній ситуації застосовуватися не може.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Термін притягнення до відповідальності суддів, що судили євромайданівців, закінчився, - ВАСУ
Топ коментарі
+5
3.14ДАРАСЫ на столбах скоро висеть будете
показати весь коментар
02.03.2016 13:12 Відповісти
+4
Европа когда-то научила своих судей руководствоваться законом.
Судей, выносивших решения против евромайдановцев, можно привлекать к ответственности на протяжении 3 лет, - ВСЮ - Цензор.НЕТ 1887
показати весь коментар
02.03.2016 13:18 Відповісти
+4
...Ээ нет...у народа к вам не будет ни прощения ни срока давности...это без срока и прийдёт то время когда вы "сцуки" ответите все до единого....!!!
показати весь коментар
02.03.2016 13:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это преступления - против ГОСУДАРСТВА УКРАИНА!!!!!
показати весь коментар
02.03.2016 13:15 Відповісти
Это преступления государства Украина - против несгибаемого народа Украины. Преступления не кончаются, значит и новых преступников ждут суды. Жаль, что латентные твари этого ещё не поняли.
показати весь коментар
02.03.2016 14:06 Відповісти
НАРОД - ОСНОВА ГОСУДАРСТВА. А чинуши, судьи и президенты.... - у него на службе
показати весь коментар
02.03.2016 14:12 Відповісти
3.14ДАРАСЫ на столбах скоро висеть будете
показати весь коментар
02.03.2016 13:12 Відповісти
никто их судить не будет,знает наша КОЗэлита, скоро их эти судьи судить будут
показати весь коментар
02.03.2016 13:13 Відповісти
"Судивших евромайдановцев судей можно привлекать к ответственности на протяжении 3 лет, - ВСЮ"

А можно и не привлекать. Правильно?
Ну, то есть, им бы только день простоять, да ночь продержаться..
показати весь коментар
02.03.2016 13:14 Відповісти
ОБЕЩАННОГО ТРИ ГОДА ЖДУТ????
показати весь коментар
02.03.2016 13:14 Відповісти
Европа когда-то научила своих судей руководствоваться законом.
Судей, выносивших решения против евромайдановцев, можно привлекать к ответственности на протяжении 3 лет, - ВСЮ - Цензор.НЕТ 1887
показати весь коментар
02.03.2016 13:18 Відповісти
Ну два уже прошло, остался еще годик...
показати весь коментар
02.03.2016 13:23 Відповісти
...Ээ нет...у народа к вам не будет ни прощения ни срока давности...это без срока и прийдёт то время когда вы "сцуки" ответите все до единого....!!!
показати весь коментар
02.03.2016 13:25 Відповісти
вот это протупили... раньше времени рыпнулись. Оставалось-то совсем немного подождать
показати весь коментар
02.03.2016 13:29 Відповісти
Я так розумію, що рішення ВСУ немає ніякою юридичної сили??? WTF?
показати весь коментар
02.03.2016 13:29 Відповісти
То есть, осталось год потянуть и всё...
Да?...
показати весь коментар
02.03.2016 13:29 Відповісти
" Суддів, які судили євромайданівців, можна притягувати до відповідальності протягом 3 років"
Який кАзьол придумав такий закон?
показати весь коментар
02.03.2016 13:31 Відповісти
Вот уроды. Они сейчас просто заговорят этот вопрос и судьи судившие Майдановцев будут и дальше работать.
Только посмотрите, что он говорит:
"Высший совет юстиции считал и считает, что при наложении такого вида дисциплинарного взыскания, как увольнение за нарушение присяги судьи, подлежит применению трехлетний срок давности", - сказал он. Источник: https://censor.net/n377196 Источник: https://censor.net/n377196
За нарушение присяги судьи????? Почему?????
Они ведь принимали не правосудные решения, то есть привлекали к ответственности людей не законно.
Так за это есть уголовная ответственность.
Стаття 375. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови 1. Постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. 2. Ті самі дії, що спричинили тяжкі наслідки або вчинені з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Это интересный способ слить дело.
Прокуратура, ВСЮ или полиция обращаются в суд с дурацким вопросом, суд отказывает в удовлетворении такого дурацкого вопроса и дело хоронят.
показати весь коментар
02.03.2016 13:31 Відповісти
Не можно, а НУЖНО!
показати весь коментар
02.03.2016 13:33 Відповісти
Значит, осталось ещё немного потянуть.
показати весь коментар
02.03.2016 13:36 Відповісти
Хотел бы я посмотреть как можно нарушить воинскую присягу без последствий. Она тоже на один год? Или на один месяц? Что за хня происходит? Какой может быть срок давности на ПРИСЯГУ? *** матрица какая то. Т.е. Доктор дает клятву Гипократа , та же присяга,на один год ,а потом можно скальпелем направо и налево,лекарства неправильные выписать.
показати весь коментар
02.03.2016 13:40 Відповісти
Ето типа еще меньше года осталось до истечения срока давности? А судить конечно же они будут сами себя? Ето из той же серии что Воры-олигархи собрались и назначили *антикоррупционного* прокурора...
показати весь коментар
02.03.2016 13:41 Відповісти
Значит ещё с годик буду смотреть на это шоу как с этой Волковой.
Нам бы день простоять,да ночь продержаться (с)
показати весь коментар
02.03.2016 13:43 Відповісти
Бенедисюк - наперсточник,незаконные действия судей - это ст.375 п.2 Уголовного кодекса,наказание по этой статье от 5 до 8лет лишения свободы, т. е тяжкое преступление,срока давности по таким преступлениям нет.
показати весь коментар
02.03.2016 14:01 Відповісти
Владимир, Вы либо троль либо провокатор либо читать не умеете.
Ст. 49 УК Украины:

1. Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину 1 до дня набрання вироком законної сили минули такі строки;
1) два роки - у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання менш суворе, ніж обмеження волі;
2) три роки - у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі;
3) п'ять років - у разі вчинення злочину середньої тяжкості;
4) десять років - у разі вчинення тяжкого злочину;
5) п'ятнадцять років - у разі вчинення особливо тяжкого злочину.
показати весь коментар
02.03.2016 16:30 Відповісти