11038 відвідувачів онлайн

Якщо "потерпілими" від дій комбата Лихоліта були терористи та їхні пособники, справу треба закрити, - Ярош

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив народний депутат (позафракційний) Дмитро Ярош на своїй сторінці в Facebook.

"Лихоліт має бути на волі. Його справу повинен має розглядати справедливий прозорий суд. Якщо буде з'ясовано, що вчинені ним дії не мали на меті особисте збагачення, а "потерпілими" були терористи та їхні посібники - справу треба закрити", -підкреслив політик.

Читайте також: Унаслідок проведення бойової операції на Донбасі в полон захоплено вісьмох бойовиків, - Ярош

"Я не мав честі воювати пліч-о-пліч з Валентином Лихолітом, але від фронтових побратимів чув про нього лише позитивні речі. Разом з іншими воїнами-афганцями він відстоював Майдан, а вже незабаром стояв біля витоків одного з перших добровольчих батальйонів, які зупинили російсько-терористичну агресію на сході нашої держави. Він має репутацію сміливого воїна і справжнього патріота України. Усі, хто близько знає легендарного "Батю", переконані: він міг зробити щось незаконне тільки з точки зору законів мирного часу, непридатних для оцінки подій, що відбуваються у зоні масштабного збройного конфлікту", - пише парламентарій.
"Валентин Лихоліт - кавалер ордену "За мужність" III ступеня. Він ні від кого не ховався, і утримування його під вартою - не менший злочин, ніж звільнення з-під варти сепаратистів, ворогів України, що відбувається регулярно. Ставлення до добровольців, як до "вовків в овечій шкурі", а до терористів - як до "овець, що заблукали", готовність влади звинувачувати у кримінальних злочинах захисників України і пробачати її ворогів - є подвійним стандартом, якому необхідно покласти край", - упевнений Ярош.

Також читайте: Російські окупанти залучають до своїх лав ув'язнених із Донбасу, - Міноборони України

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура оголосила про підозру двом бійцям "Айдару", яких звинувачують у скоєнні низки тяжких злочинів. Пізніше стало відомо, що йдеться про одного з командирів батальйону- Валентина Лихоліта з позивним "Батя". Кримінальне провадження проти нього порушено за підозрою в організації озброєної банди, розбої, проникнення до житла, викрадення двох або більше осіб. За версією слідства, айдарівець кілька разів порушував Конституцію, Статут Збройних сил України та неналежним чином виконував свої службові обов'язки.



Топ коментарі
+58
Амністія - це визнання вини. В чому хлопці винні? Мабуть тільки в тому, що поїхали на Довбас, а не почали АТО з Кнессета.
показати весь коментар
02.07.2016 16:08 Відповісти
+41
Я, честно говоря, не знаю совершил ли какие-то серьезные правонарушения Лихолит и другие участники войны, но вот думаю: А не начать ли нашему президенту выполнение минских соглашений с амнистии своих собственных украинских патриотов?

П.С. Хотя возможно, что именно в этом, уголовном преследовании участников добробатов и последующей их амнистии вместе с пророссийскими боевиками, состоит план власти по принуждению радикальных патриотов к принятию условий навязываемого нам "мира".

Извините за репост.
показати весь коментар
02.07.2016 16:02 Відповісти
+34
Мало того, Лихолит должен иметь право самолично казнить пострадавших сепаров.
показати весь коментар
02.07.2016 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
На палю. Без жалю.
показати весь коментар
02.07.2016 17:40 Відповісти
Да, там на Дамбассе таких дедок 86%.
показати весь коментар
02.07.2016 17:57 Відповісти
Я дуже добре пам'ятаю початок : перший постріл в Луганську пролунав 29.05.14р ( на 3-й день після виборів президента, коли вже всі зрозуміли - пєтя точно президент! ). Банда отримала розвязані руки і можливість чинити все, що заманеться. На той момент що мала Україна? Деградовані від дерибану ЗСУ, специфічну міліцію, у якої чи то на службі, чи то на гачку - завжди до послуг( когось замочить, здійснити політичну провокацію, і т. ін.) тітушки, СБУ , яка теж звикла отримувати зиск і нічого крім зиску завдяки тим самим політичним провокаціям, проведення рейдерських "спецоперацій". Ота орда північна мала, наче, килимовою доріжкою котитися Україною услід драпаючим вище згаданим військовим підрозділам. Хто це зупинив ? Правильно, добровольчі батальйони. Вони не вигідні ворогу України. Саме ворог буде здійснювати напади на добровольців, волонтерів. І ворог, на жаль, на найвищих посадах України.
С. Петлюра:" Не так страшні московські воші, як українські гниди."
показати весь коментар
02.07.2016 17:22 Відповісти
От як раз комуніст (соціаліст) С. Петлюра і привів в Україну і московських вошей і українських гнид.
показати весь коментар
02.07.2016 18:04 Відповісти
ну это тут никчему
показати весь коментар
02.07.2016 17:33 Відповісти
донецкий значит мёртвый
показати весь коментар
02.07.2016 17:40 Відповісти
Что, падаль, тряпки своей аквафрешной стесняешься? Про ДАПещё поговори, сколько вашей тухлятины оотуда увезли.
показати весь коментар
02.07.2016 17:54 Відповісти
Вся справа у тому, що наша влада нічого не робить: треба було від початку агресії параші прийняти низку законів. Потрібно насамперед прийняти закон, який, вибачте за тавтологію, ставив би колаборанів поза законом, бо вони особливо небезпечні злочинці. Повинні були прийняти закон про рух опору на окупованих територіях, про добровольчі батальйони тощо.
Але цього не сталося і будь якого падлюку-зрадника захищають, як нормальну законопослушну людину. А ось патріотам просто біда: дав в морду сепару - злочин, забрав мобільний, по якому він коригував вогонь по позиціям ВСУ, - пограбування. Тому і виходить майже за Лесем Подеревянським:
. "Не можна мстить, повинні ми любити
всіх 3,14дорасів, злодіїв, убивць -
Бо всі вони народ,
Всі богоносці"
Але дивує те, що жоден нардеп не подав подібного законопроекту до зради і не ініціював збирання підписів на його підтримку .Принаймні, я про це жодного разу не чув.
показати весь коментар
02.07.2016 17:42 Відповісти
У нас є Конституція України. Достатньо її дотримуватися.
показати весь коментар
02.07.2016 17:57 Відповісти
Конституцією не врегульовано, як поводитися під час надзвичайних ситуацій, військових дій тощо. Тому, шановна спеціалістка з конституційного права, перш, ніж щось написати або сказати, треба подумати добре. Ви сказали дурницю з якої розумні люди просто сміятимуться
показати весь коментар
02.07.2016 18:07 Відповісти
в идеале конституция - договоренность большой группы людей на определенной территории, а не коряво написанные с целью собственного обогащения и обеспечения безнаказанности провластные бумажки (как считает Х#йло и наша "власть"). возможно война с касабами таки вобьет это в головы людей в более короткие сроки.
показати весь коментар
02.07.2016 18:27 Відповісти
Если "потерпевшими" от действий комбата Лихолита были террористы и их пособники, дело должно быть закрыто, - Ярош - Цензор.НЕТ 7399
показати весь коментар
02.07.2016 17:58 Відповісти
КИЯНИ, ВИХОДЬТЕ
чи чекатимете "безвізові тарифи" ?
показати весь коментар
02.07.2016 18:02 Відповісти
Покончить с добробатами и приструнить волонтеров-условия,поставленные пэце путлером еще 2 года назад. Все по плану. Хер в шоколаде одному и второму!
показати весь коментар
02.07.2016 18:03 Відповісти
Проблема, что нынешний гарант злостно не выполняет свои обязанности. НЕЛЬЗЯ вести военные действия на основе законов мирного времени. Зашел с оружием во двор к террористу - уже виновен. Но хозяин липецкой фабрики и подельник Фирташа, подельника Путина, сознательно не решает эту юридическую коллизию. Сначала патриотв уничтожали в котлах, сейчас кидают под государственную репрессивную машину. Хотя силовики давали присягу народу Украины, а не лично Порошенко
показати весь коментар
02.07.2016 18:08 Відповісти
Пещерный суд - это элитное спецподразделение Партии Рабовладельцев, это высокие офицеры мафии - операторы разрешённой законом системы уничтожения людей под названием "Фемида".
показати весь коментар
02.07.2016 18:17 Відповісти
Див. Додаток: Алгоритм війни і смерті "Феміда". Розділ 2.2.2. Буремний вир боротьби. (Повстання.) - https://censor.net/comments/locate/334007/019214d5-698b-7021-9e0c-0565584bdb75 .
показати весь коментар
02.07.2016 18:27 Відповісти
Ярошь пока месть с большой буквы, не иби вола подымай людей потому что эти "жыдты по новому" страну кончат и не за два три год за год .
показати весь коментар
02.07.2016 18:28 Відповісти
Если "потерпевшими" от действий комбата Лихолита были террористы и их пособники, дело должно быть закрыто, - Ярош - Цензор.НЕТ 6762
показати весь коментар
02.07.2016 18:31 Відповісти
Тут, якось, подивилась китайський фільм. І здивуванню не було меж. Давній Китай поділений на 6 князівств. Постійний оттяпінг одним князівством провінцій іншого. 10 тис. військо прийшло під стіни 4 тис - ного містечка. Вельможі кажуть:" Все пропало, якщо тільки ми не видамо противнику очільника спротиву, Тоді ворог змилостивиться і ми залишимось при владі. А так - сили нерівні." Народний спротив організовує послідовник шляху Дао, бачить своє служіння в тому, щоб не сподіватися і не приймати жодної винагороди за свої дії. Він говорить людям:"Ми можем боронити своє місто.Так, хтось, напевно, може загинути. Потім у нас буде час оплакати загиблих як героїв. Але ми завжди пам'ятатимо, що вони врятували наше майбутнє. Ми можемо скоритися. Тоді прийде загарбник і все сплюндрує , і поглумиться. Відтоді у вас не буде майбутнього." Простолюд організувався і дали відсіч легше, ніж собі могли уявити. Вельможі після перемоги, неочікуваної, знову журяться:"Тепер у місті повно бунтарів і заколотників, і з цим не варто зволікати - треба придушити потенційний бунт." І почалося: масові публічні страти.

Напрошується аналогія. Чому вбили Сашка Білого, Лісника, переслідують добробати, волонтерів? Україна має менталітет європейський. Влада, яка назвалася українською поводиться як чистий азіат.Чого це буцімто українська влада в одну душу з кремлем ?
показати весь коментар
02.07.2016 18:57 Відповісти
А хто дає тим людям владу? Точніше, хто визнає їх владою? Тому, що "сакральність" влади грунтується виключно на визнанні частиною населення права на "законне" насильство другої частини. Те, що ми рахуємо їх владою, дає їм право на насильство. Наші міфи про владу, в які ми свято віримо, дають їм право гвалтувати нас. Наш рабський дух підкоряє нас злочинцям.
показати весь коментар
03.07.2016 00:15 Відповісти


"Гуманные" законы Украины защищают тех, кто взялся
за оружие чтобы это государство уничтожить. Ну, если президент платит налоги в
бюджет вражеского государства, то чего же ждать?
показати весь коментар
02.07.2016 19:01 Відповісти
Лихолит - герой, потому что уничтожал врага всеми способами.
показати весь коментар
02.07.2016 19:17 Відповісти
Ліберальна проєвропейська антиукраїнська влада показала своє справжнє обличчя!
На наступних виборах голосувати слід тільки за націоналістів!
показати весь коментар
02.07.2016 19:29 Відповісти
порошенко убийца
показати весь коментар
02.07.2016 19:45 Відповісти
Ты лугандонец, нулевка?
показати весь коментар
02.07.2016 20:08 Відповісти
Мне очень интересно а когда запретят Опущенный блок и провокационные телеканалы Интер и Украина когда поставят на место Ахметку и Медведчука
показати весь коментар
02.07.2016 20:31 Відповісти
Ну как может поставить на место Ахметова и Медведчука тот, кто сам является их ставленником? А также соратником на службе Преступного Режима Якуновича

Кстати - само выражение преступный режим практически исчезло из обихода
показати весь коментар
02.07.2016 20:57 Відповісти
вы шо?? А хто ж отлистываться будет за то, что их не закрывают??
показати весь коментар
02.07.2016 22:34 Відповісти
Никогда не запретят эти телеканала. Потому что тогда негде будет выступать "патриотам" )
показати весь коментар
02.07.2016 23:00 Відповісти
А что там с судом присяжных?

Ах да - с точки зрения нынешних властей Украина к этому неготова
показати весь коментар
02.07.2016 20:53 Відповісти
чё это закрыто????????
Дело должно быть как раз.. Только против сепаратистов и предателей, убийц и террористов...
показати весь коментар
02.07.2016 22:31 Відповісти
а Батя должен быть свидетелем, и показывать конкретно пальцем, какую тварь мы должны расстреливать!!
показати весь коментар
02.07.2016 22:32 Відповісти
Так может таких как Батя и нужно избирать в президенты, а не фуфло барыжное однотуровое?
показати весь коментар
03.07.2016 08:11 Відповісти
Если будет установлено, что совершенные им действия не имели целью личное обогащение, а "потерпевшими" были террористы и их пособники, дело должно быть закрыто", - подчеркнул политик.
==================================================================

Все, так але тоді проти "террористов и их пособников", дело должно быть ОТРКРЫТО.
Але, як ми знаємо, що якраз ці "террористов и их пособников" ходять в "любих друзях" нашої влади.
Ось тут і причина цієї ситуації.
показати весь коментар
03.07.2016 11:43 Відповісти
дело по Лихолиту должно быть закрыто, а дело Лихолита (которое он начал) ПРОДОЛЖЕНО!
показати весь коментар
03.07.2016 13:51 Відповісти
Украинцы, ну сделайте же все в стране, чтобы можно было вздохгнуть спокойно и гордиться!

Сколько же можно, только и читаю все идет через жоппу
показати весь коментар
03.07.2016 16:53 Відповісти
Может вам обратиться к хохлам? украинцы и так делают невозможное
показати весь коментар
04.07.2016 20:56 Відповісти
Сторінка 4 з 4