"Обласних прокурорів змусили написати заяви про те, що Давид ганьбить прокуратуру", - Сакварелідзе
Про це сам Сакварелідзе заявив під час сьогоднішньої акції під будівлею ГПУ на підтримку слідчих, що вели справу "діамантових прокурорів", і яким загрожує звільнення, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
"Ви боретеся за нову Україну, за честь, справедливість і гідність тих ідеалістів, які пішли проти системи. До речі, сьогодні всіх обласних прокурорів, крім двох, змусили написати заяви про те, що Давид ганьбить прокуратуру. Це вони ганьблять прокуратуру - своєю поведінкою! Вони довели прокуратуру України до такого стану! Генеральний прокурор Шокін не в змозі відповідати за потреби народу України. Він повинен піти якомога швидше", - зазначив Сакварелідзе.

Twitter руху "Чесно"
Він також додав, що буде захищати честь і гідність своєї команди до кінця.
"Я хочу звернутися до депутатів, до громадськості. Я сподіваюся, що наступного тижня буде нова кандидатура Генпрокурора. Я розумію, що у всіх багато питань і очікувань від Генпрокурора. Яка буде хірургія, оскільки, крім хірургії, ніщо не допоможе Генпрокуратурі. Яким буде його рішення щодо призначення наших хлопців, які сьогодні чекають звільнення? Їх намагаються очорнити, прив'язати до справ щодо Майдану. Їх намагаються прив'язати до корупційних справ. І всі прекрасно знають, хто це робить і хто покриває цих людей", - зазначив Сакварелідзе.
"Ви боретеся за нову Україну, за честь, справедливість і гідність тих ідеалістів, які пішли проти системи. До речі, сьогодні всіх обласних прокурорів, крім двох, змусили написати заяви про те, що Давид ганьбить прокуратуру. Це вони ганьблять прокуратуру - своєю поведінкою! Вони довели прокуратуру України до такого стану! Генеральний прокурор Шокін не в змозі відповідати за потреби народу України. Він повинен піти якомога швидше", - зазначив Сакварелідзе.

Twitter руху "Чесно"
Він також додав, що буде захищати честь і гідність своєї команди до кінця.
"Я хочу звернутися до депутатів, до громадськості. Я сподіваюся, що наступного тижня буде нова кандидатура Генпрокурора. Я розумію, що у всіх багато питань і очікувань від Генпрокурора. Яка буде хірургія, оскільки, крім хірургії, ніщо не допоможе Генпрокуратурі. Яким буде його рішення щодо призначення наших хлопців, які сьогодні чекають звільнення? Їх намагаються очорнити, прив'язати до справ щодо Майдану. Їх намагаються прив'язати до корупційних справ. І всі прекрасно знають, хто це робить і хто покриває цих людей", - зазначив Сакварелідзе.
Топ коментарі
НА КРОВИ ПОГИБШИХ ПАТРИОТОВ ПОЛУЧИТЬ ВЛАСТЬ И ПОХЕРИТЬ ВСЁ , ЗА ЧТО ОНИ БОРОЛИСЬ ! АНАФЕМА ЭТОМУ ПОДОНКУ !
И пожалуйста , если Вы такая объективная женщина , скажите , зачем Порошенко летал в Австрию к Фирташу перед выборами , за какими советами ??? Он обещал ( много чего обещал ))) избавить Украину от олигархата , что-нибудь изменилось ???
НА ВСЯКИЙ СЛУЧАЙ , СКАЖУ ВАМ МАДАМ , ЧТО В УКРАИНЕ ФЕОДАЛЬНЫЙ СТРОЙ И ЭТО В 21 -ОМ ВЕКЕ !!!!!!!!!
В РОССИИ РАБОВЛАДЕЛЬЧЕСКИЙ , ЕСЛИ НЕ ПЕРВОБЫТНО-ОБЩИННЫЙ !!! И ЭТО НЕ ШУТКИ !!!
А ****...
Тремтіть, убивці! Думайте, лакузи!
Життя не наліза на ваш копил. -
Ви чуєте? На цвинтарі ілюзій
Уже немає місця для могил !..
Уже Народ - одна суцільна рана,
Уже від крові хижіє земля,
І кожного катюгу і тирана
Уже чекає ******* петля !..
Розтерзані, зацьковані, убиті
Підводяться і йдуть чинити Суд,
І їх прокльони, злі й несамовиті,
Впадуть на душі плісняві і ситі,
І загойдають дерева на вітті
Апостолів злочинства і облуд !..
В. Симоненко.
https://plus.google.com/u/0/106946957379082691904
скорее всего Сакварелидзе повторит путь Касько и Абрамовичуса.
Картишки ПЕРЕТАСОВАЛИ не меняя правил ИГРЫ, которая всегда была шулерской по сути и неизменно антинародной по содержанию !..
Да уж !.. - Шулера краплёные карты не выбрасывают на мусор - авось ещё пригодятся... Думаете, вопрос о сокращении воровского управленческого ментовского отродья и ИХ "кастрации"
ОНИ случайно в долгий ящичек запихнули ?!. - Знают ведь, что вся эта откормленная мразь очень даже скоро снова может пригодиться, - так что пашите, убогие, так как ОНИ ещё жрать и с*ать не разучились !..
Пашите, как в свое время и на тормознутого и лживого Юща, который после 2004-го года всем этим хамелеонам от власти имущих -
"пострадавшим" слугам СИСТЕМЫ раздавал индульгенции, подъемные и награды : (напр. Дяде-лошади ********) за "особые заслуги" перед Кодлом "Любых друзив..."- Ничего не изменится, пока мы всю эту продажную подлую Гниль не закопаем где-нибудь на неудобье - лучше на свалке !.. А пока что ИХ СИСТЕМА здравствует и процветает на фоне всего этого нового-старого вонючого Вральтмановского «Цирка ИУД»…- ТАК СКОЛЬКО ЕЩЕ БУДЕМ ТЕРПЕТЬ, НАРОД ?!!