9256 відвідувачів онлайн
96 681 437

Нардепи і бійці декількох батальйонів не дали вивезти із суду в СІЗО заарештованого командира "Айдару" Лихоліта, - Єгор Соболєв

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв на своїй сторінці у Facebook.
"Ми й далі не дозволяємо вивезти в СІЗО айдарівця Валентина Лихоліта, якого суддя Печерського суду Гладун постановила заарештувати за звинуваченням лідерів ЛНРівців Сєвєродонецька", - пише він.

Читайте також: Суд інкримінує комбату "Айдару" Лихоліту кримінальні правопорушення щодо мера Сєвєродонецька Казакова, - журналіст Іванов. ФОТОрепортаж

"Ніч минула спокійно. Приблизно о 03:00 перед судом з'явилася група "космонавтів", присутні бійці "Айдару" та "Донбасу" без зайвих питань забарикадували всі двері й приготувалися до штурму. Його не було. Зате до нас приїхали бійці "Азову" на чолі з Андрієм Білецьким", - поінформував політик.
"Вимога номер 1 - випустити Батю. Це абсолютно під силу військовим прокурорам і суддям Печерського суду, які в кишені в Банкової і зроблять усе, що їм накажуть", - наголосив Соболєв.

Також дивіться: Печерський суд заарештував на 2 місяці комбата "Айдару" Лихоліта. У залі сталася бійка, - журналіст Іванов. ВІДЕО

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура оголосила про підозру двом бійцям "Айдару", яких звинувачують у скоєнні низки тяжких злочинів. Пізніше стало відомо, що йдеться про одного з командирів батальйону Валентина Лихоліта з позивним "Батя". Кримінальне провадження проти нього порушено за підозрою в організації озброєної банди, розбої, проникненні в житло, викрадення двох або більше осіб. За версією слідства, айдарівець кілька разів порушував Конституцію, Статут Збройних сил України та неналежним чином виконував свої службові обов'язки.
Печерський суд обрав Лихоліту запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.
Топ коментарі
+90
выходит в когда партизаны отстреливали
оккупантов и предателей на войне то это были ОПГ?
надо было с ними обращаться нежно и ласково ?
да вы @уки с катушек съехали.!сепары ликуют!
вот это власть защитница !
пора карамель смешать с землёй,иначе докатимся
френ знает до чего.
показати весь коментар
02.07.2016 08:58 Відповісти
+83
У вас немає на відпочинок грошей, а ви хочете десь провести вечір п'ятниці? Ви хочете гламуру, VIP-тусовку і безкоштовної їжі?
Раніше цю проблему було вирішити неможливо, поки не з'явився нічний клуб Печерський суд!
Печерсткий суд - це безкоштовні канапе з ковбасою і сиром, безкоштовне питво, гарні дівчата, брутальні чоловіки! Пліч-о-пліч з вами відпочиватимуть молоді народні депутати (серед них багацько неодружених) а ще - цілодобова висококваліфікована озброєна поліцейська охорона, софіти, динаміка, екшин, екстрим!
А головне, ваш релакс побачить вся країна! Підтягуйтесь!
Це все абсолютно безкоштовно. Все що треба мати при собі - паспорт або інший документ. Пам'ятки про права зачитуються на вході.
Нічний клуб Печерсткий суд: відтепер - цілодобово! Г. Сінькова.
показати весь коментар
02.07.2016 08:36 Відповісти
+77
В Киеве улицы были залиты кровью и никого не арестовали,а если добровольцев сходу
показати весь коментар
02.07.2016 08:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
никто "сам собой" не пропадёт
есть свора, грызущаяся за власть
и твоё мнение им побоку
показати весь коментар
02.07.2016 15:12 Відповісти
само собой даже мухи не родятся. По боку, но иногда так получается, что эти пофигисты потом бегут без оглядки. Не от меня лично конечно.
показати весь коментар
02.07.2016 15:16 Відповісти
мій вчитель фізкультури =)
показати весь коментар
02.07.2016 11:54 Відповісти
Пора пора подыматься и показать зарвавшейся власти кто тут главный. И я не против если нас поведут добробаты кто то а они уже показали свою преданость Украине
показати весь коментар
02.07.2016 12:15 Відповісти
давай, подымайся
токо ты первый, а я за тобой
показати весь коментар
02.07.2016 15:13 Відповісти
Если депутаты перестанут играть в декабристов и обратятся к народу, у всей этой истории есть шанс на хорошее окончание. порошенку - импичмент!
показати весь коментар
02.07.2016 12:16 Відповісти
Он идет на 2-й срок и в этом ему помогут создатели новой партии -Наем и Лещенко под присмотром старших товарищей - депутатов ВР.
показати весь коментар
02.07.2016 12:23 Відповісти
Саме так!
показати весь коментар
02.07.2016 13:14 Відповісти
Нужно последовательно разбираться.. и публиковать, последовательно информацию.. о фигурантах дела.. кто, что.. и т.д.
Нардепы и бойцы нескольких батальонов не дали вывезти из суда в СИЗО арестованного командира "Айдара" Лихолита, - Егор Соболев - Цензор.НЕТ 3772

Кристина Гладун.. уже давно была на крючке ГПУ.. по многим моментам, один из которых "в рамках статьи 375 часть 1 УК Украины по факту вынесения судьей неправосудного решения. Уголовное производство в отношении Кристины Гладун внесено под №42015000000000749 в Единый реестр досудебных расследований 21 апреля 2015 года"
Гладун удостоилась определения "судья вышла за рамки своих полномочий" непосредственно в резолютивной части постановления Апелляционного суда города Киева.

Галина Шепелева обвиняется в том, что в сговоре с находящимся в международном розыске супругом - экс-депутатом Александром Шепелевым, похитила 300 миллионов гривен средств вкладчиков "Родовид-банка". Которые сейчас хранятся на заблокированных прокуратурой Швейцарии счетах Шепелевой в одном из швейцарских банков.

А мадам Гладун.. как не сложно догадаться, за бабки.. дело закрыла.. ибо судья, типа её слово Закон
Стоит сказать, что дело против мадам Гладун .. также было закрыто, по звонки из Банковой..
Она.. карманный судья.. Её не трогают, она выполняет.. что велено было

P.S. А и да.. эта http://nbnews.com.ua/ru/news/110063/ судья принимала неправомерные решения против активистов Евромайдана..
9 января 2014 года "Батькивщина" инициировала http://nbnews.com.ua/ru/news/110128/ о возбуждении дисциплинарного производства в отношении судьи Печерского районного суда Киева Кристины Гладун и освобождения ее от занимаемой должности в связи с нарушением ею присяги.
Но воз и ныне там..

https://www.youtube.com/watch?v=TuqgpdKqEpQ
показати весь коментар
02.07.2016 12:18 Відповісти
09.01.2014 - Cудья Кристина Гладун занимает должность судьи только год, в котором она уже успела «отличиться» во многих громких делах против Еромайдана.
http://nbnews.com.ua/ru/news/110128/
показати весь коментар
02.07.2016 12:26 Відповісти
А можна побачити це саме звинувачення. Хотілося б побачити інтерв'ю позивачів.
показати весь коментар
02.07.2016 13:02 Відповісти
Все правильно сделали. Молодцы, ребята. Хватит.
показати весь коментар
02.07.2016 13:05 Відповісти
Если не знаешь, не пи...ди. Ты не слышал о ротации. Что после боев ребятам дают отдохнуть. А ты, вата руцькая, пошел в спам!!!
показати весь коментар
02.07.2016 13:15 Відповісти
Вата -у тебя в голове, дятел....если человек преступник, то он должен быть изолирован от общества.
Существует Закон и он должен быть один для всех.
показати весь коментар
02.07.2016 13:29 Відповісти
Гы... в том то и беда, что он не одинаков для всех. Комбат, которого сепаратисты !!!! обвинили в изъятии ..... фотоаппарата!!!! и прочей мелочи.Тебе не смешно? И это далеко не первый случай, когда добровольцы оказываются под следствием по заявлениям сепаратистов. Есть масса людей, которых не трогают за несоизмеримо более серьезные преступления. Людей, у которых руки по локоть в крови. Прикрываясь законом, расправляются именно с добробатами. И на бандитов с большой дороги закона нет.
показати весь коментар
02.07.2016 13:36 Відповісти
Мы с вами не знаем материалов дела, поэтому судить о законности задержания не можем...
Меня бесит, наличие множества "справжніх героїв", которые уже давно забыли где передовая и вспоминать о ней не собираются ...
Когда необразованное быдло с наполеоновскими амбициями, служившее в стройбате рядовым 30 лет назад - берёт на себя смелость вести бестолковых пацанов "воевать"...(в этом причина гибели множества глупцов, решивших, что взяв в руки автомат - он сразу становится воином).
И виноваты в их гибели - подобные самозванцы-"комбаты", которые драпали, оголяя фланги под Иловайском , покупали в это время квартиры в Киеве и многое другое...
показати весь коментар
02.07.2016 13:53 Відповісти
это ты про слепотраста, который оффшоры оформлял в тот момент? ну все верно
показати весь коментар
02.07.2016 14:14 Відповісти
Это я про народного депутата и ещё одного "комбата" Андрея Билецкого, за которого я сдуру проголосовал на выборах.
показати весь коментар
02.07.2016 14:31 Відповісти
Воообще то если сделал что то сдуру - лучше помалкивать. И не позорится.
показати весь коментар
02.07.2016 15:20 Відповісти
Почему "сдуру"? Выбирал обоснованно...Кто-же может знать наверняка, как человек поведёт себя ? В то время казалось, что он - неплохая кандидатура, по сравнению с остальными.
показати весь коментар
02.07.2016 15:26 Відповісти
Это, как вы говорите, "необразованное быдло" - голое и босое, сделало невозможное: не пустило ***** туда, куда оно метило. Это "необразованное быдло" воевало как умело, делало что могло - без средств защиты, без оружия, без нормальной связи и, следовательно, координации. Вот это "необразованное быдло, служившее в стройбате рядовым 30 лет назад" - да, взяло на себя смелость, потому что некому было. Если бы было кому, то Крым бы был наш, и не было бы лугандона. Как вообще язык поворачивается говорить такое?
показати весь коментар
02.07.2016 22:37 Відповісти
Ротация-для нормальных пацанов....а для бандюков - время, что-бы сбыть награбленное
показати весь коментар
02.07.2016 13:56 Відповісти
А интересно, а эту сучку -судью, которая рассматривала дело Бати, отпустили. Или в своем кабинете эта мразь трясется, боясь за свою шкуру.
показати весь коментар
02.07.2016 13:13 Відповісти
Все дела против майдановцев, автомайдановцев, ребят с АТО говорит об одном. Власть хочет убрать всех строптивых, а оставить тех, которые готовы выполнить приказ начальства безрассудно. Воевать на Донбассе или расстрелять народ на Майдане. Но чинуши не думают о том, что те, кто прошел войну (не АТО, а войну), у кого на глазах погибли или стали инвалидами товарищи, видя, как жирует генералитет, строя дачи, отдыхая в Майами и трахая крутых телок, никогда не смирится с этим. То, что случилось за последние сутки (с Батей), доказывает, что чинуши должны понять, что терпение исчерпано.А кто-то должен понять, что может оказаться на фонарном столбе. Я думаю Кристина поняла.
показати весь коментар
02.07.2016 13:30 Відповісти
Да барыга оставляет только тех, которые готовы выполнить приказ начальства безрассудно
показати весь коментар
02.07.2016 13:37 Відповісти
пост Ольги Решетиловой
Знач так.
Рубєж і Батя - не патріоти-добровольці, а бандоси, тісно пов'язані з ригами. Група Рубєжа охороняла власність Дунаєва - колишнього мера Лисичанська, а нині нардепа від Опоблока, на заводі якого в 2014 році затишно розташувалась база Мозгового.

Крім того, тільки за відомими мені даними, на групі Рубєжа, окрім мародерства, рекету, розбою, ще є той славнозвісний наркотрафік, про який всі говорять, але ніхто не може знайти. Ну і саме Рубєжа батьки Шабрацького звинувачують у вбивстві сина.
Папочка в СБУ на Рубєжа лежить ще з 1990-х років, але природня хитрість і висока криша дозволяли йому досі бути на свободі. І не виключено, що витягнуть його і зараз.

Про Батю я знаю значно менше. Мародерили жорстко, знаю, як вивозили в ліс стошника, коли їм не сподобалось, як відремонтував машину, знаю, що "брали" членів сімей тих, кого вважали сєпарами...

В будь-якому разі перш, ніж писати "патріотів зливають", поцікавтеся у колишніх бійців, що являв собою Айдар зразка 2014-15 років. Наприклад, у Maksym Kozub. Але найцікавіше в цьому всьому, кому належала ідея створення батальйону і чиї інтереси він відстоював.

Так, "шитих" справ на військовослужбовців більше, ніж достатньо. Але це точно не той випадок. Для того, щоб довести справу Рубєжа до арешту, дуже багатьом людям довелося поборотися з впливами нардепів і високих чиновників. І не через те, що Рубєж для них такий безцінний, а через те, що він дуже багато цікавого може розповісти слідству.

UPD
Народ, я враховую всі ваші коментарі і повідомлення на захист Баті. Обіцяю вивчити матеріали справи саме по ньому і представити на ваш розсуд.
показати весь коментар
02.07.2016 13:36 Відповісти
Ви що вірите ті судді призначені януковичем ?
показати весь коментар
02.07.2016 13:38 Відповісти
Отож, хай Ольга Решетилова вивчить всі матеріали, а тоді патякає.
показати весь коментар
02.07.2016 13:39 Відповісти
если б рьіба мала шерсть вона була б блаха а блаха - рецидиіист и бандитос распинала и насиловала в трусиках
показати весь коментар
02.07.2016 13:43 Відповісти
Все ясно як Божій день. Перед повномаштабним наступом , потрібно закрити патріотів в клітку . .
показати весь коментар
02.07.2016 13:36 Відповісти
патриоты - на передовой в камуфляже, а не по кабаках гуляют
показати весь коментар
02.07.2016 14:10 Відповісти
Ця криса Х. Гладун під час подій на Майдані так само незаконно кидала за грати мітингувальників. Незважаючи на закон "Про очищення влади", по якому вона попадала під люстрацію, її не лише не покарали, а навіть не звільнили з посади і вона, як бачимо, і зараз добросовісно виконує замовлення влади. Це так офшорний мародер здійснює очищення влади.
показати весь коментар
02.07.2016 14:38 Відповісти
Ну і кому потрібне повторення революцій, мітингів т т.д.? Навіщо працювати на амбіції Путлера і КО? Впевнений, що як мінімум звунавечння обгрунтовані.... а вся ця клоунада лише для привертання уваги. Тим паче набридли казки про "невинуватих та незащо обвинувачених" патріотів...
показати весь коментар
02.07.2016 16:02 Відповісти
Нещодавна подивилася китайський фільм. Здивуванню не було меж. Судіть самі. Давній Китай, поділений на 6 князівств. Відбувається перманентний оттяпінг одним князівством провінцій іншого. Під стіни 4-тис містечка стало 10-ти тис. військо. Містяни покликали для допомоги в обороні послідовника шляху Дао, який бачить своє служіння в тому, щоб не сподіватися і не приймати жодної винагороди за свої дії. В цей час вельможі радяться:" Все пропало. Сили нерівні. Якщо ми здамо очільника спротиву ворогу, то , можливо, будемо помилувані і вбережемо свою владу." Той, хто організовує оборону каже людям:" Ми можемо спробувати боронитися. Так, хтось, серед нас може загинути. Потім ми будемо мати час, щоб оплакати загиблих як героїв. Ми всі пам'ятатимо, що вони врятували наше майбутнє. Ми можемо не чинити опір. Тоді прийде загарбник все сплюндрує і поглумиться. Відтоді, у нас не буде майбутнього." Простолюддя організувалося і дало відсіч загарбнику з легкістю, якої ніхто і не сподівався. Після перемоги, неочікуваної вельможами, ці знову журяться:" Місто кішить заколотниками і бунтарями. З цим треба, щось, робити і то негайно." Почалися масові публічні репресії усіх, хто відзначився вчора у порятунку міста.

Україна - частина європи. Має відмінний від азіатського менталітет. Влада, яка назвалася українською поводиться як справжній азіат. Чому вбито Сашка Білого, Лісника, переслідують добробати, волонтерів ? ? ? Буцімто, українська влада діє в одну душу з азіатським кремлем.
С. Петлюра:" Не так страшні московські воші, як українські гниди
показати весь коментар
02.07.2016 20:05 Відповісти
Сторінка 5 з 5