4561 відвідувач онлайн

За минулу добу кількість обстрілів позицій сил АТО з боку бойовиків зросла до 77. Епіцентром бойових дій була Авдіївка, - штаб

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у зведенні прес-центру АТО станом на 6:00 1 квітня, опублікованому у Facebook.
"Зосередивши вогонь із мінометів та артилерії на українських захисниках, ворог завдав 30 потужних ударів, застосовуючи заборонене Мінськими угодами важке озброєння калібром від 82 до 152-мм", - сказано в повідомленні.
За даними штабу, на донецькому напрямку бойовики неодноразово обстрілювали сили АТО поблизу Зайцевого, Майорська та шахти Бутівка. Епіцентром бойових дій досі залишається Авдіївка: "Тут по позиціях наших бійців противник бив 16 разів, одночасно застосовуючи ствольну артилерію, міномети, гранатомети та стрілецьку зброю".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Прилітає навіть 152-й калібр. Бойовики концентрують танки і САУ в довколишніх селах", - російські терористи безперервно обстрілюють промзону Авдіївки. ВІДЕО

Зазначається також, що важке озброєння бандитські угруповання застосовують і щодо місцевих жителів у так званій промисловій зоні. Мета бойовиків - ослабити позиції українських військ і посіяти паніку серед людей, звинувачуючи українську сторону в нехтуванні мирними домовленостями.
"На маріупольському напрямку активність ворога теж була високою. По українських позиціях поблизу Водяного, Талаківки, Новотроїцького, Широкиного, Мар'їнки та Гнутового найманці теж били із забороненого озброєння", - додали в штабі.
Топ коментарі
+16
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 4512
показати весь коментар
01.04.2016 07:33 Відповісти
+12
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 658
показати весь коментар
01.04.2016 07:25 Відповісти
+11
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 4377
Бог дав день ,а Черт роботу .
показати весь коментар
01.04.2016 07:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Доброго ранку Україно,всім хто не москаль гарного дня та мирного неба над головою
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 3820
показати весь коментар
01.04.2016 07:18 Відповісти
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 4377
Бог дав день ,а Черт роботу .
показати весь коментар
01.04.2016 07:25 Відповісти
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 658
показати весь коментар
01.04.2016 07:25 Відповісти
дерзко используя запрещенное минскими договоренностями тяжелое вооружение.....
показати весь коментар
01.04.2016 07:26 Відповісти
такое впечатление, что беззубая киевская власть не может ни выиграть войну, ни проиграть её, ни , даже, остановить!
По недавним словам военного преступника, полковника ГРУ Игоря (?) Всеволодовича(?) (Ивановича(?) )Гиркина (Стрелкова?, Стрелка?0 там, в Донбассе ЕЖЕДНЕВНО гибнут десятки людей
показати весь коментар
01.04.2016 07:28 Відповісти
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 459
показати весь коментар
01.04.2016 07:30 Відповісти
За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 4512
показати весь коментар
01.04.2016 07:33 Відповісти
Розтрощуть той Довбас на ухналь.
показати весь коментар
01.04.2016 07:50 Відповісти
А почемуже им не ******* с чего хотят ведь дебилы укры и так кроме пукалок ничем не ответят?А Порошенко готовит новых героев киборгов и будет хвастаться по всему миру мол вот Герои с одными автоматами ненарушая Минских договоренностей погибают но не сдаются.И будет новый аеропорт где погибнут куча ребят Авдеевку сотрут с лица земли и наши ее оставят так как голую землю защищать нечего.
показати весь коментар
01.04.2016 07:59 Відповісти
Последствия обстрела подконтрольной украинским военным части Зацйево

Фото: пресс-центр штаба АТОЗа минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 4618За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 6883За минувшие сутки количество обстрелов позиций сил АТО со стороны боевиков возросло до 77. Эпицентром боевых действий была Авдеевка, - штаб - Цензор.НЕТ 8818
показати весь коментар
01.04.2016 08:24 Відповісти
Это что? Кацапам могилку вырыли?
показати весь коментар
01.04.2016 09:28 Відповісти
Хорошо что американцы воиска свои в Европе распределют. Надо ***** загнать в загон и запереть всю эту шваль еще лет на 70
показати весь коментар
01.04.2016 09:27 Відповісти
Смерть російсько-фашиським окупантам! ! ! ! 𑱁смерть ворогам України! ! ! ! птх-птн 💀 💀 смерть путіну *****! !!!
показати весь коментар
01.04.2016 09:35 Відповісти
Головне що Рошен добре продається . Липецька фабрика працює на повну,
Порошенко нагодує всіх фашистів росії і щей сплатить податок в казну окупанта.
показати весь коментар
01.04.2016 11:03 Відповісти
Вот это точно. Но все что в Крыму было а там было куда больше рошена. Параша отобрала. Если начнет отбирать то что на территории самои России , то убегут от туда все кто еще кое как цепляется за то производство вот тогда начнется полная изоляция. Так что Липецкая фабрика как поплавок. Если уидет под воду значит раша пошла на самое дно
показати весь коментар
01.04.2016 11:22 Відповісти
Конечно иметь преза повязанного бизнесом со странои агрессором- позор
показати весь коментар
01.04.2016 11:23 Відповісти
в прес-центрі працюють сейсмологи,що не пререкваліфікувались ,або холуї гереги - набридли неуки.
Смерть ворогам України - невідворотна , болюча й ганебна!
показати весь коментар
01.04.2016 11:30 Відповісти