Призначення "нафталінових" іноземців-реформаторів у керівництво України - це "сором", - Саакашвілі
Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, повідомляє Цензор.НЕТ.
І як зараз кажуть: "Зараз ми привеземо якихось закордонних реформаторів, дістанемо з нафталіну якогось колишнього східноєвропейського прем'єр-міністра і міністра". Хороші люди можуть бути, і деяких із них, про яких говорять, я їх знаю, я їх люблю і поважаю, але при чому тут вони до України?
Коли ми говоримо, (що) хтось десь був міністром або прем'єр-міністром 25 років тому, ми повинні дістати з нафталіну, привезти, посадити керувати Україною? Це сором", - сказав Саакашвілі.
Голова Одеської ОДА зазначив, що через 10 років сам стане "нафталіновим" політиком.
"Але коли мені кажуть: "Ми візьмемо звідкись, пересадимо сюди, і він буде керувати Україною, 45-мільйонною країною", - це приниження України, це сором. Це робиться для того, щоб не допустити нове покоління до влади", - підкреслив Саакашвілі.
І як зараз кажуть: "Зараз ми привеземо якихось закордонних реформаторів, дістанемо з нафталіну якогось колишнього східноєвропейського прем'єр-міністра і міністра". Хороші люди можуть бути, і деяких із них, про яких говорять, я їх знаю, я їх люблю і поважаю, але при чому тут вони до України?
Коли ми говоримо, (що) хтось десь був міністром або прем'єр-міністром 25 років тому, ми повинні дістати з нафталіну, привезти, посадити керувати Україною? Це сором", - сказав Саакашвілі.
Голова Одеської ОДА зазначив, що через 10 років сам стане "нафталіновим" політиком.
"Але коли мені кажуть: "Ми візьмемо звідкись, пересадимо сюди, і він буде керувати Україною, 45-мільйонною країною", - це приниження України, це сором. Це робиться для того, щоб не допустити нове покоління до влади", - підкреслив Саакашвілі.
Топ коментарі
Представників «старого режиму» в українському уряді і парламенті більше, ніж реформаторів, і їм МВФ грошей не дасть. Про це сказав колишній посол США в Україні Джон Гербст під час візиту до Слов'янська.
При цьому він додав, що в України достатньо своїх управлінських проблем.
«Є головне питання - реформи. Тут йде боротьба між старою і новою Україною. Немає жодної причини для Міжнародного валютного фонду дати один долар представникам «старої» України. І президент, і прем'єр-міністр повинні це розуміти», - вважає Гербст.
http://www.ukrinform.ua/rubric-politycs/1987794-gerbst-mvf-ne-dast-grosej-predstavnikam-staroi-ukrainskoi-vladi.html
а ******* -агент барыги
Прем'єр - Міхо
Віце - Юля
Віце - Томенко
Генпрокурор - Сакварелідзе
Мінекономіки - Айварас, Лановий
Нацбанк -- Соскін
Таможня - Лікарчук
Податкова - Лікарчук
МЗС - Огризко
НАБУ - Шабунин
Миненергетики - Волинець
Міноборони - Гриценко, Воробьов
Нач. Генштабу - Кривоніс(Білецький)
НТКУ - Бутусов
Спікер - Сироїд
Омбудсмен - Джемільов
Ляшко - минстець, спікер
РНБО - Ярош(Корбан, Кривавий пастор)
СБУ - Налівайченко(Скіпальський)
Мінфін - Пінзеник, Яресько
Касько - зам Генерального
Речник Штабу - Дмітрашковський
Поліція - Хатія(Ека), Лордкіпанідзе
Мінюст - Шишкін
Голова центрвиборчкому - Магера
Голова Верховного суду - Василенко
Голова апеляційного суду - Власенко
Рахункова палата - Гордієнко
Очищаємось за один раз!
Пропонуйте своїх!
да иналивай - ПАТЕНТОВАНЫЙ ЧЕКИСТ. твоя национальность - ЛОХ,