Із забороненої артилерії калібром 122-мм обстріляно наші позиції біля Новоолександрівки, - прес-центр штабу АТО
Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-центрі штабу АТО.
У вечірньому зведенні зазначається: "На Луганщині із заборонених Мінськими угодами 122-мм артилерії та мінометів калібру 120 мм окупанти відкривали вогонь по підрозділах Сил АТО в Новоолександрівці. З гранатометів і стрілецької зброї обстріляно Станицю Луганську.
На донецькому напрямку ворожа диверсійна група намагалася пробратися в тил наших опорних пунктів під Троїцьким. Унаслідок умілих дій українських бійців окупанти з втратами відступили.
По захисниках Авдіївки противник бив із 82 мм мінометів, гранатометів і великокаліберних кулеметів, а по укріпленнях біля шахти Бутівка - з ручних протитанкових гранатометів.
На маріупольському напрямку під вогонь із 82 мм мінометів потрапили українські воїни в Славному, Красногорівці та Павлополі. Стрілецьку зброю ворог застосував у Мар'їнці, а поблизу Красногорівки і Новогригорівки стріляли ворожі снайпери".
Я *** буду, нам хотят втюхать что так званые Д/ЛНР нужно включить в переговоры и потом их признать.
Идет прямая сдача территории Украины. И какое право канал ICTV имеет право говорить о так званой КНР, как о отдельном субъекте? Украина признала КНР? А?
ИДИТЕ НА Х@Й НАС ЕТО НЕ @БЁТ !!!! Отчёт должен быть таким :
Из запрещенной артиллерии калибром 122-мм обстреляны наши позиции возле Новоалександровки/В ответ на не допущения обстрелов и подавления позиций противника был отрыт огонь на поражения все вражеские точки были подавлены потерии противника такие то.ВСЁ !НЕ @БИТЕ ЛЮДЯМ МОЗГИ СВОМИ БЛ@ДСКИМИ ОТЧЁТАМИ ЧТО ОБСТРЕЛИ ! Есть армия есть артилерия есть другие средства применяйте её ! На любой обстрел должны отвечать так что бы земля горели под ногами противника !Остальное ето импотентный п@здёшь генштаба !