"Самопоміч" не повернеться в коаліцію, але підтримає кандидатуру нового прем'єра у разі виконання кількох умов, - Єгор Соболєв
Про це сьогодні в кулуарах Ради заявив депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, інформує кореспондент Цензор.НЕТ.
Відповідаючи на питання журналістів про те, чи підтримає "Самопоміч" призначення нового прем'єра в разі виконання цих двох умов, Соболєв заявив: "Ми готові підтримати прем'єр-міністра (запропонованого "БПП" - Ред.)".
Водночас він категорично відкинув можливість повернення його фракції в коаліцію.
"Слухайте, ми не "входять і виходять", це не про нас. Ми дуже довго думали про те, чи переходити в опозицію і чи є шанс всередині коаліції змінювати політику. Але після того як ми зрозуміли, що немає, що клептократи там остаточно перемогли, ми перейшли в опозицію. Але ми не будемо як "Опозиційний блок" на словах все заперечувати, а за фактом мати спільний бізнес. Але ми готові разом не тільки голосувати, а й розробляти закони, які ми вважаємо необхідними", - заявив Соболєв.
Також він розповів, що йому не вдалося довго пробути на нараді між фракціями щодо обговорення питання призначення нового прем'єра, оскільки, за його словами, деякі представники "БПП" образилися на його критику на адресу президента і вимагали вибачень.
"Деякі представники "БПП" запитували, чому я закликаю його (Порошенка. - Ред.) вигнати, чи не хочу я вибачитися. Я сказав, що вибачатися не хочу, і сказав, що вони дуже добре знають, чому я вважаю, що його потрібно вигнати, як Януковича", - уточнив Соболєв.
За словами Соболєва, Ніна Южаніна та Ірина Луценко заявили йому, що його присутність для них є образливою, після чого він встав і пішов, тому не знає, чим закінчилося засідання.
Відповідаючи на питання журналістів про те, чи підтримає "Самопоміч" призначення нового прем'єра в разі виконання цих двох умов, Соболєв заявив: "Ми готові підтримати прем'єр-міністра (запропонованого "БПП" - Ред.)".
Водночас він категорично відкинув можливість повернення його фракції в коаліцію.
"Слухайте, ми не "входять і виходять", це не про нас. Ми дуже довго думали про те, чи переходити в опозицію і чи є шанс всередині коаліції змінювати політику. Але після того як ми зрозуміли, що немає, що клептократи там остаточно перемогли, ми перейшли в опозицію. Але ми не будемо як "Опозиційний блок" на словах все заперечувати, а за фактом мати спільний бізнес. Але ми готові разом не тільки голосувати, а й розробляти закони, які ми вважаємо необхідними", - заявив Соболєв.
Також він розповів, що йому не вдалося довго пробути на нараді між фракціями щодо обговорення питання призначення нового прем'єра, оскільки, за його словами, деякі представники "БПП" образилися на його критику на адресу президента і вимагали вибачень.
"Деякі представники "БПП" запитували, чому я закликаю його (Порошенка. - Ред.) вигнати, чи не хочу я вибачитися. Я сказав, що вибачатися не хочу, і сказав, що вони дуже добре знають, чому я вважаю, що його потрібно вигнати, як Януковича", - уточнив Соболєв.
За словами Соболєва, Ніна Южаніна та Ірина Луценко заявили йому, що його присутність для них є образливою, після чого він встав і пішов, тому не знає, чим закінчилося засідання.
Топ коментарі
https://news.mail.ru/politics/25310897/?frommail=1 Росавтодор: повышение качества федеральных дорог приведет к увеличению числа ДТП
...короче чем хуже дороги - тем безопасне для козломордых!
Как это?
Премьера может выдвинуть только коалиции, которую они создавать не хотят,
А если коалиция будет создана без них, но какая ценность их голосования за премьера?
а туда же, лезешь комментировать...
Я написал, что для выдвижения премьера надо коалиция из 226 голосов.
Если будет такая коалиция в 226 голосов без Самонемочи, то она и без Самонемочи проголосует за премьера.
И в чём тогда смысл готовности Самонемочи проголосовать за премьера?
После чего заявили, что Яценюк их уже устраивает, теперь они будут голосовать за нового.
Кривой Рог слили.
Говнопомич одним словом.
хай назвуть кандидатуру того "нового"
КапеЦ
Главное еще и условия выдвинуть которые сложно выполнить.
и почему именно на них?
Почитайте, рекомендую - 5 мин. чтения. Очень забавно.