12229 відвідувачів онлайн
16 041 59

Кияни, які проживають в багатоквартирних будинках, будуть платити за мінімальною ставкою податку на землю, - депутат Київради Опадчий

Депутат Київради Ігор Опадчий запропонував проголосувати за те, щоб зменшити плату за землю жителям багатоквартирних будинків у три рази. Київрада підтримала таку пропозицію.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі політика.

У повідомленні зазначається: " Розмір плати за землю, на які розташовано житловий будинок, прямо залежить від нормативної оцінки її вартості. До недавнього часу плата за землю для киян, що мешкають в багатоквартирних будинках, становила 0,1% від такої оцінки.

Але на останньому пленарному засіданні Київрада ухвалила рішення, яким передбачено зменшення розміру плати за землю під житловим фондом в 3.3 рази.

За словами автора проекту рішення, депутата Київради Ігоря Опадчого, в 2016 році фактичний розмір плати за землю у порівнянні з 2015-м роком повинен був збільшитися в середньому в 5,5 разів. Саме це стало підставою для численних звернень голів ОСББ та ЖБК щодо необхідності врегулювати це питання, оскільки фінансове становище об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів є дуже складним і таке зростання плати за землю сприяло б накопиченню податкових боргів цих об'єднань.

Крім того, влада міста Києва визначила питання необхідності створення ОСББ в усіх багатоквартирних будинках своїм пріоритетним завданням. Але, адміністративні та фінансові перепони значно гальмують цей процес, оскільки замість покращення в сфері надання житлово-комунальних послуг мешканці будинків, в яких створюються ОСББ, зіштовхуються з додатковими труднощами та збільшенням плати за землю.

Враховуючи вищезазначене, початкова ідея депутата Ігоря Опадчого полягала в тому, щоб взагалі звільнити користувачів таких земельних ділянок від сплати податку, але це прямо суперечило б нормам Податкового кодексу України. Тому, Київрада прийняла рішення встановити мінімально можливу ставку податку, дозволену законодавством України.

Крім того, під час розгляду проекту рішення на засіданні Київради було запропоновано звільнити від сплати земельного податку організації інвалідів, діяльність яких спрямована на допомогу та реабілітацію дітей-інвалідів, інвалідів-спинальників, розумово відсталих інвалідів, що також було підтримано Київрадою.
Топ коментарі
+10
Придурки обложили идиотскими налогами нищих.....
показати весь коментар
11.03.2016 19:38 Відповісти
+8
В чем дело? Если так хреново в Германии, то дуй в благословенный кацапстан, там классно
показати весь коментар
11.03.2016 20:01 Відповісти
+7
как же вы ******* налогами....
показати весь коментар
11.03.2016 19:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
они уже что-то там предсказывали, не сбылось. По новому начали предсказывать?
показати весь коментар
11.03.2016 19:40 Відповісти
450 депутатов В.Р. заработают как 6 300 врачей !!!!!!! А
нужно ли так их много , больше чем в России и других странах ??? 300 депутатов
с лихвой хватит !!!
показати весь коментар
12.03.2016 00:18 Відповісти
Предсказывают тому, кто платит за рекламу , то Юля платила,теперь Петя
показати весь коментар
11.03.2016 20:04 Відповісти
А прыбудынкову терыторию Опадчий оплатит? И все остальное. ******, эти депутаты конченные...
показати весь коментар
11.03.2016 19:35 Відповісти
спасибо от всех многоквартирных и многоетажных.... ну от сразу видно - радеет...
показати весь коментар
11.03.2016 19:36 Відповісти
радеет что?
показати весь коментар
11.03.2016 19:51 Відповісти
на каком основании? пусть платят как все а то и больше. столица как никак.
показати весь коментар
11.03.2016 19:37 Відповісти
не все так воруют как все.
не всем и налоги платить как всем.
показати весь коментар
11.03.2016 19:39 Відповісти
Там копеечные сумы, инициатива ни о чём, пшик. Зато "забота" о народе.
показати весь коментар
11.03.2016 19:47 Відповісти
Це поки що копійочні гроші-поки мораторій діє.
показати весь коментар
11.03.2016 20:17 Відповісти
как же вы ******* налогами....
показати весь коментар
11.03.2016 19:37 Відповісти
Ждем очередного бунта недовольных Киевляне, проживающие в многоквартирных домах, будут платить по минимальной ставке налога на землю, - депутат Киевсовета Опадчий - Цензор.НЕТ 8068
показати весь коментар
11.03.2016 19:50 Відповісти
долго ждать придётся, походу.
показати весь коментар
11.03.2016 19:51 Відповісти
Придурки обложили идиотскими налогами нищих.....
показати весь коментар
11.03.2016 19:38 Відповісти
И за тротуары?
показати весь коментар
11.03.2016 19:39 Відповісти
а шо там с ними?
киевскими тротуарами?
показати весь коментар
11.03.2016 19:42 Відповісти
Прибудинкова територія.
показати весь коментар
11.03.2016 19:43 Відповісти
Прибудинкова ?
шо за зверь?
показати весь коментар
11.03.2016 19:48 Відповісти
"Зверь", который требует ухода, и немалого.
показати весь коментар
11.03.2016 19:58 Відповісти
Болеешь?
показати весь коментар
11.03.2016 20:07 Відповісти
Скоро за воздух будем платить
показати весь коментар
11.03.2016 19:41 Відповісти
За простой дождь - 200 лир..............за усиленный - 3000.........за грозу с громом 500 лир...молчааааааааать
показати весь коментар
11.03.2016 19:41 Відповісти
А депутат не хочет вернуть киевлянам украденную у них землю?Вот вернут,тогда за СВОЮ землю и будем платить налог
показати весь коментар
11.03.2016 19:45 Відповісти
За повітря- коли вже???
показати весь коментар
11.03.2016 19:46 Відповісти
чекайте ... А ЯК ЖЕ КОНСТИТУЦІЯ ?? А ЯК ЖЕ - ЗЕМЛЯ НАЛЕЖИТЬ НАРОДУ ?? А ВСІ КВАРТИРИ ПРИВАТИЗОВАНІ , ТО Й ЗЕМЛЯ ТАКОЖ ПРИВАТИЗОВАНА-- ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ , ЗА ЯКУ ПРИ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗАПЛАТИЛИ . !!!!!!!!!!!!!-- ЦЕ ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ ТА ШАХРАЙСЬКІ КОРУПЦІЙНІ СХЕМИ ..
показати весь коментар
11.03.2016 19:46 Відповісти
у меня квартира купленная, плачу один хрен за нее столько же, сколько за приватизированную или выданную гос-вом
показати весь коментар
12.03.2016 00:42 Відповісти
http://korrespondent.net/humor/7074-yzmenenyia-v-konstytutsyui Изменения в Конституцию
Фразу "Нужно еще немного потерпеть" скоро занесут в Конституцию Украины. (с)
показати весь коментар
11.03.2016 19:47 Відповісти
Вот прикол. Живешь ты на своей земле, а ещё и платить за неё должен какому-то хрену, который назвал себя "чиновником"
показати весь коментар
11.03.2016 19:47 Відповісти
Ты хотел сказать в *********, кацап.
показати весь коментар
11.03.2016 19:55 Відповісти
В чем дело? Если так хреново в Германии, то дуй в благословенный кацапстан, там классно
показати весь коментар
11.03.2016 20:01 Відповісти
Боже, какой зрячий еврей, ой пардон немец, оком Саурона владеет...., все видит, что я делаю Я тоже вижу, как ты на социале сидишь
показати весь коментар
11.03.2016 20:11 Відповісти
Ага, содержишь и кормишь Ты себя вначале прокорми-репатриант, а то сидишь у коренных на шее
показати весь коментар
11.03.2016 20:18 Відповісти
Ты себя прокорми, кацап тупорылый.
показати весь коментар
11.03.2016 20:18 Відповісти
Ну, плять! "...но это прямо противоречило бы нормам Налогового кодекса Украины."
Наче цей кодекс встановили якісь потойбічні сили, а не наші ******* депутанти по натяку Кабуміну...
показати весь коментар
11.03.2016 19:55 Відповісти
Деньги конечно копеечные, но тенденция настораживает.
показати весь коментар
11.03.2016 20:05 Відповісти
Да тут как раз понижают оплату.Но бесит то,что ободрали,как липку Киев,всё украли,и за ворованное ещё и плати им.
Хотя могут повысить оценочную стоимость земли,и по пониженной цене получиться дороже,чем было до понижения.У нас же "гиганты мысли",от них хорошего ждать страшно
показати весь коментар
11.03.2016 20:24 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=Y92RcBbcQKw&index=16&list=FLrYfvMBuB_8TNTVsWABEBpQ м/ф "Чиполино"-МОЛЧАТЬ!!!
показати весь коментар
11.03.2016 20:06 Відповісти
А те, у кого насморк - будут платить по минимальной ставке налога на воздух.
показати весь коментар
11.03.2016 20:27 Відповісти
Читая комментарии в таких темах, лишний раз убеждаешься, что жителей Украины на форуме ноль целых, хрен десятых.
показати весь коментар
11.03.2016 20:34 Відповісти
Та да.... Еще года полтора назад была куча коцапов, которые производили кирпичи под аквафрешами. А теперь все они разом стали "простыми украинцами". Ну, это те "киевляне", которые после спича азірова рассказывают нам, что Бориспольская трасса - это в центре Киева.
По привычке заглядываю в форум, но общаться на одной ветке с этими опарышами нет желания.
показати весь коментар
11.03.2016 20:53 Відповісти
Очень жаль, так как Вы не одна такая и в итоге нормальный изначально форум превратился чёрт знает во что(( Его просто отдали на откуп троллям под прокси и зрадозябрам(
показати весь коментар
11.03.2016 20:59 Відповісти
Киевляне, проживающие в многоквартирных домах, будут платить по минимальной ставке налога на землю, - депутат Киевсовета Опадчий

А ЕШО ЕЖЕЛИ ОНИ БУДУТЬ СКИДЫВАТЬСЯ НА ОДНУ БУХАНКУ ХЛЕБА НА УСЕХ ЖИЛЬЦОВ МНОГОКВАТИРНОГО ДОМА - ТО И ЗА ХЛЕБ ПЛАТЬИТЬ БУУТ МНЬЧЕ....
да? ******? караим ипёна ма!
показати весь коментар
11.03.2016 20:35 Відповісти
Это КАК. один платит по минималке за 10 квюм на человека, а хитрован мерский по минималке за 100-10,,,,,,,,,00 на человека. ОТ хитрожопое ворьё.
показати весь коментар
11.03.2016 20:37 Відповісти
Запровадження будь яких нових податків є порушенням статті 21-ої конституції України, тому всі без винятку депутати, що голосували за сей і подібні закони, а також усі держслужбовці, що намагаються стягувати незаконні податки - всі вони є злочинцями.
показати весь коментар
11.03.2016 20:50 Відповісти
Податок на повітря:
https://www.youtube.com/watch?v=RQWwTrR5sAk
показати весь коментар
11.03.2016 22:19 Відповісти
В Италии за первую квартиру по закону налоги не платятся.
показати весь коментар
11.03.2016 22:20 Відповісти
а вот пэцина Ленинская кузня вообще от земельного налога освобождена. Слепой траст, ****...
показати весь коментар
12.03.2016 00:40 Відповісти
от этих минимальных ставок- у нас все бабки скоро по помойкам пойдут...хотя часть ужо вышла...
показати весь коментар
12.03.2016 00:44 Відповісти
В связи с тяжелым материальным положением, войной, инфляцией и прочее необходимо срочно ввести экологический сбор за парниковые газы производимые народонаселением страны. А также, по сниженной ставке, для туристов и транзитных пассажиров. Я думаю по 1 копейке в день с человека будет справедливо и приятно.
показати весь коментар
12.03.2016 08:27 Відповісти