Керрі прибуде в Москву 14 липня для зустрічей із російською владою, - Держдеп США
Про це повідомив у понеділок представник держдепу Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.
"Увечері 14-ого (липня - ред.) він вирушить до Москви, де проведе зустрічі з високопоставленими російськими чиновниками. Вони обговорять Сирію, Україну, Нагірний Карабах і низку інших тем", - зазначив він.
Кірбі пояснив, що спочатку в четвер Керрі візьме участь у Франції в заходах з нагоди національного французького свята - Дня взяття Бастилії, а після цього поїде в РФ.
Після візиту до російської столиці американський держсекретар вирушить до Люксембурга, де з главою МЗС Люксембургу Жаном Ассельборном обговорить відносини між двома країнами.
17-18 липня Керрі відвідає Брюссель, де, зокрема, зустрінеться з главами МЗС ЄС і главою європейської дипломатії Федерікою Могеріні. Після поїздки в Бельгію, 18-19 липня, Керрі вирушить до Лондона, де буде присутній "на багатосторонніх зустрічах з питань Ємену та Сирії".
Топ коментарі
http://www.kommersant.ru/doc/3035860
Кажется начинается развал РФии.
11 июля 2014 года https://twitter.com/hashtag/%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F?src=hash #Россия обстреляла со своей территории лагерь https://twitter.com/hashtag/%D0%92%D0%A1%D0%A3?src=hash #ВСУ под Зелинопольем. Погибло 38 воинов
Харьковчане жаловались, что не могут проехать отдыхать на Безлюдовку. Парни из "Азова" доступ открыли. РАБОТАЕМ!
А жизнь прекрасная! Севастополь
Сегодня приток валюты в Роисе показал ноль. Завтра в Роисю едет Керри. Совпадение?
http://ghall.com.ua/2016/07/11/es-nycheho-ne-poteryal-ot-vvedenyya-sanktsyj-protyv-rossyy-belhyjskye-analytyky/