Співробітники ДФС домоглися повернення в бюджет майже 9,6 млн грн завданих державі збитків
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів) було встановлено, що посадові особи київського підприємства, яке здійснювало виробництво кольорових металів, під час ввезення з Естонії на територію України відходів від переробки сировини занизили митну вартість товару, в результаті чого не сплатили до бюджету понад 4,8 мільйона гривень податків.
Крім того, у ході зовнішньоекономічної діяльності зловмисники не повернули на територію України імпортні товари і валютні кошти, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді ненадходження до бюджету платежів на суму майже 9,6 мільйона гривень.
В результаті вжитих заходів, спрямованих на відшкодування завданих державі збитків, наразі в бюджет повернуто 9,59 мільйона гривень.
В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів) було встановлено, що посадові особи київського підприємства, яке здійснювало виробництво кольорових металів, під час ввезення з Естонії на територію України відходів від переробки сировини занизили митну вартість товару, в результаті чого не сплатили до бюджету понад 4,8 мільйона гривень податків.
Крім того, у ході зовнішньоекономічної діяльності зловмисники не повернули на територію України імпортні товари і валютні кошти, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді ненадходження до бюджету платежів на суму майже 9,6 мільйона гривень.
В результаті вжитих заходів, спрямованих на відшкодування завданих державі збитків, наразі в бюджет повернуто 9,59 мільйона гривень.
Топ коментарі
а для отмазки на хозяина ларька наехали
У у одних бриллиантовых прокуроров в нашли в кабинете в сотни раз больше бабла ///
В одном кабинете в одном вдумайтесь какая ситуация по всей стране ///
А ЗДЕСЬ ТОЖЕ ИНТЕРЕСНО НЕ ЛЕНИТЕСЬ ПОСМОТРИТЕ
http://longread.strana.ua/roshennash
Лучше разогнать ГФС, и 9 млн. просто сэкономим на зарплатах этой кумовской и коррупционной организации!
Они способны бабушек, торгующих семечками в переходах штрафовать, но не способны заставить олигархов платить налоги!
Из госбюджета слили 103 миллиона на улучшение дороги к "Буковелю", - "Наші гроші"
https://censor.net/news/380556/iz_gosbyudjeta_slili_103_milliona_na_uluchshenie_dorogi_k_bukovelyu_nash_grosh