З 4 липня Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух з Україною, - Слободян
Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.
"Згідно з дипломатичною нотою Міністерства закордонних справ Республіки Польща, з 4 липня 2016 р. буде призупинено малий прикордонний рух між Україною і Польщею в частині, що стосується в'їзду та перебування на території Польщі жителів прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща", - написав він.
Слободян зазначив, що польська сторона припиняє застосування статті 3 пункту 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху (затверджено Постановою КМУ N139 (139-2009-п) від 25.02.2009).
"Відповідно до цього, в ніч з 3 на 4 липня 2016 року з 01:00 за київським часом громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон тільки на загальних підставах і за документами, визначеними польською стороною (паспортні документи і віза).
Просимо врахувати цю інформацію перед плануванням поїздок за кордон зазначеної категорії громадян", - додав помічник голови Держприкордонслужби.
"Згідно з дипломатичною нотою Міністерства закордонних справ Республіки Польща, з 4 липня 2016 р. буде призупинено малий прикордонний рух між Україною і Польщею в частині, що стосується в'їзду та перебування на території Польщі жителів прикордонних районів України, у яких є дозволи, видані відповідними органами Республіки Польща", - написав він.
Слободян зазначив, що польська сторона припиняє застосування статті 3 пункту 1 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про правила місцевого прикордонного руху (затверджено Постановою КМУ N139 (139-2009-п) від 25.02.2009).
"Відповідно до цього, в ніч з 3 на 4 липня 2016 року з 01:00 за київським часом громадяни України, які перетинали кордон з Польщею за спеціальними дозволами в рамках малого прикордонного руху, зможуть перетнути кордон тільки на загальних підставах і за документами, визначеними польською стороною (паспортні документи і віза).
Просимо врахувати цю інформацію перед плануванням поїздок за кордон зазначеної категорії громадян", - додав помічник голови Держприкордонслужби.
Топ коментарі
Пропоную всім скинути з голови ці улюблені кацапські теми "годувальників" і направити цих усіх "годувальників" та усяку іншу піздоту на примусові роботи. Скажімо канави копати.
Тому - геть дрібних і крупних злочинців. Польща респект!
Чтоб тебе ****** было понятнее, закончу по-кацапски: УДАВИСЬ и НЕ КОПТИ ЗЕМЛЮ.
І коли пан хоче, то пан хвалиться галицькими чи закарпатськими статками, кнайпами, будинками і автівками, а як не хоче, то показує дзюру на власних майтках?
https://m.youtube.com/watch?v=A2Bw5rtj8Ss Будинки на Заході України.
Земля у вас "під схемами"??? Це на Заході України, де у владі, за яку ви голосували, патріот на патріотові і патріотом поганяє!?
Кого ви дурнем вважаєте?
Зрада, ****!
Похоже на движение в сторону безвизового режима ?
Такими темпами скоро поляки начнут стену строить.
.
Ну так и ОК, челноков станет меньше, а таможенников останется столько же. Или ты сам хотел по малому приграничному вместо визы ехать?
...Этот парад раритетов я на одном из мелких пропускных пунктов видел, не там, где самые большие транс-европейские магистрали проходят. В общем - любая разница в акцизах - уже гарантирует наличие челноков, будь то акцизы на топливо, сигареты или выпивку... Кто-то обязательно выберет и такой способ подработки.
Цікаво, скільки з коментуючих взагалі стояли у чергах десь на Краківці, чи що....
"С 4 июля по 2 августа 2016 года в соответствии с положением, подписанным Министром внутренних дел и администрации Польши, вводится временный пограничный контроль на внутренних границах страны с Чехией, Германией, Литвой и Словакией, а также в морских портах и аэропортах.Поводом этому послужила необходимость обеспечения общественного порядка и безопасности во время проведения Международных дней молодежи, а также саммита НАТО в Польше.На практике это не будет связано с какими либо ограничениями поездок. Пограничные службы, полиция, таможенники и Главное управление по вопросам национальных дорог и автострад будут опираться на опыт восстановления временного контроля на границах во время Климатической конференции в 2011 г. и EURO 2012."
По авто - ДЕБІЛИ ви - чи сяде мудра людинаяка має вибір - за руль нової таврії чи за кермо б/у мерседеса? навіть якому 10 років? безпека що людей що авто не до порівняння.. А те що підари при владі зробили обовязковий виїзд в термін 5 днів, то це не вина людей які їздять на цих авто а гандон...ів у верховній зраді. По Стамбульській конвенції вїзд на 3 місяці а ці мудаки зробили 5 днів.
Чому люди їздять? Бо їсти немає що . Центр та Схід України був та остається ігдустріальним. єлекторату там більше і гроші при любій владі кидались туди. А у нас просто винищили все виробництово і можливість щось робити не дають. Так що не шановні порохоботи та москалики недорізані та остальна шушваль піз...ти не мішки таскати та не родини кормити - ідіть усі ви скривдженні на ..уй