"Ніколи не буду лояльною до тих, хто порушує закон", - Деканоідзе про затримання патрульного за привласнення грошей
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.
Деканоідзе зазначила: "Я пам'ятаю 4 липня, коли перша патрульна зміна в складі 1-го батальйону вийшла на патрулювання Києва. Пам'ятаю їхні очі після зміни. Коли, незважаючи на всі труднощі і безліч проблем, нові поліцейські - молоді хлопці - витримали перший удар.
Я буду стояти горою і захищати кожного чесного співробітника, який вболіває за свою Батьківщину. Кожного, а їх - більше 115 тисяч! Але ніколи, за жодних обставин, не буду лояльною до тих, хто порушує закон і робить такі негідні речі.
На щастя, їх меншість. І те, що останній ганебний факт став надбанням громадськості - заслуга тих-таки патрульних, які не забули, що таке честь, гідність і для чого вони прийшли до Національної поліції.
Ми не приховували цього факту. Департамент комунікації Нацполіції був першим, хто надав цю інформацію громадськості.
Це процес очищення. Процес складний, неприємний, іноді болісний, але незворотній. І ми разом, я особисто, будемо робити все і припиняти будь-які спроби непорядних дій тих, хто замість того, щоб захищати Закон і громадян нашої країни, порушує цей-таки закон.
Особисто я, як і більшість народу України, вірю в майбутнє Національної поліції і патрульних зокрема. Адже все, що ми робимо і до чого прагнемо, - ми робимо заради людей і майбутнього України.
Ненавиджу хабарників, злодіїв і нечесних людей".
Дивіться
Деканоідзе зазначила: "Я пам'ятаю 4 липня, коли перша патрульна зміна в складі 1-го батальйону вийшла на патрулювання Києва. Пам'ятаю їхні очі після зміни. Коли, незважаючи на всі труднощі і безліч проблем, нові поліцейські - молоді хлопці - витримали перший удар.
Я буду стояти горою і захищати кожного чесного співробітника, який вболіває за свою Батьківщину. Кожного, а їх - більше 115 тисяч! Але ніколи, за жодних обставин, не буду лояльною до тих, хто порушує закон і робить такі негідні речі.
На щастя, їх меншість. І те, що останній ганебний факт став надбанням громадськості - заслуга тих-таки патрульних, які не забули, що таке честь, гідність і для чого вони прийшли до Національної поліції.
Ми не приховували цього факту. Департамент комунікації Нацполіції був першим, хто надав цю інформацію громадськості.
Це процес очищення. Процес складний, неприємний, іноді болісний, але незворотній. І ми разом, я особисто, будемо робити все і припиняти будь-які спроби непорядних дій тих, хто замість того, щоб захищати Закон і громадян нашої країни, порушує цей-таки закон.
Особисто я, як і більшість народу України, вірю в майбутнє Національної поліції і патрульних зокрема. Адже все, що ми робимо і до чого прагнемо, - ми робимо заради людей і майбутнього України.
Ненавиджу хабарників, злодіїв і нечесних людей".
Дивіться
Топ коментарі
http://www.5.ua/suspilstvo/Stolychnyi-patrulnyi-vkrav-17-tysiach-iz-avto-shcho-potrapylo-v-DTP-108913.html
Олень безмозглый, решило перейти на оскорбления.
Приведи мне по числам через день залеты патрульной полиции.
Наверняка воровало раньше, ментом был от корыта оторвали.
Если ты мне по числам через день не проведешь примеры с начала создания полиции по сегодняшний день , то ты ментяра которая воровала, а теперь беситься, что от кормушки оторвали, или ольгинский троль.
Через день с начала создания полиции по сегодня.
Ей бы лучше консалтингом заняться. И по душе и польза, и профи.
Это очень важно, Хатия.
Надоели эти пузатые полуграмотные енералы в пагонах. Надоели их дома, мерседесы, загородные рестораны, проститутки, крышевание наркоты, пенсии, бандитизм, убийста и рекет ...
)))
Бог же тоже виноват, содействовал назначению преступника на должность полицейского?
А ты уверен, что на его месте в тот момент не поступил также? Не суди, да не судим будешь.
Недостоверная информация, прикормены проститутки.
Покупаешь 70-ти летнюю Клаву с 20-ти летним целлюлитом и лишними 50 кг. за 1000 грн, дерешь ее в кустах и свободен)))
http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fkiev.vgorode.ua%2Fnews%2Fsobytyia%2F289239-takoho-esche-ne-bylo-patrulnyi-v-kyeve-ukral-11-tysiach-dollarov-na-meste-dtp&h=SAQGveuVn&enc=AZMzcRmnXT5CYANUY9KQXL-vINNr2su5OnHNB3lYMsapkDOQCFZAkMMZloRbGaBuV_ZpkqV2cd87QZcSJ5h84IChdRY17_7WUcMYlYfgILe6QGuLMbWkGp13KfnpF8vOWQUizHG-mLM1t2y--gYGX6GmMz0LGPc8jggbIsTKd5jnT7nfJrkDeq1Eeb0D0fYrIDBPpWDLSsb7ZFANVg4O7x1R&s=1
У одесского бизнесмена попытались похитить сына. Прокурор, расследующий дело, сказал "пытались похитить менты, а за ними стоят большие люди и надо решать наверху". И далее, с 10 по 15 год:
Получил сначала 4 тыс долларов
Потом ружье "бенелли" за 25 тыс.долл.
Золотые часы - $7 тыс
Пять ноутбуков
Три айпада
Стопроцентную скидку на посиделки в ресторане бизнесмена
Хаммер 3 - 35 тис долл.
Квартира на Французском бульваре.
И всего налички на 100 тысяч долларов.
Это за то, чтоб вести расследование попытки похищения ребенка.
Уволен прокурор только в марте 15 года. Сейчас под следствием.
Наверное обвинительный приговор нужно решать наверху. Иначе не посадят...
Руssким и полуруssким намекнули, что им пора валить из Украины.
"Я СТЫЖУСЬ ЧТО Я ГРАЖДАНИН УКРАИНЫ."
ЕЩЕ ОДИН НАРИСОВАЛСЯ ЛЮБИТЕЛЬ СеСеСеРа и не любитель Украины в "НОВОЙ
ПОЛИЦИИ".
ПОМОЖЕМ СТЫДЯЩЕМУСЯ?