Якщо "потерпілими" від дій комбата Лихоліта були терористи та їхні пособники, справу треба закрити, - Ярош
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив народний депутат (позафракційний) Дмитро Ярош на своїй сторінці в Facebook.
"Лихоліт має бути на волі. Його справу повинен має розглядати справедливий прозорий суд. Якщо буде з'ясовано, що вчинені ним дії не мали на меті особисте збагачення, а "потерпілими" були терористи та їхні посібники - справу треба закрити", -підкреслив політик.
"Я не мав честі воювати пліч-о-пліч з Валентином Лихолітом, але від фронтових побратимів чув про нього лише позитивні речі. Разом з іншими воїнами-афганцями він відстоював Майдан, а вже незабаром стояв біля витоків одного з перших добровольчих батальйонів, які зупинили російсько-терористичну агресію на сході нашої держави. Він має репутацію сміливого воїна і справжнього патріота України. Усі, хто близько знає легендарного "Батю", переконані: він міг зробити щось незаконне тільки з точки зору законів мирного часу, непридатних для оцінки подій, що відбуваються у зоні масштабного збройного конфлікту", - пише парламентарій.
"Валентин Лихоліт - кавалер ордену "За мужність" III ступеня. Він ні від кого не ховався, і утримування його під вартою - не менший злочин, ніж звільнення з-під варти сепаратистів, ворогів України, що відбувається регулярно. Ставлення до добровольців, як до "вовків в овечій шкурі", а до терористів - як до "овець, що заблукали", готовність влади звинувачувати у кримінальних злочинах захисників України і пробачати її ворогів - є подвійним стандартом, якому необхідно покласти край", - упевнений Ярош.
С. Петлюра:" Не так страшні московські воші, як українські гниди."
Але цього не сталося і будь якого падлюку-зрадника захищають, як нормальну законопослушну людину. А ось патріотам просто біда: дав в морду сепару - злочин, забрав мобільний, по якому він коригував вогонь по позиціям ВСУ, - пограбування. Тому і виходить майже за Лесем Подеревянським:
. "Не можна мстить, повинні ми любити
всіх 3,14дорасів, злодіїв, убивць -
Бо всі вони народ,
Всі богоносці"
Але дивує те, що жоден нардеп не подав подібного законопроекту до зради і не ініціював збирання підписів на його підтримку .Принаймні, я про це жодного разу не чув.
чи чекатимете "безвізові тарифи" ?
Напрошується аналогія. Чому вбили Сашка Білого, Лісника, переслідують добробати, волонтерів? Україна має менталітет європейський. Влада, яка назвалася українською поводиться як чистий азіат.Чого це буцімто українська влада в одну душу з кремлем ?
"Гуманные" законы Украины защищают тех, кто взялся
за оружие чтобы это государство уничтожить. Ну, если президент платит налоги в
бюджет вражеского государства, то чего же ждать?
На наступних виборах голосувати слід тільки за націоналістів!
Кстати - само выражение преступный режим практически исчезло из обихода
Ах да - с точки зрения нынешних властей Украина к этому неготова
Дело должно быть как раз.. Только против сепаратистов и предателей, убийц и террористов...
==================================================================
Все, так але тоді проти "террористов и их пособников", дело должно быть ОТРКРЫТО.
Але, як ми знаємо, що якраз ці "террористов и их пособников" ходять в "любих друзях" нашої влади.
Ось тут і причина цієї ситуації.
Сколько же можно, только и читаю все идет через жоппу