Луценко про переформатування уряду: "Ми можемо для цього зібрати позачергове засідання наступного тижня"
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив глава парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" (БПП) Юрій Луценко.
За його словами, для того щоб з'явилися голоси для відставки Кабміну, повинен бути новий прем'єр зі своїм складом уряду і програмою. "Я думаю, що ця робота може тривати весь наступний тиждень. А якщо піде краще, ми можемо для цього зібрати позачергове засідання наступного тижня. Все залежить від консультацій з партіями", - зазначив Луценко.
За його інформацією, є щонайменше три серйозних кандидатури на посаду прем'єра. "Зараз йде розмова між різними фракціями коаліції, включаючи "Народний фронт", щоб у рамках старої європейської коаліції висунути наступного прем'єра з наступним урядом, або бажано наступною програмою, або відкоригованим планом дій", - сказав він.
"Відставки Яценюка не було, тому що кілька десятків людей з різних фракцій, в тому числі з нашої, бояться турбулентності між зняттям і непризначенням", - сказав він.
За його словами, для того щоб з'явилися голоси для відставки Кабміну, повинен бути новий прем'єр зі своїм складом уряду і програмою. "Я думаю, що ця робота може тривати весь наступний тиждень. А якщо піде краще, ми можемо для цього зібрати позачергове засідання наступного тижня. Все залежить від консультацій з партіями", - зазначив Луценко.
За його інформацією, є щонайменше три серйозних кандидатури на посаду прем'єра. "Зараз йде розмова між різними фракціями коаліції, включаючи "Народний фронт", щоб у рамках старої європейської коаліції висунути наступного прем'єра з наступним урядом, або бажано наступною програмою, або відкоригованим планом дій", - сказав він.
"Відставки Яценюка не було, тому що кілька десятків людей з різних фракцій, в тому числі з нашої, бояться турбулентності між зняттям і непризначенням", - сказав він.
Топ коментарі
-мне не особо интересно.
Этот "технократ" нарехвормирует нам экономику, только разгребать успевай
Спешить некуда? Не по тому ли, что в стране АТО, а не война?
Та, уже будет не нужно.