Тимошенко і представники "Батьківщини" залишили Погоджувальну раду ВР
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112-Україна".
Тимошенко заявляла, що законопроект можна вносити в залу для голосування без висновків комітету, якщо їх немає упродовж 30 днів."Якщо ви ставите на голосування питання, ми тут будемо. Якщо ні, то ми залишаємо це засідання, тому що це абсурд", - заявила голова фракції.
"Спасибі, я повідомив, що не ставлю на голосування", - сказав Парубій.
Эта та при которой был бензин по 3
Эта та при которой был газ по 70 коп
Эта та которая тыкала носом юща и петю в их коррупционное дерьмо !