Рада у четвер має остаточно ухвалити закон про повернення мільярдів Януковича, - Пашинський
Про це заявив голова Комітету з питань національної безпеки і оборони, народний депутат фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський під час Погоджувальної ради, повідомляє прес-служба "Народного фронту".
"Ми з вами на минулому сесійному тижні ухвалили (у першому читанні. - ред.) закон №4057, який дозволяє повернути вкрадені 2 мільярди доларів до Державного бюджету. Хочу звернути увагу, що вперше Янукович із Підмосков'я заявив, що він турбується про громадян і категорично виступає проти цього закону", - сказав Пашинський.
"На жаль, є дуже багато наших колег, у тому числі і з цього залу, які почали розказувати, що цей закон не можна приймати, що у нас є всі механізми, щоб вилучити ці кошти. Так от, у нас нема таких механізмів, і тільки прийняття цього закону може реалізувати конфіскацію вкрадених активів Януковича до Державного бюджету", - додав народний депутат.
Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони звернув увагу, що вилучені активи Януковича уже були прописані в спецфонди Державного бюджету, в тому числі і на потреби армії.
"Реалізація вкрадених активів до бюджету надасть можливість не лише профінансувати оборонні програми, а й, наприклад, реалізувати закон про зняття оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам. Прийняття цього закону дозволить прийняти закон №4190, який надасть можливість підвищити зарплати нашим прикордонникам, які сьогодні, на жаль, мають найменше з усієї сфери оборони", - наголосив Сергій Пашинський.
"Я прошу спікера Володимира Гройсмана взяти під особистий контроль проходження цього законопроекту. Прошу усіх депутатів, керівників депутатських фракцій у четвер проголосувати за цей закон", - сказав представник "Народного фронту".
Він також зазначив, що проти ухвалення закону №4057 триває брудна піар-кампанія.
"Сьогодні зранку в одному з електронних видань була інформація, що начебто представництво ЄС розкритикувало законопроект №4057. Ми звернулися уже і в представництво, і до видання - це неправда", - резюмував Сергій Пашинський.
"Ми з вами на минулому сесійному тижні ухвалили (у першому читанні. - ред.) закон №4057, який дозволяє повернути вкрадені 2 мільярди доларів до Державного бюджету. Хочу звернути увагу, що вперше Янукович із Підмосков'я заявив, що він турбується про громадян і категорично виступає проти цього закону", - сказав Пашинський.
"На жаль, є дуже багато наших колег, у тому числі і з цього залу, які почали розказувати, що цей закон не можна приймати, що у нас є всі механізми, щоб вилучити ці кошти. Так от, у нас нема таких механізмів, і тільки прийняття цього закону може реалізувати конфіскацію вкрадених активів Януковича до Державного бюджету", - додав народний депутат.
Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони звернув увагу, що вилучені активи Януковича уже були прописані в спецфонди Державного бюджету, в тому числі і на потреби армії.
"Реалізація вкрадених активів до бюджету надасть можливість не лише профінансувати оборонні програми, а й, наприклад, реалізувати закон про зняття оподаткування пенсій працюючим пенсіонерам. Прийняття цього закону дозволить прийняти закон №4190, який надасть можливість підвищити зарплати нашим прикордонникам, які сьогодні, на жаль, мають найменше з усієї сфери оборони", - наголосив Сергій Пашинський.
"Я прошу спікера Володимира Гройсмана взяти під особистий контроль проходження цього законопроекту. Прошу усіх депутатів, керівників депутатських фракцій у четвер проголосувати за цей закон", - сказав представник "Народного фронту".
Він також зазначив, що проти ухвалення закону №4057 триває брудна піар-кампанія.
"Сьогодні зранку в одному з електронних видань була інформація, що начебто представництво ЄС розкритикувало законопроект №4057. Ми звернулися уже і в представництво, і до видання - це неправда", - резюмував Сергій Пашинський.
Топ коментарі
Закон только госслужащих вообще касается!
Ирина Аллегрова не может продать свои хоромы за 10 лямов рублей,но если продаст Иринка заплати копейки в бюджет кацапсинский..
Разницу уловили.?
Фермер із Мексики Раймундо Корона побудував 7-метрову піраміду ацтеків у пустелі, за 74 км від кордону Мексики і США.Монумент вразив місцевих жителів своїм виконанням, повідомляє виданняhttp://vmirechudes.com/muzhchina-postroil-piramidu-v-stile-actekov-po-instrukciyam-prishelcev/ «В мире чудес». На запитання, яке цікавить мексиканців, навіщо і чому чоловік це зробив, він відповів, що просто слідував інструкціям інопланетян, які відвідали його три десятиліття тому. Фермер описав одного з прибульців як високого чоловіка з медового кольору очима і білим волоссям на ім'яі Херулайка. За слова мексиканця, гість прийшов з планети під назвою Нефілін, яка в 20 разів більша за Землю і знаходиться в сузір'ї Оріона.Мексиканський фермер додав, що Херулайка попередив його, що його приймуть за п'яного або наркомана, якщо він коли-небудь побудує піраміду. Але мексиканець вирішив ризикнути і виконав прохання.
А вот то, что в законе не очень конкретно указаны группы лиц, против которых может применяться внесудебная конфискация это уже любопытно