Потрібно звільнити від відповідальності бійців, які у військових умовах порушували Кримінальний кодекс мирного часу, - Луценко

"Справа В.Лихоліта - віддзеркалення ставлення держави до несвятих її захисників. "Батя", як і кожен боєць АТО, має відповідати за свої вчинки. Рішення винесе суд", - пише він.
"Але при обранні запобіжного заходу важливо забезпечити гідність захисника Вітчизни. Саме тому я прибув сьогодні на суд і отримав від Валентина слово честі воїна. Суд зрештою прийняв правильне рішення", - підкреслив чиновник.
"Тепер депутати мають зробити ще один важливий крок - прийняти рішення про звільнення від відповідальності військовиків, які у воєнних умовах порушували Кримінальний кодекс мирного часу", - додав генпрокурор.
Нагадаємо, раніше Генпрокуратура оголосила про підозру двом бійцям "Айдару", яких звинувачують у скоєнні низки тяжких злочинів. Пізніше стало відомо, що йдеться про одного з командирів батальйону- Валентина Лихоліта з позивним "Батя". Кримінальне провадження проти нього порушено за підозрою в організації озброєної банди, розбої, проникнення до житла, викрадення двох або більше осіб. За версією слідства, айдарівець кілька разів порушував Конституцію, Статут Збройних сил України та неналежним чином виконував свої службові обов'язки.
Печерський суд обрав Лихоліту запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці.
Пізніше стало відомо, що суд відпустив Лихоліта на поруки народних депутатів.
Топ коментарі
Він же сидівшій мент алкаш без юридичної освіти і став генпрокурором!
Це пипець !
И что характерно, умиляет то, что каждый считает себя умнее "собеседника".Это говорит о том, что дурдом расширяется, но никто этого не замечает.Все заняты самосозерцанием.
Звёзды, мля...
"На первый взгляд, это всего лишь очередной арест очередного добровольца, каких было уже много. Однако случай Лихолита особенный. Заявитель по эпизоду, за который суд решил отправить Лихолита в СИЗО - мэр Северодонецка "регионал" Валентин Казаков, идейный сепаратист, организатор незаконного антиукраинского референдума 2014 года и свержения конституционного строя в Северодонецке."А также его заместители - Кравченко и Халин, которые также являются пособниками сепаратистов." http://obozrevatel.com/blogs/80291-s-takim-podhodom-ukrainu-nekomu-budet-zaschischat.htm
Кубів,Гонтарева і Яресько з Яйценюком фактично винні в масових вбивствах бо не попередили суспільство,а навпаки ствержували що все буде добре і гривня не впаде.
Більшість з цих злочинців були призначені Порошенком і Яйценюком.
Всі заощадження громадян в гривні знецінились в три рази як і пенсії,зарплати.
Причину падіння досі не з'ясовано і винні не покарані . Значить Ярема, Шокін і Луценко покривають аферистів
А це ж по факту була мега афера з важкими наслідками і реальними смертями людей.
НАБУ і ГПУ та МВД або не помічає цього злочину і непрофесійні , або в змові з мафіозі які фактично зробили цілоспрямований геноцид цілої країни
Може помиляюсь панове ,поправте .
https://www.youtube.com/watch?v=8nle6yU6nIU ▶ Кто поссорил Украину с Россией? - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=ESaaNtQTrdY Военный трибунал над Путиным: считать преступником - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=cB3Ekt4zZ14 Договор с НАТО о Захвате России и Украины :: Генерал Ивашов - YouTube