"Ворожим планам не судилося здійснитись", - Парубій привітав мешканців Слов’янська з другою річницею звільнення міста від проросійських терористів
Текст привітання розміщено на офіційному сайті парламенту, - передає Цензор.НЕТ.
"Від усього серця вітаю вас із другою річницею звільнення Слов'янська від проросійських терористів. 5 липня 2014 року - це день повернення радості, спокою та безпеки в життя десятків тисяч наших співгромадян. Ця дата - не просто відзначення важливої події в сучасній історії України, підтвердження міці українського війська, а й свідчення ганебного провалу заколоту під назвою "Новоросія". Ворожим планам не судилося здійснитись. Два роки тому їх розбили незламність і патріотизм мужніх захисників та славних жителів працьовитого міста українського Донбасу", - відзначив Парубій.
Він також висловив усім мешканцям міста подяку за віру в перемогу України.
"Відвага і стійкість тих, хто сприяв поверненню конституційного ладу, хто зазнав втрат і подолав душевний біль, гідні найвищих слів визнання, пошани і вдячності. Переконаний, що спільними зусиллями ми здолаємо всі перешкоди, гідно пройдемо шлях до побудови цілісної суверенної могутньої квітучої країни - України! Адже саме за це ми платимо дуже високу ціну - життя кращих синів і доньок української землі. Будьмо ж достойними їх подвигу", - закликав спікер парламенту.
Парубій побажав жителям Слов'янська міцного здоров'я, щастя і миру, звершення всіх сподівань. "Хай благополуччя і злагода не полишають ваші родини!" - резюмував голова Верховної Ради.
Топ коментарі
А вот как происходило само освобождение-ещё предстоит услышать правду.
Чао.
Похоже, что он не совсем понимает, что ему делать дальше обстоятельств, которые он сам же спровоцировал. Однако, пытаясь выступать в роли ликвидатора украинской государственности, Путин только подставил этим Россию. Ведь теперь выйти без больших потерь с операции «Новороссия» ему не удастся. Путин сам себя переиграл.А России, которая поверила этому кагебешное проходимцу, который организовал для россиян подобие политического МММ, еще долго придется после него расплачиваться за «наш Крым», Донбасс и коварно сбитый малазийский «Боинг 777» .
А взагалі - за співпрацю з терористами , когось із місцевих (окрім Штепи) притягли ?