Завтра парламент візьметься за перейменування Дніпропетровська і Кіровограда, а також населених пунктів на Донбасі і в Криму, - нардеп Олена Бойко
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила парламентарій від "Народного фронту" Олена Бойко на своїй сторінці у Facebook.
"За планом завтра на пленарному засіданні розгляд питання про перейменування на виконання так званого закону про декомунізацію", - пише вона.
За її інформацією, профільний Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав такі проекти постанов:
№3864 - про перейменування міста Дніпропетровськ;
№4077 - про перейменування міста Кіровоград;
№4084 - про перейменування окремих населених пунктів;
№4085 - про перейменування окремих населених пунктів і районів;
№4086 - про перейменування окремих населених пунктів і районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей;
№4087 - про перейменування окремих населених пунктів і районів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
"Є інші законодавчі ініціативи, але саме ці постанови - позиція Комітету", - наголосила політик.
"Особливо дискусійними є перейменування міста Дніпропетровська ("комітетське" рішення - на Дніпро, була пропозиція взагалі провести перейменування шляхом зміни етимології, тобто Дніпропетровськ перейменувати на Дніпропетровськ). І Кіровоград ("комітетське" рішення - Інгульськ, є ще постанова №4222 - на Кропивницький (як компромісний і неконфліктний варіант) і №4213 - на Свято-Єлисаветград)", - зазначила Бойко.
Топ коментарі
Как они достали
Пусть раду в ЗРАДУ ПЕРЕИМЕНУЮТ
ФОТО КРЫСЫ У КОРМУШКИ
Но именно сейчас Раде нужно заняться переименованием!
Это, как если бы при пожаре погорельцы занялись бы не спасением детей, а спасением своего гардероба... Грустно все это осознавать.
НУ ПРЕДСТАВЬТЕ СЕБЕ, НАПРИМЕР: В ВЕЛИКОБРИТАНИИ ВСЕ НАЗВАНИЯ НА НЕМЕЦКОМ ИЛИ В КИТАЕ НА ЯПОНСКОМ.
И НУЖНО ПЕРЕИМЕНОВЫВАТЬ ДУМАЯ ГОЛОВОЙ, А НЕ ЖОПОЙ.