8832 відвідувача онлайн
1 516 12

Співробітники ДФС домоглися повернення в бюджет майже 9,6 млн грн завданих державі збитків

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів) було встановлено, що посадові особи київського підприємства, яке здійснювало виробництво кольорових металів, під час ввезення з Естонії на територію України відходів від переробки сировини занизили митну вартість товару, в результаті чого не сплатили до бюджету понад 4,8 мільйона гривень податків.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Підприємці на Сумщині не заплатили податки в особливо великих розмірах. ФОТО

Крім того, у ході зовнішньоекономічної діяльності зловмисники не повернули на територію України імпортні товари і валютні кошти, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді ненадходження до бюджету платежів на суму майже 9,6 мільйона гривень.

В результаті вжитих заходів, спрямованих на відшкодування завданих державі збитків, наразі в бюджет повернуто 9,59 мільйона гривень.

Дивіться: Податківці викрили виробників підробленого насіння і гербіцидів на Дніпропетровщині: вилучено фальсифікованого товару на 70 млн грн. ФОТОрепортаж


Топ коментарі
+2
Ну все, заживем!!! Вернули по полтиннику на каждого гражданина страны!
показати весь коментар
25.03.2016 13:47 Відповісти
+2
супер! каждому по 50 коп вернули! а отберут в 10 тысяч раз больше. Наша власть самая лучшая власть в мире!
показати весь коментар
25.03.2016 13:49 Відповісти
+2
Знаем мы этих ГФС. Уже второй год у нас с предприятия не вылазят. Найти ничего не могут -пишут что попало, лишь бы побольше сумму нарушений набрать.
показати весь коментар
25.03.2016 13:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну все, заживем!!! Вернули по полтиннику на каждого гражданина страны!
показати весь коментар
25.03.2016 13:47 Відповісти
супер! каждому по 50 коп вернули! а отберут в 10 тысяч раз больше. Наша власть самая лучшая власть в мире!
показати весь коментар
25.03.2016 13:49 Відповісти
Знаем мы этих ГФС. Уже второй год у нас с предприятия не вылазят. Найти ничего не могут -пишут что попало, лишь бы побольше сумму нарушений набрать.
показати весь коментар
25.03.2016 13:51 Відповісти
Я зараз заплачу від щастя - який же я гордий від того що у нас є такі митники
показати весь коментар
25.03.2016 13:59 Відповісти
то есть как воровали так и воруют

а для отмазки на хозяина ларька наехали
показати весь коментар
25.03.2016 13:59 Відповісти
ДА СУММЫ КОЛОССАЛЬНЫЕ
У у одних бриллиантовых прокуроров в нашли в кабинете в сотни раз больше бабла ///
В одном кабинете в одном вдумайтесь какая ситуация по всей стране ///
А ЗДЕСЬ ТОЖЕ ИНТЕРЕСНО НЕ ЛЕНИТЕСЬ ПОСМОТРИТЕ

http://longread.strana.ua/roshennash
показати весь коментар
25.03.2016 14:08 Відповісти
На фоне простого хищения на одну!!!! дорогу новость про усилие всей ГФС кажется насмешкой!!!
Лучше разогнать ГФС, и 9 млн. просто сэкономим на зарплатах этой кумовской и коррупционной организации!
Они способны бабушек, торгующих семечками в переходах штрафовать, но не способны заставить олигархов платить налоги!

Из госбюджета слили 103 миллиона на улучшение дороги к "Буковелю", - "Наші гроші"

https://censor.net/news/380556/iz_gosbyudjeta_slili_103_milliona_na_uluchshenie_dorogi_k_bukovelyu_nash_grosh
показати весь коментар
25.03.2016 14:19 Відповісти
Расходы на содержание ГФС сейчас составляют 4 млрд.грн. Сама служба просит увеличить их до 10 млрд.грн. На этом фоне новости о 9,5 млн. возвращенных в бюджет выглядят комично.
показати весь коментар
25.03.2016 14:29 Відповісти
копейки, хоть бы не позорились такими цифрами.
показати весь коментар
25.03.2016 15:26 Відповісти