Тренерський штаб збірної України з футболу закликав не політизувати питання виклику українських легіонерів із чемпіонату РФ
У заяві Федерації футболу України зазначається, що гравцям, які виступають наразі в російських клубах - Євгену Селезньову ("Кубань"), Андрію Пилявському ("Рубін"), Богдану Бутку ("Амкар") і Олександру Зінченку ("Уфа"), як і всім іншим легіонерам, запрошення на товариські матчі збірної було відправлено 10 березня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ці запрошення мали попередній характер, оскільки на той час тренерський штаб збірної України ще не визначився зі складом команди на цей збір", - йдеться у заяві.
Остаточну заявку було сформовано 17 березня, і того самого дня її було оприлюднено на сайті ФФУ. "Склад сформований тренерським штабом на основі ігрових характеристик і стратегічного бачення тренерського штабу. Ніяких інших причин відсутності гравців на зборі, у тому числі політичних, про що неодноразово згадувалося в ЗМІ, немає. Згадані кандидати і далі залишаються у полі зору тренерського штабу", - зазначано в заяві.
24 березня збірна України проведе товариський матч в Одесі проти Кіпру, а 28 березня - в Києві проти Уельсу.
"Ці запрошення мали попередній характер, оскільки на той час тренерський штаб збірної України ще не визначився зі складом команди на цей збір", - йдеться у заяві.
Остаточну заявку було сформовано 17 березня, і того самого дня її було оприлюднено на сайті ФФУ. "Склад сформований тренерським штабом на основі ігрових характеристик і стратегічного бачення тренерського штабу. Ніяких інших причин відсутності гравців на зборі, у тому числі політичних, про що неодноразово згадувалося в ЗМІ, немає. Згадані кандидати і далі залишаються у полі зору тренерського штабу", - зазначано в заяві.
24 березня збірна України проведе товариський матч в Одесі проти Кіпру, а 28 березня - в Києві проти Уельсу.
Топ коментарі
У багатьох команд лишилась своя картинка гри, свій стиль, хоча багато команд його і змінили.
Наприклад в Барси стиль закладається ще в дитячиш школах ,всі команди грають з однаковою тактикою.
В Динамо Київ,наприклад ,навпаки стиль гри повністю змінився.
Из всех перечисленных, будущее в СбУ есть только у Зинченко... Парень молодой. Куда родители и агент сказали, туда и поехал...
А манкурты селезнёв, пилявский и бутко (все с маленькой буквы) пшли накуй...
Просто растреляют и все....
Якщо 70% вболівальників буде проти ,то чи варто його запрошувать?
Что то совсем тренерскому составу бабло голову вскружило,пусть торгуют женами и детьми,
а Украина у нас одна!!!!
Предателям Украины, уехавшим играть в страну, оккупировавшую часть нашей территории, нечего делать в сборной Украины. Это не политика, дорогой тренерский штаб сборной Украины. Это элементарная порядочность и человеческая ответственность за собственные поступки. Решили кормить семьи, играя в рашке? Имеете право. Но забудьте тогда про сборную Украины.
наш тренерський штаб!
Треба негайно ж зібрати всіх, хто
виступає нині за клуби Росії...
Селезня там, Пилявського, Бутку
Богдана і т.д.
І оскільки вони всі є справжніми громадянами
України і навіть «нашою спортивною гордістю»... А також - мають і призовний вік...
Притьмом відправити всіх їх гуртом
до АТО!
****-селя-вообще особый случай:будучи гражданином Украины,будучи игроком СБОРНОЙ этой страны в разгар агрессии против своей страны уехать косить бабло у врага-трудно подобрать слова...
Как-то слабо представляю,чтобы где-то в 1941-1943 годах Николай Трусевич,Алексей Клименко,Николай Коротких,Иван Кузьменко и многие другие подписали бы контракт с какой-нибудь "баварией","айнтрахтом" или "flakelf".
Ближайшие матчи сборной запланированы в Одессе и Киеве.
Предлагаю посвятить селе бессмертный хит ,где вместо "путин" будет "селя",ну и само-собой-"ла-ла-ла-ла-ла-ла...".
???
Людмила Белоусова и Олег Протопопов не вернулись в совок из Швейцарии в 1978 или 79-м году.
Швейцария никогда не была в состоянии войны с ссср,тем более-в конце 70-х прошлого века.
Поэтому как-то не улавливаю параллелей с поступком тунца (сели (селезнёва) ).
клинически глупую тёлкуумную и добрую девушку занесло в Крым, где она гуляла, нацепив украшение с нашим гербом. Моментально озверевший путлеровец ей чуть голову не оторвал вместе с украшением. Вспомните, что ватная шваль отрубает руки с вытатуированными гербами захваченным заложникам. Поэтому не было бы лишним учредить отдельный флаг вместо нашего Государственного для всех неполитических учреждений и мероприятий. И запретить исполнение нашего Гимна на матчах этой "...анальной сборной". Кстати, в российской империи нечто подобное и было.