Понад 95% нардепів не знають, кого висувають кандидатами в міністри, - "Народний фронт"
Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила народний депутат від "Народного фронту" Наталія Кацер-Бучковська, передає Цензор.НЕТ.
"Власне, ми не обговорювали кандидатуру нового прем'єра, у нас є зараз чинний прем'єр. І фракція не збиралася з цього питання. Ймовірно, у нас засідання фракції буде в понеділок, де ми обговоримо і це питання", - зазначила вона.
За словами народного депутата, більш 95% депутатів не знають, кого пропонуватимуть на посади міністрів.
"Понад 95% депутатів не в курсі, кого пропонуватимуть міністрами. Ми дізналися сьогодні про це висунення (Гройсмана на посаду прем'єра.- Ред.) зі ЗМІ. І, насправді, правильно пишуть в соцмережах деякі представники "Блоку Петра Порошенка", що це не рішення фракції, що це рішення, власне, заява окремого члена цієї фракції, голови цієї фракції", - зазначила Кацер-Бучковська.
"Власне, ми не обговорювали кандидатуру нового прем'єра, у нас є зараз чинний прем'єр. І фракція не збиралася з цього питання. Ймовірно, у нас засідання фракції буде в понеділок, де ми обговоримо і це питання", - зазначила вона.
За словами народного депутата, більш 95% депутатів не знають, кого пропонуватимуть на посади міністрів.
"Понад 95% депутатів не в курсі, кого пропонуватимуть міністрами. Ми дізналися сьогодні про це висунення (Гройсмана на посаду прем'єра.- Ред.) зі ЗМІ. І, насправді, правильно пишуть в соцмережах деякі представники "Блоку Петра Порошенка", що це не рішення фракції, що це рішення, власне, заява окремого члена цієї фракції, голови цієї фракції", - зазначила Кацер-Бучковська.
Топ коментарі
стесняютсякраснеют ..Куда не ткни - кругом одно дерьмо. Взять практически любого прокурора - или мажор, или вор. Эсбэушник - рэкетир и бандит. Каждый второй судья - хуже обоих... Гаишник - вымогатель. Таможенник - жулик. Полковник - бездарь и хам. Генерал - напыщенный дурак. Генеральный прокурор - Пшонка или Шокин. Глава Верховной Рады - Гройсман. Глава правительства - Гройсман. Глава государства - папа Гройсмана.
Это - система. Потому что в прокуратуру шли воровать, в СБУ шли крышевать и отжима…ть, в милицию - потрошить чужие кошельки и карманы. В политику шли делать то же самое - воровать, крышевать, отбирать, присваивать - но по-крупному. Так откуда им взяться - честным, порядочным, благородным?.. С волками жить - по волчьи выть.
И не стоит ничего другого ожидать от людей, которые в лихие девяностые чужим потом и чужой кровью набивали мошну, а теперь - респектабельные и лощеные - управляют государством. Вы думаете, они посадят прокурорских?.. Сдадут судейских?.. Откажутся от услуг конторских?.. Очевидно, что нет - ворону ворону глаз не выколет.
Только полный демонтаж старой кучмовской системы кумовства и воровства, тотальная замена десятков тысяч замазанных людей, громкие разоблачения, знаковые аресты и строгие приговоры могут изменить ситуацию. Систему надо искоренять, систему надо уничтожать. Мафия не бессмертна.
С ЛЮБОВЬЮ Народ Украины.
ВОТ И МАССОВЫЕ СОКРАЩЕНИЯ ПО РОССИЮШКЕ ПОШЛИ… ВСТАЮТ С КОЛЕН! (видео) https://t.co/YidunApl0x http://varota.com.ua/2016/03/25/vot-i-massovye-sokrashheniya-po-rossiyushke-poshli-vstayut-s-kolen-video-2/ …
Прикордонники Сумського загону 25 березня спостерігали, як два російські БТРи наблизилися на відстань близько 50 метрів від державного кордону України.
Як повідомив прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян, БТРи виїхали з території російського пункту пропуску "Крупець", під'їхали на відстань близько 50 м до державного кордону, потім розвернулися і повернулися до пункту пропуску.
"Поява БТРів у російських пунктах пропуску на цій ділянці - це щось новеньке", - зазначив Слободян.http://24tv.ua/rosiyski_btri_pidiyshli_do_kordonu_v_sumskiy_oblasti_n670686
Технократичні принципи будуть в стороні.
Одного, самого головного вони не говорять. Що вони самі ні на що не здатні. Що саме через їх знаходження при владі Україна не зможе ніколи вийти з системної кризи; що саме через них Україна не зможе стати переможцем у протистоянні з Путіним; що саме через них Україна не зможе відродитися, стати заможною і саме цим вернути свої території.
І їм це вже не дійде....