8744 відвідувача онлайн

Призначення "нафталінових" іноземців-реформаторів у керівництво України - це "сором", - Саакашвілі

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, повідомляє Цензор.НЕТ.

І як зараз кажуть: "Зараз ми привеземо якихось закордонних реформаторів, дістанемо з нафталіну якогось колишнього східноєвропейського прем'єр-міністра і міністра". Хороші люди можуть бути, і деяких із них, про яких говорять, я їх знаю, я їх люблю і поважаю, але при чому тут вони до України?

Коли ми говоримо, (що) хтось десь був міністром або прем'єр-міністром 25 років тому, ми повинні дістати з нафталіну, привезти, посадити керувати Україною? Це сором", - сказав Саакашвілі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін схвалив два законопроекти щодо виконання зобов'язань у рамках асоціації з ЄС


Голова Одеської ОДА зазначив, що через 10 років сам стане "нафталіновим" політиком.

"Але коли мені кажуть: "Ми візьмемо звідкись, пересадимо сюди, і він буде керувати Україною, 45-мільйонною країною", - це приниження України, це сором. Це робиться для того, щоб не допустити нове покоління до влади", - підкреслив Саакашвілі.

Також читайте: "Це неправда", - Саакашвілі спростував чутки щодо створення партії
Топ коментарі
+28
Это делаеться для ширмы и декораций нынешней власти - пока будут любоваться реформаторами без полномочий, наши держиморды продолжат грабить страну.
показати весь коментар
23.03.2016 23:35 Відповісти
+27
Мудро. Правильно. Точно в бровь.
показати весь коментар
23.03.2016 23:33 Відповісти
+10
Особенно понравилось
"При этом глава Одесской ОГА отметил, что через 10 лет сам будет "нафталиновым" политиком."
показати весь коментар
23.03.2016 23:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Буде Юля Лідером, буде. Коли Пожежа буде до Неба, тоді і буде
показати весь коментар
24.03.2016 03:55 Відповісти
Ще одна нафталінова шуба із політичного шубосховища.
показати весь коментар
24.03.2016 06:13 Відповісти
Так-так!....... Вже є нові люди!.... Син костусєва..... Довгого..... Порошенки..... Це їхня країна, разом з продавшими свої ваучери скотами та їх нащадками...... О пардон, приватизаційні сертифікати......
показати весь коментар
24.03.2016 08:26 Відповісти
Да пошел ты на *** с этой внезапно исцелившейся старой воровкой-проблядью....Забыл газ по 450 и по схеме-плати и бери????Она такая же как и Янукович с АхметовымЕфремовым Бойком в одном лице....
показати весь коментар
24.03.2016 06:46 Відповісти
О нет!.... Не забыл, помню..... Помню что живу в стране совкоскота и идиотов....., таких как ты..... Но я еще и читал этот контракт, который работает и сейчас. И будет работать до 19 года.... И газ по нему около 180-200 дол.... И про все одинаковые - помню.... Но потом виктор федорович оказался не мил, хотя уже стал на путь реформ и даже практически реформировал налоговую систему.... Но удел идиотов и кретинов наследственных: смотреть тиливизер и кричать юлькаворооооооооооооофффкааааааааааааа!!!...... *********.......
показати весь коментар
24.03.2016 08:32 Відповісти
Еще когда Михо только призначили губером в Одессу, тут на Цензоре спорил с одним реальным грузином доказывая, что из этого "рая" не выйдет ничего. Потому, как нельзя вылечить отдельно взятую руку, если клиент бухает. Можно подмарафетить, сделать массаж, мази, припарки разные. Маникюр, в конце-концов. Но когда у пассажира откажет печень, то рука будет до жо№пы. Поэтому лечить нужно не руку, и даже не печень, а ГОЛОВУ! Грузин назвал меня провокатором и на ломаном русском выразил уверенность, что Одесса с Михо догонит и перегонит Америку. Блажен, кто верует. А вышло так, как я и говорил. Но не в Михо дело. У него небыло шансов на успех. И дело даже не в Жирной Барыге. Дело в однотуровых, которые скоро два года, как натолкали себе в рот "шоколада", давно поняли, что это оказался "не совсем" шоколад, но признаваться стыдно, поэтому сидят молча насупившись. А нужно скорее выплевывать эту гадость, хорошо полоскать рот и выходить на улицу с твердым и уверенным требованием Импичмента
показати весь коментар
24.03.2016 03:45 Відповісти
Как Михо прав ...
показати весь коментар
24.03.2016 03:48 Відповісти
машагайдарсашаборовик - агенты кгб
показати весь коментар
24.03.2016 07:39 Відповісти
Гербст: МВФ не дасть грошей представникам старої української влади.
Представників «старого режиму» в українському уряді і парламенті більше, ніж реформаторів, і їм МВФ грошей не дасть. Про це сказав колишній посол США в Україні Джон Гербст під час візиту до Слов'янська.
При цьому він додав, що в України достатньо своїх управлінських проблем.
«Є головне питання - реформи. Тут йде боротьба між старою і новою Україною. Немає жодної причини для Міжнародного валютного фонду дати один долар представникам «старої» України. І президент, і прем'єр-міністр повинні це розуміти», - вважає Гербст.
http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1987794-gerbst-mvf-ne-dast-grosej-predstavnikam-staroi-ukrainskoi-vladi.html
показати весь коментар
24.03.2016 03:49 Відповісти
Ну і правильно
показати весь коментар
24.03.2016 03:57 Відповісти
Саакашвили,молодец.Все верно говорит.Все логично и неопровержимо.От того и бесятся мрази российские и бывшерыговские ))
показати весь коментар
24.03.2016 04:56 Відповісти
А кто у нас основатель пр?
показати весь коментар
24.03.2016 05:29 Відповісти
машагайдарсашаборовик - агенты кгб
показати весь коментар
24.03.2016 07:40 Відповісти
Михо правильно говорит! Достали уже эти петины пэрэмоги! Достало вранье и ворье,начиная от Порошенко, Верховной Рады,судей,прокуроров,СБУ начальство,ментов сепаратистов,премьра, министров,ахметов-кучмы и всей их шайкой! Достали! Недоводите людей до греха! Недоводите!
показати весь коментар
24.03.2016 06:15 Відповісти
машагайдарсашаборовик - агенты кгб

а ******* -агент барыги
показати весь коментар
24.03.2016 07:41 Відповісти
Доверяй-проверяй-сосчитай по комментам сколько дебилов работают на опгу- и заканчивай начатое Майданом,а там,глядишь,и друзья помогут,и Савченко подоспеет...https://www.youtube.com/watch?v=K47Qf21uYyI
показати весь коментар
24.03.2016 06:49 Відповісти
Це він просебе - перший раз ПРАВДА!
показати весь коментар
24.03.2016 07:19 Відповісти
Саакашвилли и украинский народ(большинство точно) имеют одно общее мнение.Это отрицательное отношение к сене,авакаву и всей их компании в кабмине,хоть варягам хоть местным.
показати весь коментар
24.03.2016 07:55 Відповісти
Можно узнать, шо такого плохого тебе сделали сеня, аваков, а то я как то не в теме. Но знать хочется.
показати весь коментар
24.03.2016 08:05 Відповісти
Не в тебе, порохососик?))) Ты не платишь за газ дороже, чем Украина рашке???
показати весь коментар
24.03.2016 08:29 Відповісти
Я вообще за газ не плачу - оформил субсидию на всё.
показати весь коментар
24.03.2016 09:29 Відповісти
Так тебе ольгинское и расскажет!
показати весь коментар
24.03.2016 09:28 Відповісти
МИХО НОРМАЛЬНЫЙ МУЖИК!
показати весь коментар
24.03.2016 08:21 Відповісти
машагайдарсашаборовик - агенты кгб
показати весь коментар
25.03.2016 07:32 Відповісти
Міхо, на жаль, виявився навіть не нафталіновий, а гімняний якийсь... Я так давно не розчаровувався... Для мене Міхо і Грузія ще якийсь рік тому були зразком...
показати весь коментар
24.03.2016 08:25 Відповісти
класс высказывание
показати весь коментар
24.03.2016 08:27 Відповісти
А сам он какой? Он не иностранец? ******! Хороший актёр! Вжился в образ пополняй.
показати весь коментар
24.03.2016 09:13 Відповісти
Порошенко с компанией играют в свои собственные игры, основной целью которых является узурпация власти в Украине. Они все думают что их закулисные игры скрыты за толстыми стенами аппарата Президента и ВР. Глубоко ошибаетесь господа "реформаторы", народ все видит и осознает. Своими "умелыми" действиями вы довели некогда богатую страну до банкротства и развала, а народ превратили в инструмент для достижения своих собственных амбиций. Но забывая о благосостоянии народа вы утрачиваете самое основное, его доверие, а это ведет к обратному эффекту - революции и изгнанию правящих элит. Точка кипения еще не наступила, одумайтесь и перестаньте думать только о себе, мы ваш работодатель, не дожидайтесь увольнения и изгнания.
показати весь коментар
24.03.2016 09:41 Відповісти
Владна політика на даному етапі - "українці, геть з влади і країни" , якщо ще хтось не зрозумів.
показати весь коментар
24.03.2016 10:05 Відповісти
През - Садовий

Прем'єр - Міхо
Віце - Юля
Віце - Томенко
Генпрокурор - Сакварелідзе
Мінекономіки - Айварас, Лановий
Нацбанк -- Соскін
Таможня - Лікарчук
Податкова - Лікарчук
МЗС - Огризко
НАБУ - Шабунин
Миненергетики - Волинець
Міноборони - Гриценко, Воробьов
Нач. Генштабу - Кривоніс(Білецький)
НТКУ - Бутусов
Спікер - Сироїд
Омбудсмен - Джемільов
Ляшко - минстець, спікер
РНБО - Ярош(Корбан, Кривавий пастор)
СБУ - Налівайченко(Скіпальський)
Мінфін - Пінзеник, Яресько
Касько - зам Генерального
Речник Штабу - Дмітрашковський
Поліція - Хатія(Ека), Лордкіпанідзе
Мінюст - Шишкін
Голова центрвиборчкому - Магера
Голова Верховного суду - Василенко
Голова апеляційного суду - Власенко
Рахункова палата - Гордієнко
Очищаємось за один раз!

Пропонуйте своїх!
показати весь коментар
24.03.2016 10:58 Відповісти
Шо за бред? Юля, Томенко, Соскин, Ляшко, Пинзенык, Власенко... Это Вы вот этим вот планируете очищаться?
показати весь коментар
24.03.2016 13:16 Відповісти
машагайдарсашаборовик - агенты кгб

да иналивай - ПАТЕНТОВАНЫЙ ЧЕКИСТ. твоя национальность - ЛОХ,