5862 відвідувача онлайн
5 243 16

Терористи обстріляли ряд позицій ЗСУ з великокаліберного озброєння. Ворожі снайпери активізувалися поблизу Пісків і Авдіївки, - прес-центр АТО

З початку доби зафіксовано 26 обстрілів. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр АТО.
Згідно з повідомленням, 16 обстрілів зафіксовано на Донецькому напрямку і 10 - на Маріупольському.
Протягом години з мінометів і гранатометів різних систем бойовики вели вогонь по позиції "Зеніт" поблизу Авдіївки.
Крім цього, повідомляється, що активізувалися ворожі снайпери поблизу Пісків та Авдіївки.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Обстрелы на Луганщине усиливаются с каждым днем, ситуация обостряется, - Тука

З гранатометів і кулеметів великого калібру російські терористи обстріляли опорні пункти в районі шахти Бутівка, Дослідного, Пєсков і Зайцевого.
З міномета калібром 120 мм російські терористи обстріляли позиції поблизу Бердянського, а опорні пункти поблизу Мар'їнки бойовики обстріляли із зенітних установок, гранатометів і стрілецької зброї.
Неприцільний вогонь терористи вели по позиціях поблизу Широкіного з мінометів 120 і 82 мм.
Топ коментарі
+1
Пока янукович будет сидеть и вонять в РФ обстрелы не прекратятся.
показати весь коментар
02.03.2016 18:11 Відповісти
+1
А чего бы им не стрелять? Что стреляют, что не стреляют для ОБСЕ все равно мир.
показати весь коментар
02.03.2016 18:12 Відповісти
+1
Вы реально считаете, что от этого недотатарина что то зависит?
показати весь коментар
02.03.2016 18:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кто скажет что вчера рвануло в донецке?Правда или ложь?
показати весь коментар
02.03.2016 18:11 Відповісти
Уже писал ник Стрелок, что было.
показати весь коментар
02.03.2016 18:13 Відповісти
Где писал?Если можно то ссылку.Спасибо!
показати весь коментар
02.03.2016 18:17 Відповісти
Я за ним не слежу, но по времени между 10 и 11 дня. Ссылок нет.
показати весь коментар
02.03.2016 18:18 Відповісти
Пока янукович будет сидеть и вонять в РФ обстрелы не прекратятся.
показати весь коментар
02.03.2016 18:11 Відповісти
Вы реально считаете, что от этого недотатарина что то зависит?
показати весь коментар
02.03.2016 18:14 Відповісти
путин именно за януковича мазу тянет
показати весь коментар
02.03.2016 18:21 Відповісти
Без сомнения. Но только лишь для издевательств над украинцами. А самого януковича путин считает идиотом, которого надо навязывать украинцам.
показати весь коментар
02.03.2016 18:25 Відповісти
А чего бы им не стрелять? Что стреляют, что не стреляют для ОБСЕ все равно мир.
показати весь коментар
02.03.2016 18:12 Відповісти
не таких Песков.... есть Песок
показати весь коментар
02.03.2016 18:15 Відповісти
Опохмелись и в спам.
показати весь коментар
02.03.2016 18:16 Відповісти
І нафіга теє всьо писати? Ми й так знаємо,що кожен день обстрілюють Коли вже ВСУ почнуть у відповідь стріляти?
показати весь коментар
02.03.2016 19:03 Відповісти
2 года никак не выучат название населенного пункта "Пески" с ударением на 1м слоге... ПЕски - они, множественное число, соответственно " в ПЕсках, под ПЕсками, вблизи ПЕсок...
И г.СнежнОе, с ударением на "О".
Мелочь, казалось бы, странные названия, но живущим ТАМ - так не кажется.
показати весь коментар
03.03.2016 02:27 Відповісти