За минулу добу кількість обстрілів позицій сил АТО з боку бойовиків зросла до 77. Епіцентром бойових дій була Авдіївка, - штаб
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться у зведенні прес-центру АТО станом на 6:00 1 квітня, опублікованому у Facebook.
"Зосередивши вогонь із мінометів та артилерії на українських захисниках, ворог завдав 30 потужних ударів, застосовуючи заборонене Мінськими угодами важке озброєння калібром від 82 до 152-мм", - сказано в повідомленні.
За даними штабу, на донецькому напрямку бойовики неодноразово обстрілювали сили АТО поблизу Зайцевого, Майорська та шахти Бутівка. Епіцентром бойових дій досі залишається Авдіївка: "Тут по позиціях наших бійців противник бив 16 разів, одночасно застосовуючи ствольну артилерію, міномети, гранатомети та стрілецьку зброю".
Зазначається також, що важке озброєння бандитські угруповання застосовують і щодо місцевих жителів у так званій промисловій зоні. Мета бойовиків - ослабити позиції українських військ і посіяти паніку серед людей, звинувачуючи українську сторону в нехтуванні мирними домовленостями.
"На маріупольському напрямку активність ворога теж була високою. По українських позиціях поблизу Водяного, Талаківки, Новотроїцького, Широкиного, Мар'їнки та Гнутового найманці теж били із забороненого озброєння", - додали в штабі.
Топ коментарі

Бог дав день ,а Черт роботу .
По недавним словам военного преступника, полковника ГРУ Игоря (?) Всеволодовича(?) (Ивановича(?) )Гиркина (Стрелкова?, Стрелка?0 там, в Донбассе ЕЖЕДНЕВНО гибнут десятки людей
Фото: пресс-центр штаба АТО
Порошенко нагодує всіх фашистів росії і щей сплатить податок в казну окупанта.
Смерть ворогам України - невідворотна , болюча й ганебна!