Кабмін схвалив два законопроекти щодо виконання зобов'язань у рамках асоціації з ЄС
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.
Уряд схвалив проект закону "Про основні вимоги до будівель і споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів, гармонізовані з нормами законодавства Європейського Союзу", який передбачає визначення основних вимог до будівель і будівельних виробів, а також врегулює процедури оцінки їх відповідності встановленим вимогам.
Крім того, було схвалено законопроект "Про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами", який передбачає визначення засад обігу предметів та матеріалів, призначених для безпосереднього або опосередкованого контакту з харчовими продуктами з метою посилення захисту прав споживачів.
"Законопроекти спрямовані на виконання зобов'язань України, передбачених Угодою про асоціацію щодо поступового наближення законодавства України до права ЄС у сфері технічного регулювання, зокрема вимог до будівельних виробів та безпечності продукції", - йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.
Зокрема законопроекти гармонізовані із відповідними актами законодавства ЄС щодо встановлення гармонізованих умов для розміщення на ринку будівельних виробів; формату Європейської технічної оцінки будівельної продукції; умов складання декларації на відповідність будівельних виробів для оприлюднення на веб-сайті; а також матеріалів та виробів, що призначені для контакту з харчовими продуктами;активних та інтелектуальних матеріалів та предметів, призначених для контакту з харчовими продуктами . (Регламент (ЄС) № 305/2011, Імплементаційний Регламент Комісії (ЄС) № 1062/2013;Делегований Регламенту Комісії (ЄС) № 157/2014; Регламент 1935/2004/ЄС; Регламент Комісії 450/2009/ЄС).
Уряд схвалив проект закону "Про основні вимоги до будівель і споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів, гармонізовані з нормами законодавства Європейського Союзу", який передбачає визначення основних вимог до будівель і будівельних виробів, а також врегулює процедури оцінки їх відповідності встановленим вимогам.
Крім того, було схвалено законопроект "Про вимоги до предметів та матеріалів, що контактують з харчовими продуктами", який передбачає визначення засад обігу предметів та матеріалів, призначених для безпосереднього або опосередкованого контакту з харчовими продуктами з метою посилення захисту прав споживачів.
"Законопроекти спрямовані на виконання зобов'язань України, передбачених Угодою про асоціацію щодо поступового наближення законодавства України до права ЄС у сфері технічного регулювання, зокрема вимог до будівельних виробів та безпечності продукції", - йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.
Зокрема законопроекти гармонізовані із відповідними актами законодавства ЄС щодо встановлення гармонізованих умов для розміщення на ринку будівельних виробів; формату Європейської технічної оцінки будівельної продукції; умов складання декларації на відповідність будівельних виробів для оприлюднення на веб-сайті; а також матеріалів та виробів, що призначені для контакту з харчовими продуктами;активних та інтелектуальних матеріалів та предметів, призначених для контакту з харчовими продуктами . (Регламент (ЄС) № 305/2011, Імплементаційний Регламент Комісії (ЄС) № 1062/2013;Делегований Регламенту Комісії (ЄС) № 157/2014; Регламент 1935/2004/ЄС; Регламент Комісії 450/2009/ЄС).
http://www.facenews.ua/articles/2016/304975/ Яресько или Гройсман?
....і це при цьому , що НІХТО !!!!! економічно не обоснував собівартість НАШОГО ГазуУкр Видобування......- в якій країні ЕС таке могло би бути .....- догадайтесь ...
Кабмин повысил нормы потребления газа без счетчиков в полтора раза
"Кабмин опубликовал постановления о повышении норм потребления газа для населения."
И главное все молчат, из категории - "Плачу и плачу!". За февраль, с учетом кол-ва прописанных, я заплатил квартплату (все услуги) -3000грн. И я живу не в обл. городе.
Поставить счетчик газа в квартире реально, но на этом рынке услуг нет прав и правил. Бесплатный счетчик от "горгаза" установить не реально, хотя они по идее должны это сделать. Услуги(услугой это назвать сложно) частных компаний - ужас! Этот рынок - реально дикий и "черный", все только за нал. Везде решалы и рвачи. С момента подорожания газа (неделя), установить счетчик газа стало дороже на 30%, и это за неделю! А приплата за недо полученную прибыль за 9 мес. 2015г - это шедевр! Предполагаю по такой схеме нас будут иметь все - жилконторы, теплокомунэнерго и т.д. Что происходит?! И почему мы все молчим?!?!
Та ще одну петицію про заборону проросійських організацій в Україні:https://petition.president.gov.ua/petition/21516