На шахті "Ювілейна" у Першотравенську Дніпропетровської області ввечері 5 березня сталася аварія. Три гірники отримали опіки
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на обласне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.
Згідно з повідомленням, аварія сталася близько сьомої години вечора. За попередніми даними, постраждали три людини.
У прес-службі підприємства "ДПЕК Шахтоуправління Першотравенське " повідомили, що на шахті "Ювілейна" в суботу на горизонті 370 метрів стався спалах метану без подальшого горіння.
"Двоє гірників очисного забою і машиніст гірничо-виймальних машин видобувної дільниці № 3 отримали легкі опіки першого ступеня - почервоніння шкіри відкритих ділянок тіла. Гірничий диспетчер, отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, оперативно ввів у дію план ліквідації аварії. Постраждалі самостійно виїхали на поверхню, в медпункті їм надали необхідну медичну допомогу і доставили до міської лікарні № 4 ", - розповіли в прес-службі шахти.
За її даними, всіх 173 робітників, які були в шахті, вивели на поверхню.
Вміст метану в гірничих виробках відповідає нормі, задимлення немає, зазначили в прес-службі.
На місце аварії прибули співробітники двох воєнізованих гірничо-рятувальних загонів. Після обстеження шахта продовжить роботу в звичайному режимі.
Згідно з повідомленням, аварія сталася близько сьомої години вечора. За попередніми даними, постраждали три людини.
У прес-службі підприємства "ДПЕК Шахтоуправління Першотравенське " повідомили, що на шахті "Ювілейна" в суботу на горизонті 370 метрів стався спалах метану без подальшого горіння.
"Двоє гірників очисного забою і машиніст гірничо-виймальних машин видобувної дільниці № 3 отримали легкі опіки першого ступеня - почервоніння шкіри відкритих ділянок тіла. Гірничий диспетчер, отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, оперативно ввів у дію план ліквідації аварії. Постраждалі самостійно виїхали на поверхню, в медпункті їм надали необхідну медичну допомогу і доставили до міської лікарні № 4 ", - розповіли в прес-службі шахти.
За її даними, всіх 173 робітників, які були в шахті, вивели на поверхню.
Вміст метану в гірничих виробках відповідає нормі, задимлення немає, зазначили в прес-службі.
На місце аварії прибули співробітники двох воєнізованих гірничо-рятувальних загонів. Після обстеження шахта продовжить роботу в звичайному режимі.
«А кто его любит, этого мистера Путина?», - российский наемник Российский националист и солдат Антон Раевский не верит своему президенту...
Пока был Беня все было нормально,а теперь очередной "медиа-менеджер" вместе с БПП закрывает глаза на все.