Нардепи і бійці декількох батальйонів не дали вивезти із суду в СІЗО заарештованого командира "Айдару" Лихоліта, - Єгор Соболєв
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив народний депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв на своїй сторінці у Facebook.
"Ми й далі не дозволяємо вивезти в СІЗО айдарівця Валентина Лихоліта, якого суддя Печерського суду Гладун постановила заарештувати за звинуваченням лідерів ЛНРівців Сєвєродонецька", - пише він.
"Ніч минула спокійно. Приблизно о 03:00 перед судом з'явилася група "космонавтів", присутні бійці "Айдару" та "Донбасу" без зайвих питань забарикадували всі двері й приготувалися до штурму. Його не було. Зате до нас приїхали бійці "Азову" на чолі з Андрієм Білецьким", - поінформував політик.
"Вимога номер 1 - випустити Батю. Це абсолютно під силу військовим прокурорам і суддям Печерського суду, які в кишені в Банкової і зроблять усе, що їм накажуть", - наголосив Соболєв.
Нагадаємо, раніше Генпрокуратура оголосила про підозру двом бійцям "Айдару", яких звинувачують у скоєнні низки тяжких злочинів. Пізніше стало відомо, що йдеться про одного з командирів батальйону Валентина Лихоліта з позивним "Батя". Кримінальне провадження проти нього порушено за підозрою в організації озброєної банди, розбої, проникненні в житло, викрадення двох або більше осіб. За версією слідства, айдарівець кілька разів порушував Конституцію, Статут Збройних сил України та неналежним чином виконував свої службові обов'язки.
Печерський суд обрав Лихоліту запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.
Топ коментарі
а ще - цілодобова висококваліфікована озброєна поліцейська охорона, софіти, динаміка, екшин, екстрим!
есть свора, грызущаяся за власть
и твоё мнение им побоку
токо ты первый, а я за тобой
Кристина Гладун.. уже давно была на крючке ГПУ.. по многим моментам, один из которых "в рамках статьи 375 часть 1 УК Украины по факту вынесения судьей неправосудного решения. Уголовное производство в отношении Кристины Гладун внесено под №42015000000000749 в Единый реестр досудебных расследований 21 апреля 2015 года"
Гладун удостоилась определения "судья вышла за рамки своих полномочий" непосредственно в резолютивной части постановления Апелляционного суда города Киева.
Галина Шепелева обвиняется в том, что в сговоре с находящимся в международном розыске супругом - экс-депутатом Александром Шепелевым, похитила 300 миллионов гривен средств вкладчиков "Родовид-банка". Которые сейчас хранятся на заблокированных прокуратурой Швейцарии счетах Шепелевой в одном из швейцарских банков.
А мадам Гладун.. как не сложно догадаться, за бабки.. дело закрыла.. ибо судья, типа её слово Закон
Стоит сказать, что дело против мадам Гладун .. также было закрыто, по звонки из Банковой..
Она.. карманный судья.. Её не трогают, она выполняет.. что велено было
P.S. А и да.. эта http://nbnews.com.ua/ru/news/110063/ судья принимала неправомерные решения против активистов Евромайдана..
9 января 2014 года "Батькивщина" инициировала http://nbnews.com.ua/ru/news/110128/ о возбуждении дисциплинарного производства в отношении судьи Печерского районного суда Киева Кристины Гладун и освобождения ее от занимаемой должности в связи с нарушением ею присяги.
Но воз и ныне там..
https://www.youtube.com/watch?v=TuqgpdKqEpQ
http://nbnews.com.ua/ru/news/110128/
Существует Закон и он должен быть один для всех.
Меня бесит, наличие множества "справжніх героїв", которые уже давно забыли где передовая и вспоминать о ней не собираются ...
Когда необразованное быдло с наполеоновскими амбициями, служившее в стройбате рядовым 30 лет назад - берёт на себя смелость вести бестолковых пацанов "воевать"...(в этом причина гибели множества глупцов, решивших, что взяв в руки автомат - он сразу становится воином).
И виноваты в их гибели - подобные самозванцы-"комбаты", которые драпали, оголяя фланги под Иловайском , покупали в это время квартиры в Киеве и многое другое...
Знач так.
Рубєж і Батя - не патріоти-добровольці, а бандоси, тісно пов'язані з ригами. Група Рубєжа охороняла власність Дунаєва - колишнього мера Лисичанська, а нині нардепа від Опоблока, на заводі якого в 2014 році затишно розташувалась база Мозгового.
Крім того, тільки за відомими мені даними, на групі Рубєжа, окрім мародерства, рекету, розбою, ще є той славнозвісний наркотрафік, про який всі говорять, але ніхто не може знайти. Ну і саме Рубєжа батьки Шабрацького звинувачують у вбивстві сина.
Папочка в СБУ на Рубєжа лежить ще з 1990-х років, але природня хитрість і висока криша дозволяли йому досі бути на свободі. І не виключено, що витягнуть його і зараз.
Про Батю я знаю значно менше. Мародерили жорстко, знаю, як вивозили в ліс стошника, коли їм не сподобалось, як відремонтував машину, знаю, що "брали" членів сімей тих, кого вважали сєпарами...
В будь-якому разі перш, ніж писати "патріотів зливають", поцікавтеся у колишніх бійців, що являв собою Айдар зразка 2014-15 років. Наприклад, у Maksym Kozub. Але найцікавіше в цьому всьому, кому належала ідея створення батальйону і чиї інтереси він відстоював.
Так, "шитих" справ на військовослужбовців більше, ніж достатньо. Але це точно не той випадок. Для того, щоб довести справу Рубєжа до арешту, дуже багатьом людям довелося поборотися з впливами нардепів і високих чиновників. І не через те, що Рубєж для них такий безцінний, а через те, що він дуже багато цікавого може розповісти слідству.
UPD
Народ, я враховую всі ваші коментарі і повідомлення на захист Баті. Обіцяю вивчити матеріали справи саме по ньому і представити на ваш розсуд.
Україна - частина європи. Має відмінний від азіатського менталітет. Влада, яка назвалася українською поводиться як справжній азіат. Чому вбито Сашка Білого, Лісника, переслідують добробати, волонтерів ? ? ? Буцімто, українська влада діє в одну душу з азіатським кремлем.
С. Петлюра:" Не так страшні московські воші, як українські гниди