Атестаційна колегія Міносвіти підтвердила ступінь доктора наук дружині віце-прем'єра Кириленка Катерині
Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Фейсбуці написав виконавчий директор аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний.
"Усе. Катерина Кириленко - доктор педагогічних наук. Тільки що атестаційна колегія Міносвіти "взяла до відома всю інформацію" і залишила рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня в силі", - зазначив він.
Раніше доктор філософських наук Тетяна Пархоменко заявила, що близько третини з 396 сторінок докторської дисертації Катерини Кириленко не мають посилань і є плагіатом.
У відповідь на цю статтю, Катерина Кириленко заявила, що її робота не містить плагіату, а звинувачення Т.Пархоменко спрямовані проти її чоловіка віце-прем'єра.
У лютому Міносвіти доручило спеціалізованій вченій раді Харківського національного педагогічного університету ім.Григорія Сковороди перевірити докторську дисертацію дружини віце-прем'єр-міністра В.Кириленка Катерини на наявність плагіату.
У травні вчена рада визнала відсутність плагіату в роботі К.Кириленко.
"Усе. Катерина Кириленко - доктор педагогічних наук. Тільки що атестаційна колегія Міносвіти "взяла до відома всю інформацію" і залишила рішення спеціалізованої вченої ради про присудження ступеня в силі", - зазначив він.
Раніше доктор філософських наук Тетяна Пархоменко заявила, що близько третини з 396 сторінок докторської дисертації Катерини Кириленко не мають посилань і є плагіатом.
У відповідь на цю статтю, Катерина Кириленко заявила, що її робота не містить плагіату, а звинувачення Т.Пархоменко спрямовані проти її чоловіка віце-прем'єра.
У лютому Міносвіти доручило спеціалізованій вченій раді Харківського національного педагогічного університету ім.Григорія Сковороди перевірити докторську дисертацію дружини віце-прем'єр-міністра В.Кириленка Катерини на наявність плагіату.
У травні вчена рада визнала відсутність плагіату в роботі К.Кириленко.
Топ коментарі
приберуть...
такое несчастье ? Счастье это жить в
России , когда страной руководит такой Президент как Путин ,а несчастье ,иметь
такое счастье !
Біля міста Миколаєва на Львівщині є територія, що вже кілька десятків років інтриґує істориків. Тут розкинулися залишки Стільського городища - колись великого міста слов'янських часів. Торік городище отримало визнання - на його території створили заповідник. Але директор новоствореного заповідника й багаторічний дослідник Стільського Орест Корчинський б'є на сполох - замість докладати всіх зусиль до збереження, пам'ятку починають забудовувати.
Стільське городище - це руїни найбільшого на Європейському континенті ранньосередньовічного міста VIII-X століть - столиці давніх слов'ян - карпатських хорватів, - стверджує археолог Орест Корчинський. Через цю територію від найдавніших часів пролягали важливі трансконтинентальні шляхи, що вели з мусульманського Сходу у Західну Європу і з Півночі через карпатські перевали в Паннонську долину на Балкани і в Середземномор'я.
«Це українські Афіни і український Рим, адже це найбільше місто Європи VIII-X століть, яке було центром слов'янства у передгір'ї український Карпат. 35 років досліджень пам'ятки дали розуміння і підтвердження, що так і є, - розповідає Z Орест Корчинський. - Воно має специфічну і неперевершену систему оборонних укріплень: стіни міста простягались на 10 кілометрів. Його площа становить 250 га, що у 25 разів більше ніж Київ часів Володимира Святославовича, який вважають столицею слов'янства. Про цю пам'ятку ми дізнаємось з арабсько-перських джерел, у руських літописах згадок про неї немає. Знаємо, що тут, у передгір'ї українських Карпат, містилась велика держава, яку називали Велика або Біла Хорватія. Пізніше її згадує імператор Візантії Костянтин VII в книзі «Про управління імперією». Він згадує про те, що далматинські хорвати походять від нехрещених хорватів, які живуть за турками (так тоді називали мадярів)».http://fakeoff.org/uk/history/arkheologi-znayshli-stolitsyu-drevnikh-bilikh-khorvativ-u-karpatakh
"Від 2001 року давнє городище є пам'яткою національного значення (oхopoнний номер 130019-H). А з листопада 2015 року ця територія має офіційний статус заповідника. 15 вересня 2015 року під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за створення історико-культурного заповідника «Стільське городище».
Але замість масштабних досліджень новостворений заповідник отримав радше проблему.
Майже у центрі заповідника нещодавно побудували озеро розміром з футбольне поле. Зробив це, усупереч чинного законодавства, Ігор Борисовський, який нині живе у Миколаєві і є колишнім жителем села Стільське», - розповідає Орест Корчинський.
1. Є реальна наукова сфера, яка охоплює фундаментальні напрями знання : математика, фізика, хімія і біологія. Можна додати сюди історію людської цівілізації та економику (математичні моделі). Вже психологія - це лише підрозділ біології, а педагогика, в свою чергу, представляє собою суто практичний підрозділ психології - психологію навчання. Ну, приблизно як виробництво табуреток є частиною деревообробного виробництва. Уявіть собі доктора табуреточних наук... На якого нам оці дохтури табуреточно-педагогічних наук? Може вони добре вчать дітей? Гірших викладачив і навчальників я не бачив! Жуліки та пристосуванці. Добрі вчителі якось без степеней навчають бо знають предмет, ******* дітей і радіють від навчання. А вже доброго вчителя фізики має навчати добрий кандидат або доктор фіз.-мат. наук - от і вся штука. Так саме й з добрими лікарями.
2. Про лептони та устрій Всесвіту дама несе абсолютну нісенітницю типу "bred of the save cobble".
3. Коли вже прийде час розібратися із високопородними дохтурами-академиками проффесорами Януковичами-Литвинами, які ступені одержали не відходячи від орання на державній ниві?