18752 відвідувача онлайн

Діаманти, вилучені в екс-прокурора Корнійця, можуть бути речовими доказами, які викрали слідчі, - Касько

Діаманти, вилучені у колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, могли проходити як речові докази в іншому кримінальному провадженні та бути викраденими слідчими і прокурорами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив екс-заступник генпрокурора Віталій Касько на своїй сторінці в Facebook.

"Йдеться про походження діамантів у "скромного" прокурора Корнійця. Саме діаманти привели нас до чергового злочину - викрадення слідчими і прокурорами речових доказів з іншого кримінального провадження. Коштовності були в специфічній упаковці, з позначками підприємства, з якого їх вилучили під час обшуку кілька років тому", - пише він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Касько: "Справу "діамантових прокурорів" намагаються розвалити. Всі, хто знає її зсередини, - перебувають за бортом"

"Можливо, розслідування цієї справи зупинилося тому, що речові докази зникли з-під носа подільської міліції саме тоді, коли прокуратуру Подільського району Києва очолював нинішній в.о. генпрокурора Севрук? Знову прикрий збіг обставин? Не думаю", - додав Касько.
Топ коментарі
+14
Бриллианты, изъятые у экс-прокурора Корнийца, могли быть вещдоками, которые похитили следователи, - Касько - Цензор.НЕТ 7961
показати весь коментар
26.04.2016 12:11
+8
Здесь всё предельно ясно,не ясно почему это хренов Севрук ещё не на нарах,хотя и это понятно!
показати весь коментар
26.04.2016 12:10
+7
януковощ знал как надо готовить тревожный чемодан Бриллианты, изъятые у экс-прокурора Корнийца, могли быть вещдоками, которые похитили следователи, - Касько - Цензор.НЕТ 7756
показати весь коментар
26.04.2016 12:22
Коментувати
Сортувати:
Здесь всё предельно ясно,не ясно почему это хренов Севрук ещё не на нарах,хотя и это понятно!
показати весь коментар
26.04.2016 12:10 Відповісти
януковощ знал как надо готовить тревожный чемодан Бриллианты, изъятые у экс-прокурора Корнийца, могли быть вещдоками, которые похитили следователи, - Касько - Цензор.НЕТ 7756
показати весь коментар
26.04.2016 12:22 Відповісти
Там не надо и готовить,всё в офшорах!
показати весь коментар
26.04.2016 12:29 Відповісти
Янукович на фоні порошенки - святий праведник!..... Янукович і 10% не нацарював від украденого порошенком......
показати весь коментар
26.04.2016 12:48 Відповісти
Бриллианты, изъятые у экс-прокурора Корнийца, могли быть вещдоками, которые похитили следователи, - Касько - Цензор.НЕТ 7961
показати весь коментар
26.04.2016 12:11 Відповісти
Брюлики вернули настоящему владельцу - Шпокину который считает, что его подчиненные не имеют такого права забирать личные вещи и ценности у своего шефа которые ему достались как мзда от самих же подчиненных....
показати весь коментар
26.04.2016 12:13 Відповісти
Да их пейсатый прибрал на хранение. Так надёжнее.
показати весь коментар
26.04.2016 12:15 Відповісти
Форумчане, извините, что новость не в тему статьи.
Вчера на сайте Левый берег была новость: Появились детали немецкого дела Фирташа, сегодня открыв вкладки обнаружил, что она исчезла, осталось только http://lb.ua/news/2016/04/25/333828_poyavilis_detali_nemetskogo_dela.html В яндексе и гугле тоже не открывается, хотя названия находит и тот и другой поисковик. Может кто в курсе, что так Левый берег уже к Фирташу потеплел? Раньше за этим издание такого не замечал.
показати весь коментар
26.04.2016 12:17 Відповісти
И что тут интересного? Продавали сведения - он купил))
показати весь коментар
26.04.2016 14:53 Відповісти
Интересна позиция интернет-издания, удалить новость без объяснения причины.
показати весь коментар
26.04.2016 14:55 Відповісти
А обязаны?)) Это их право как форматировать свою новостную ленту.
показати весь коментар
26.04.2016 15:47 Відповісти
В солидных изданиях так не делают. Если новость сняли - дают объяснение: мол, не правы, ошиблись или уточняем.
показати весь коментар
26.04.2016 16:12 Відповісти
Я полагал, что в украинской прокуратуре только берут взятки и мзду за крышевание, а они оказывается еще и воруют, сцуки такие
показати весь коментар
26.04.2016 12:30 Відповісти
триндець, вся геншушера зайнята тим, щоб відбілити двох п"дарасів)) шо, брюліки закінчились для коханок?? взагалі паскуди народ за баранів мають. Нехай ще шавка шокінська розкаже про лексуси, які вся гпу в дідусів узяла покататися. Третій майдан вже точно з повішених суддів і прокурорів почнеться, дістали вже тварюки
показати весь коментар
26.04.2016 12:36 Відповісти
Зачем ворам-прокурорам бриллианты? Осмелюсть предположить, что для изготовления орденов для магистров какого-нибдуь массонского общества избранных, типа Святого Станислава. А раз брылики исчезли, то значит эта мерзость проникла во все госинституты. А это угроза краха Государства, на секундочку
показати весь коментар
26.04.2016 12:48 Відповісти
- Просю выдать из камеры вещественных доказательств, во временное пользование, бриллиантов на двести каратов.
показати весь коментар
26.04.2016 12:50 Відповісти
Бриллианты, изъятые у экс-прокурора Корнийца, могли быть вещдоками, которые похитили следователи, - Касько - Цензор.НЕТ 1936
показати весь коментар
26.04.2016 12:58 Відповісти
бла бла бла бла бла бла бла
показати весь коментар
26.04.2016 13:26 Відповісти
Касько, ты полгода занимался делом по взятке, которое можно закрыть за 10 дней. Прости, но вопрос тобой сейчас поставлен дебильный!! Ты в отдельное производство выделил это своё "открытие"? Похоже, что нет. Сожги к едреням свой диплом!!!
показати весь коментар
26.04.2016 14:49 Відповісти
Бриллианты, изъятые у экс-прокурора Корнийца, могли быть вещдоками, которые похитили следователи, - Касько - Цензор.НЕТ 8214