Відкритий учора пункт пропуску "Золоте" все ще не працює через дії бойовиків, - Держприкордонслужба

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Держприкордонслужби.

"Контрольний пункт в'їзду-виїзду "Золоте", який учора був відкритий на дорожньому коридорі "Стаханов - Золоте - Гірське - Лисичанськ", за рішенням голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, тимчасово не працює", - сказано в повідомленні.

За даними відомства, це пов'язано з тим, що представники незаконних збройних формувань відмовилися здійснювати пропуск осіб у напрямку відкритого КПВВ.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Пасажиро-транспортний потік у зоні АТО в березні збільшився на 30%, - Слободян

"З ініціативи української влади для вирішення цього питання залучені представники ОБСЄ, за допомогою яких також організовано інформування громадян, які перебувають біля блокпоста бойовиків. Громадянам було запропоновано повернутися на підконтрольну українській владі територію для забезпечення їхньої безпеки. Після повернення людей на КПВВ "Золоте" їх розмістили в пункті обігріву ДСНС, забезпечили гарячим чаєм та організували їх вивезення з контрольного пункту", - зазначили в Держприкордонслужбі.
Топ коментарі
+8
Ну нет-так нет. Я плакать по этому поводу не собираюсь.
показати весь коментар
01.04.2016 09:44 Відповісти
+5
Его только в одну сторону нужно открывать, туда, а обратно никого не впускать. Скоро нашим пенсионерам будет денег не хватать, а эти ещё и рублями получают.
показати весь коментар
01.04.2016 09:47 Відповісти
+3
Не все то Золотое, что блестит.
показати весь коментар
01.04.2016 09:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну нет-так нет. Я плакать по этому поводу не собираюсь.
показати весь коментар
01.04.2016 09:44 Відповісти
Его только в одну сторону нужно открывать, туда, а обратно никого не впускать. Скоро нашим пенсионерам будет денег не хватать, а эти ещё и рублями получают.
показати весь коментар
01.04.2016 09:47 Відповісти
Если бы только пенсионеры. Мамки - дэнээровки как рожают от ************* куда за детскими едут ? Да и сами вжопулченцы оформляют пособия по безработице, проблем никаких, переоделся в гражданское, - приехал оформил, красота !
показати весь коментар
01.04.2016 09:54 Відповісти
Пусть создают партизанские отряды и отбивают свои земли!!Просили путю введи-ВВЕЛ!!а теперь выводите!!
показати весь коментар
01.04.2016 11:23 Відповісти
При нормальном президенте за одну только идею о "пунктах пропуска" 15 лет дали
показати весь коментар
01.04.2016 09:49 Відповісти
15 лет за идею? Маладец...
показати весь коментар
01.04.2016 09:53 Відповісти
Открытый вчера пункт пропуска "Золотое" все еще не работает из-за действий боевиков, - Госпогранслужба - Цензор.НЕТ 9762
показати весь коментар
01.04.2016 09:49 Відповісти
Не все то Золотое, что блестит.
показати весь коментар
01.04.2016 09:50 Відповісти
Да и насрать.
показати весь коментар
01.04.2016 09:52 Відповісти
Беда то какая, беда.... Но, обезьяны должны жить в обезьяннике.
показати весь коментар
01.04.2016 10:54 Відповісти
Сколько можно украинцам кормить эту долбаную Лугадонию?! Пристроились не хило - в бюджет Украины ничего не платят, а оттуда тащать только так, ушлепки.
показати весь коментар
01.04.2016 12:20 Відповісти
http://lotr.ucoz.net/_si/0/59517085.jpg Похер, нефиг этих гавнарей, вобще пускать в УКраину...пусть трахают с ****** Алину
http://lotr.ucoz.net/_si/0/59517085.jpg

Открытый вчера пункт пропуска "Золотое" все еще не работает из-за действий боевиков, - Госпогранслужба - Цензор.НЕТ 6983
показати весь коментар
01.04.2016 12:40 Відповісти