4 862 8

На шахті "Ювілейна" у Першотравенську Дніпропетровської області ввечері 5 березня сталася аварія. Три гірники отримали опіки

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на обласне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Згідно з повідомленням, аварія сталася близько сьомої години вечора. За попередніми даними, постраждали три людини.

У прес-службі підприємства "ДПЕК Шахтоуправління Першотравенське " повідомили, що на шахті "Ювілейна" в суботу на горизонті 370 метрів стався спалах метану без подальшого горіння.

"Двоє гірників очисного забою і машиніст гірничо-виймальних машин видобувної дільниці № 3 отримали легкі опіки першого ступеня - почервоніння шкіри відкритих ділянок тіла. Гірничий диспетчер, отримавши повідомлення про аварійну ситуацію, оперативно ввів у дію план ліквідації аварії. Постраждалі самостійно виїхали на поверхню, в медпункті їм надали необхідну медичну допомогу і доставили до міської лікарні № 4 ", - розповіли в прес-службі шахти.

Читайте також: Податківці припинили діяльність підпільного цеху з виробництва алкоголю в Дніпродзержинську. ФОТОрепортаж

За її даними, всіх 173 робітників, які були в шахті, вивели на поверхню.

Вміст метану в гірничих виробках відповідає нормі, задимлення немає, зазначили в прес-службі.

На місце аварії прибули співробітники двох воєнізованих гірничо-рятувальних загонів. Після обстеження шахта продовжить роботу в звичайному режимі.
Коментувати
Сортувати:
http://proua.com.ua/?p=41551 «А кто его любит, этого мистера Путина?», - российский наемник

«А кто его любит, этого мистера Путина?», - российский наемник Российский националист и солдат Антон Раевский не верит своему президенту...
показати весь коментар
06.03.2016 08:43 Відповісти
не переименовали
показати весь коментар
06.03.2016 10:06 Відповісти
А переименуют-будет как в ватастане санкт-Петербург и ленинградская область
показати весь коментар
06.03.2016 10:12 Відповісти
Живы мужики, и слава Богу!
показати весь коментар
06.03.2016 09:31 Відповісти
Вот так Рыжий гудок и зарабатывает миллиарды. Мужиков заставляют работать со всеми нарушениями. Кстати "Юбилейная" уже взрывалась с многочисленными жертвами, слава БОГУ сейчас обошлось.
показати весь коментар
06.03.2016 10:27 Відповісти
Та тут рыги в большинстве правят.
Пока был Беня все было нормально,а теперь очередной "медиа-менеджер" вместе с БПП закрывает глаза на все.
показати весь коментар
06.03.2016 11:15 Відповісти