Колишній міліціонер напився і збив двох дівчат на Житомирщині, одна з них загинула
Про це кореспонденту "Цензор.НЕТ" повідомив народний депутат від "Народного Фронту" Павло Дзюблик.
"Уночі, на пішохідному переході, колишній міліціонер, який не пройшов переатестацію, збив двох дівчат. Одна з них загинула, другу забрали в реанімацію і зараз боремося за її життя. Їй зробили операцію і зараз вирішується питання, чи можна її транспортувати до Житомира", - повідомив він.
"Винуватець ДТП утік з місця події. Він був у нетверезому стані. Коли його знайшли, він відмовився здавати кров на аналіз. До міста приїхали обласні депутати. Для об'єктивності розслідування за сприяння радника міністра справу перевели у слідче управління Житомира", - додав Дзюблик.
Депутат сподівається, що Президент України Петро Порошенко найближчим часом підпише законопроект №4373, який посилює адміністративну відповідальність за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння.
"Уночі, на пішохідному переході, колишній міліціонер, який не пройшов переатестацію, збив двох дівчат. Одна з них загинула, другу забрали в реанімацію і зараз боремося за її життя. Їй зробили операцію і зараз вирішується питання, чи можна її транспортувати до Житомира", - повідомив він.
"Винуватець ДТП утік з місця події. Він був у нетверезому стані. Коли його знайшли, він відмовився здавати кров на аналіз. До міста приїхали обласні депутати. Для об'єктивності розслідування за сприяння радника міністра справу перевели у слідче управління Житомира", - додав Дзюблик.
Депутат сподівається, що Президент України Петро Порошенко найближчим часом підпише законопроект №4373, який посилює адміністративну відповідальність за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння.
Топ коментарі
Конечно, если не считать народных депутатов, которые могли когда-то быть и слесарями, и бухгалтерами.
он уже вне системы - обычный безработный.
блискавка вдарила й усьо, таке буває!
Когда уже "честь мундира" придет на смену "круговой поруке" в наших органах власти...
25-річний чоловік йшов по проїжджій частині назустріч руху. За кермом автомобіля знаходився інспектор місцевої поліції.
Аварія сталася сьогодні вранці у Білогір'ї. Молодий чоловік потрапив під колеса автомобіля «Chevrolet Aveo». Пішохода із закритою травмою хребта госпіталізували до лікарні. "На момент аварії 41-річний правоохоронець знаходився поза службою і керував власним транспортним засобом. Його одразу направили на медичне освідування, яке встановило наявність алкоголю у крові", - повідомили у прес-службі ГУ Національної поліції у Хмельницькій області.
http://vsim.ua/DTP/na-hmelnichchini-pyaniy-inspektor-politsiyi-zbiv-cholovika-10522922.html
В данную минуту поняв , что с рук так просто не сойдет , бывшего работника МВС, который на машине сбил двух девушек в Малине пытаются "пристроить" как тяжелобольного в больницу. В ту же реанимацию где лежит его жертва, и врачи на грани ведут борьбу за ее жизнь. При всех реляциях начальников в Житомире, малинские силовики и врачи стоят на защите подлеца. Наши товарищи ( а скоро наверно подтянемся и мы) готовы штурмовать больницу и готовы к суду Линча , если такое случится. надеемся что Пахнюк (нач СБУ). торбас ( нач Обл.здрава) внимательно отнесутся к ситуации.
Прошу распространить. Ведь многие издания уже пишут что он невиновен, что все жена и так далее