7573 відвідувача онлайн

Потрібно звільнити від відповідальності бійців, які у військових умовах порушували Кримінальний кодекс мирного часу, - Луценко

луценко
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook.

"Справа В.Лихоліта - віддзеркалення ставлення держави до несвятих її захисників. "Батя", як і кожен боєць АТО, має відповідати за свої вчинки. Рішення винесе суд", - пише він.

"Але при обранні запобіжного заходу важливо забезпечити гідність захисника Вітчизни. Саме тому я прибув сьогодні на суд і отримав від Валентина слово честі воїна. Суд зрештою прийняв правильне рішення", - підкреслив чиновник.

Читайте також: Якщо "потерпілими" від дій комбата Лихоліта були терористи та їхні посібники, справу треба закрити, - Ярош

"Тепер депутати мають зробити ще один важливий крок - прийняти рішення про звільнення від відповідальності військовиків, які у воєнних умовах порушували Кримінальний кодекс мирного часу", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура оголосила про підозру двом бійцям "Айдару", яких звинувачують у скоєнні низки тяжких злочинів. Пізніше стало відомо, що йдеться про одного з командирів батальйону- Валентина Лихоліта з позивним "Батя". Кримінальне провадження проти нього порушено за підозрою в організації озброєної банди, розбої, проникнення до житла, викрадення двох або більше осіб. За версією слідства, айдарівець кілька разів порушував Конституцію, Статут Збройних сил України та неналежним чином виконував свої службові обов'язки.

Печерський суд обрав Лихоліту запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці.

Пізніше стало відомо, що суд відпустив Лихоліта на поруки народних депутатів.
Топ коментарі
+35
Пока генералы репу чухали ребята защищали страну от агрессии. Вспомнили про законы в стране, где беззаконие культивировалось 25 лет. Очистите береговую линию Днепра от застройки и заборов и я соглашусь, что в Украине начал работать закон.
показати весь коментар
03.07.2016 08:46 Відповісти
+27
Если все это юридически НЕ ВОЙНА, то Почему в Украине до сих не возбуждены уголовные дела против бандюков, атаковавших города на востоке Украины в 2014?? тогда помещения органов власти -обладминистраций, милиции, СБУ - захватывали как российские наемники , так и граждане Укры - предатели. И ОНИ НЕ ФОТИКИ КРАЛИ --- ОНИ УБИВАЛИ! Ведь можно расследовать захват отдела милиции, например, в Славянске, можно следственным путем найти КТО это делал!!!!!! МОЛЧАНИЕ ЯГНЯТ ? все ягнята рано или позно идут на колбасу или на шашлык .
показати весь коментар
03.07.2016 08:48 Відповісти
+27
никто ничего не строил- патриоты в спектаклях дешевых не участвуют .Все проще: рыги в судах и прокуратурах ненавидят Украину и ее патриотов и ищут любую зацепку подвести под статью.В данном случае это война и здесь законы военного времени.НИКАКОГО АТО С ТАНКАМИ НЕ БЫВАЕТ.и за это ответственность на шоколадных
показати весь коментар
03.07.2016 09:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Дійсно це шедевр від луценко .
Він же сидівшій мент алкаш без юридичної освіти і став генпрокурором!
Це пипець !
показати весь коментар
03.07.2016 21:30 Відповісти
что ж, гибридная, так гибридная! все будет рассматриваться строго через призму - украинец или враг. рыги и им сочувствующие, вешайтесь! для вас территория - только за поребриком!
показати весь коментар
03.07.2016 19:46 Відповісти
Привет, коллегам из дурдома!Жить с каждым днём веселее, не правда ли?
И что характерно, умиляет то, что каждый считает себя умнее "собеседника".Это говорит о том, что дурдом расширяется, но никто этого не замечает.Все заняты самосозерцанием.
Звёзды, мля...
показати весь коментар
03.07.2016 19:51 Відповісти
дурка?.. мягко сказано
показати весь коментар
03.07.2016 21:47 Відповісти
закона нет,верней есть но он заточен под (слуг народа) и они его трактуют как хотят.
показати весь коментар
03.07.2016 20:13 Відповісти
Вот вам весь х..й до копейки о "правосудии" шьікаладного барьіги!

"На первый взгляд, это всего лишь очередной арест очередного добровольца, каких было уже много. Однако случай Лихолита особенный. Заявитель по эпизоду, за который суд решил отправить Лихолита в СИЗО - мэр Северодонецка "регионал" Валентин Казаков, идейный сепаратист, организатор незаконного антиукраинского референдума 2014 года и свержения конституционного строя в Северодонецке."А также его заместители - Кравченко и Халин, которые также являются пособниками сепаратистов." http://obozrevatel.com/blogs/80291-s-takim-podhodom-ukrainu-nekomu-budet-zaschischat.htm
показати весь коментар
03.07.2016 20:24 Відповісти
От і виходить, що судити треба сепаратистів, а не патріотів!
показати весь коментар
04.07.2016 15:14 Відповісти
ціла країна була пограбована Нацбанком і його співробітниками .Гривня знизилась на 300 відсотків, це призвело до занепаду економіки, багато людей повішались .
Кубів,Гонтарева і Яресько з Яйценюком фактично винні в масових вбивствах бо не попередили суспільство,а навпаки ствержували що все буде добре і гривня не впаде.
Більшість з цих злочинців були призначені Порошенком і Яйценюком.
Всі заощадження громадян в гривні знецінились в три рази як і пенсії,зарплати.
Причину падіння досі не з'ясовано і винні не покарані . Значить Ярема, Шокін і Луценко покривають аферистів
А це ж по факту була мега афера з важкими наслідками і реальними смертями людей.
НАБУ і ГПУ та МВД або не помічає цього злочину і непрофесійні , або в змові з мафіозі які фактично зробили цілоспрямований геноцид цілої країни
Може помиляюсь панове ,поправте .
показати весь коментар
03.07.2016 21:36 Відповісти
Ні, не помиляєшся.
https://www.youtube.com/watch?v=8nle6yU6nIU ▶ Кто поссорил Украину с Россией? - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=ESaaNtQTrdY Военный трибунал над Путиным: считать преступником - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=cB3Ekt4zZ14 Договор с НАТО о Захвате России и Украины :: Генерал Ивашов - YouTube
показати весь коментар
04.07.2016 08:38 Відповісти
хи-хи
показати весь коментар
03.07.2016 21:46 Відповісти
А тебя карлявый Югик вернуть обратно в тюрьму вместе с Матиосом и навечно.
показати весь коментар
03.07.2016 22:02 Відповісти
Походу на Банковой все обдрыстались оочень жиденьким чоколатом...)))
показати весь коментар
03.07.2016 22:33 Відповісти
Не, я все-таки отожму машину у соседа. У нас же военные условия еще не кончились? Заодно квартиру, дачу, майно всякое... А будет сопротивляться - убью его нахер. Нельзя меня привлекать за это... Я тоже военный, у меня кокарда есть, и шеврон, и флаг... Пох@й мне уголовный кодекс мирного времени. Когда в стране война... Когда все для фронта... Нам юга разрешил брать чего захочется.
показати весь коментар
04.07.2016 00:41 Відповісти
Нужно освободить от ответственности бойцов, которые в военных условиях нарушали Уголовный кодекс мирного времени, - Луценко - Цензор.НЕТ 6590
показати весь коментар
04.07.2016 00:48 Відповісти
Весело у вас
показати весь коментар
04.07.2016 05:53 Відповісти
ягель надо? )
показати весь коментар
04.07.2016 08:23 Відповісти
http://gordonua.com/specprojects/bellingcat.html Эксперты британской независимой группы Bellingcat обнародовали семь доказательств, что малайзийский Boeing, потерпевший крушение в 2014 году на подконтрольной боевикам территории Донбасса, был сбит из российской установки "Бук". Исследователи установили номер зенитного ракетного комплекса и его принадлежность 53-й российской бригаде. Издание "ГОРДОН" публикует полный текст нового доклада Bellingcat.
показати весь коментар
04.07.2016 08:16 Відповісти
А хто "жертва"? Закляті сепари які вводили "руський мір на Донбас! Та їх самих треба було судити!
показати весь коментар
04.07.2016 08:19 Відповісти
Сторінка 4 з 4