Кримські окупанти пропонують перевірити програму партії "Яблуко" на екстремізм через положення про статус півострова
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, "чиновник" вважає, що "з точки зору норм міжнародного права юрисдикція, яку здійснювала Україна над Кримом майже 23 роки, мала тимчасовий характер".
У свою чергу, лідер руху "Севастополь - Крим - Росія" Валерій Подьячий заявив, що готує звернення до ФСБ із цього приводу.
Нагадаємо, 1 липня російська партія "Яблуко" представила свою програму на виборах у Держдуму Росії, запланованих на 18 вересня. "Наша позиція гранично зрозуміла: ми за непорушність кордонів у Європі, ми за територіальну цілісність України, і ми вважаємо, що Крим належить Україні, його анексія незаконна і має бути скасована. Ми вважаємо, що майбутнє Криму повинні визначати жителі півострова на основі відповідного законодавства", - йдеться у документі.
У свою чергу, лідер руху "Севастополь - Крим - Росія" Валерій Подьячий заявив, що готує звернення до ФСБ із цього приводу.
Нагадаємо, 1 липня російська партія "Яблуко" представила свою програму на виборах у Держдуму Росії, запланованих на 18 вересня. "Наша позиція гранично зрозуміла: ми за непорушність кордонів у Європі, ми за територіальну цілісність України, і ми вважаємо, що Крим належить Україні, його анексія незаконна і має бути скасована. Ми вважаємо, що майбутнє Криму повинні визначати жителі півострова на основі відповідного законодавства", - йдеться у документі.
Топ коментарі
Это есть кацапский герб.
Хоть ты жни и хоть ты куй
Всё равно получишь х"й
Вот вам серп, к нему лопата
Здесь страна *****, ребята.
Хошь копай, не хошь - коси.
Славь *****, и х"й соси!
Это мой личный призыв. Но я писал "утопить в Чёрном море". Разница не слишком существенная.
рукоплестаю стоя.
- сожрите уже сами себя - надоели всем.
все по дидам...
Ешьте ананасы и бананы. Они мЯгче и порадикалистей, главное, ближе к единороСЦАМ.
Крым. Рыбачье. Воскресенье, июль. Наши дни. Помню, как именно в подобное время лет 10-15 назад я там искал свободный кусочек пляжа, переступая через туристов с ма-а-асковским акцентом, а на этой дороге была самая настоящая автомобильная пробка. Иногда в ней стояли так долго, что водители выключали двигатели, выходили из машин и кушали в соседних кафе плов, закусывая виноградом.
Крыссияне, скиньтесь на телескоп и смотрите, как где-то там летят пассажирские самолеты из РФ в Турцию и весело машите ручками )))
Поліція намагалась зам'яти справу, і тільки розголос допоміг відкрити кримінальне провадження.
"Я думаю, вся Україна власникам дніпровської Тойоти АЕ7444ВН має передавати полум'яні привіти і розповідати, хто вони такі після того, як збили жінку у дворі, а потім потрощили всі її продукти у відповідь на зроблене зауваження", - написав на своїй сторінці у Facebook нардеп від БПП Володимир Ар'єв, передають http://patrioty.org.ua/ Патріоти України .
Мало того, поліція намагалась зам'яти справу, і тільки розголос допоміг відкрити кримінальне провадження. Але таке скотство має ставати широко відомим.
UPD: Особа чоловічої статі з відео виявилася депутатом Соборної (екс-Жовтневої) райради Дніпра від Оппоблоку Олександром Заманським. Власниця Тойоти - його дружина.
https://youtu.be/QJsf8vLk-00 Відео