15064 відвідувача онлайн
5 264 22

"Викрито корупційні схеми паркувальників, які щомісяця крали з бюджету 1,5 млн грн", - Кличко

Щомісяця бюджет недоотримував 1,5 мільйона гривень.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час спільного брифінгу з першим заступником начальника головного управління Державної фіскальної служби в місті Києві полковником податкової поліції Ігорем Скороходом, повідомили в прес-службі КМДА.

"Наше завдання - наведення ладу в Києві, а для цього потрібно насамперед подолати корупцію. З першого дня роботи нашої команди ми зробили аудит усіх підприємств. Ми викрили мільярдні збитки на КП "Київпастранс" та інших підприємствах. Усі чиновники, задіяні в цих схемах, були звільнені з адміністрації. Матеріали передали в правоохоронні органи. Ми продовжуємо викривати крадіїв. Зараз наводимо лад у сфері паркування. Адже питання паркування у столиці стоїть дуже гостро. Нещодавно було викрито злочин чиновників КП "Київтранспарксервіс", які привласнювали гроші, зібрані за паркування авто. Тільки за останній місяць було вилучено 1,5 млн грн готівкою", - зазначив Віталій Кличко.

Наразі податкова поліція розслідує діяльність КП "Київтранспарксервіс" за останні три роки. І мер наголосив, що сподівається, що ця справа, як і решта 70 справ, які за поданням київської влади, розслідують правоохоронці, - буде завершена, а винні - притягнуті до відповідальності.

Віталій Кличко зазначив, що у Києві сьогодні близько 500 паркувальних майданчиків, і всі вони повинні офіційно працювати і сплачувати гроші у бюджет міста.

Читайте на "Цензор.НЕТ": За порушення правил дорожнього руху патрульна поліція в Києві евакуювала 1260 автомобілів

"Ми наводимо лад на Хрещатику і будемо рухатися від центру до околиць. Ми поставили спеціальні сфери, які блокують заїзд автівок на тротуари.

Наше завдання - щоб водії паркувалися у спеціально відведених місцях, а порушників ми могли б штрафувати і евакуйовувати", - наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що столична влада давно чекає на ухвалення законопроекту "Про паркування", який парламент досі не розглянув.

"Якщо ми говоримо про децентралізацію, то Верховна Рада повинна надати право міській владі стягувати штрафи, евакуйовувати автівки. Великі втрати у Києві та у країні через те, що закон не ухвалений. Сподіваємось, найближчим часом його таки ухвалять і місцева влада зможе самостійно навести лад з паркуванням", - зазначив Київський міський голова.

Він також звернувся до всіх водіїв з проханням обов'язково вимагати квитанцію після сплати за паркування. "Якщо ви заплатили за паркування і не отримали квитанцію, ці гроші пішли паркувальнику в кишеню", - сказав мер. Віталій Кличко також зазначив, що столична влада створила багато паркувальних місць, зменшила плату за паркування. "Ми також змінили керівництво "Київтранспарксервісу", на відкритому конкурсі переміг Артем Шамрай. Ми сподіваємось, що він покаже свою ефективність, і врешті-решт ми разом наведемо лад з паркуванням у Києві", - зазначив Віталій Кличко.
Топ коментарі
+5
"Разоблачены коррупционные схемы парковщиков, которые ежемесячно воровали из бюджета 1,5 млн грн", - Кличко - Цензор.НЕТ 541
показати весь коментар
18.03.2016 14:46 Відповісти
+3
Виталька - Да простые люди эти схем еще до майдана разоблачили епт.
показати весь коментар
18.03.2016 14:46 Відповісти
+2
Это дело надо брать в свои руки! КОЛОНДАЙК!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
18.03.2016 14:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Разоблачены коррупционные схемы парковщиков, которые ежемесячно воровали из бюджета 1,5 млн грн", - Кличко - Цензор.НЕТ 541
показати весь коментар
18.03.2016 14:46 Відповісти
Виталька - Да простые люди эти схем еще до майдана разоблачили епт.
показати весь коментар
18.03.2016 14:46 Відповісти
Это дело надо брать в свои руки! КОЛОНДАЙК!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
18.03.2016 14:47 Відповісти
Эльдорадо!
показати весь коментар
18.03.2016 14:53 Відповісти
Эльдорадо это их мечта! Не хрена не делать и золото вытащить в слитках. А Колондайк это работа и пот.
показати весь коментар
18.03.2016 14:56 Відповісти
Главное, что эти поцы получают наши деньги не неся никакой ответственности. Потеют и мёрзнут только шестёрки, а солидные дяди получают наши деньги просто сидя в мягком кресле;
показати весь коментар
18.03.2016 15:00 Відповісти
Примерно так Bob2
показати весь коментар
18.03.2016 15:03 Відповісти
"Прокинувся лях, як гівно в головах" (с) народная мудрость. А то все не знают что киевпарктранс карманный бизнес и парковки должны быть платными только там где не хватает парко-мест а не по всему городу.
показати весь коментар
18.03.2016 14:47 Відповісти
Ну и...... кого арестовали? Сколько и у кого что конфисковали?
показати весь коментар
18.03.2016 14:49 Відповісти
Кэп. Это из-за роста до него так долго доходило или он был в доле и слил исполнителей? Я не плачу за парковку никогда. Она оплачена на бензоколонке - дорожный сбор, а оборудованных парковок в Киеве практически нет. И ответственностт за неуплату тоже нет. Делайте выводы.
показати весь коментар
18.03.2016 14:51 Відповісти
И ответственности за кражу машины (или из машины) на парковке нет.
показати весь коментар
18.03.2016 14:53 Відповісти
Если по всем городам страны порядок навести - наверное, ещё один бюджет Украины будет.
Хотя и не очень понятно - за что берут деньги.
показати весь коментар
18.03.2016 14:51 Відповісти
Вот об этом и речь. Я никогда не плачу этим мутным типкам денег.
показати весь коментар
18.03.2016 14:55 Відповісти
А то, что в Киеве десятки парковок вообще без всякого оформления (крышуемые новой-старой полицией из РОВД) Кличко знает?
показати весь коментар
18.03.2016 14:55 Відповісти
ХА-ХА-ХА!!! ИДИОТЫ! Смеемся над собой.
показати весь коментар
18.03.2016 15:15 Відповісти
Умник,дорога всегда начинается с первого шага.Если почитать ваши комменты,то вообще ничего не надо делать,только сидеть и плакать
показати весь коментар
18.03.2016 15:22 Відповісти
А в Днепре сколько? Золотое дно.
показати весь коментар
18.03.2016 15:36 Відповісти
не поделились с дядей Виталиком...ау, дядя, там ничего не менялось лет 20 и бабла там в десятки раз больше...
показати весь коментар
18.03.2016 15:49 Відповісти
А сами парковщики,это вообще отдельная тема.Их как-будто в одном инкубаторе делают:здоровые,наглые,болтливые.И их же тысячи,вот,блин,работа для настоящих мужчин.Только наркоматы,а их вообще лишить права брать деньги в руки,оставить только для надзора.Сразу у многих и желание пропадает там работать.
показати весь коментар
18.03.2016 16:23 Відповісти
Ипучий андроид со своими исправлениями.....
показати весь коментар
18.03.2016 16:26 Відповісти