9191 відвідувач онлайн
11 424 38

Росія намагається налаштувати балканські країни проти НАТО і ЄС, - прем'єр Чорногорії Дукановіч

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це сказав міністр закордонних справ Чорногорії Міло Дукановіч, який переконаний, що близько 30% населення в регіоні налаштовані проти інтеграції із Заходом.

За його словами, люди з низькими доходами в частині Європи, де ВВП на душу населення не перевищує 6 тисяч євро, не бачать довгострокової вигоди від реформ, яких потребує процес інтеграції з ЄС, і бояться такої "новизни" європейських політичних цінностей.

"Досі є люди, які поділяють емоційну прихильність до Росії через минуле. Вони хочуть, щоб Чорногорія застрягла в цьому ретроградному минулому. Вони бояться змін, тому що вони не впевнені, що зможуть пристосуватися до змін", - сказав Дукановіч.

Читайте також: Ми не віддамо майбутнє своєї країни Москві, - прем'єр Чорногорії про вступ до НАТО

За словами чорногорського прем'єра, саме такі люди стають жертвами російської пропаганди. Але при цьому Росія також працює з політичною меншістю, яка налаштована проти Заходу.

"Росіяни намагаються вибудувати лінію протистояння проти НАТО і ЄС. І це відбувається не лише в нашій країні, а й у всьому регіоні", - додав чорногорський чиновник. За його словами, антизахідна меншість контактує з Москвою. Російська сторона підтримує "конкретні політичні партії, неурядові організації, ЗМІ, щоб збити Чорногорію зі шляху євроатлантичної інтеграції".

Нагадаємо, недавно Чорногорія приєдналася до НАТО. У травні глави МЗС країн-членів НАТО підписали протокол про приєднання країни.

Російський МЗС назвав рішення НАТО про переговори з Чорногорією про вступ цієї країни до Північноатлантичного альянсу конфронтаційним кроком, що змушує Москву до відповідної реакції.

Також читайте: Держдума РФ ухвалила звернення до НАТО, попередивши про наслідки розширення

Топ коментарі
+17
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 7396
показати весь коментар
12.07.2016 21:46 Відповісти
+14
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 1157
показати весь коментар
12.07.2016 21:44 Відповісти
+10
сначала президент всея московия - гибон володя , размахивает на весь мир своей ядрёной дубиной , а потом возмущаются движением стран в NATO ...совсем больные
показати весь коментар
12.07.2016 21:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот вам прямой пример

https://www.stormfront.org/forum/t1040961-171/
показати весь коментар
12.07.2016 21:42 Відповісти
Очень показательно, что лицемерно спекулирующую "антифашизмом" паРашу в Европе поддерживают одни нацики.
показати весь коментар
12.07.2016 21:58 Відповісти
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 7903
показати весь коментар
12.07.2016 21:43 Відповісти
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 1157
показати весь коментар
12.07.2016 21:44 Відповісти
сначала президент всея московия - гибон володя , размахивает на весь мир своей ядрёной дубиной , а потом возмущаются движением стран в NATO ...совсем больные
показати весь коментар
12.07.2016 21:45 Відповісти
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 7396
показати весь коментар
12.07.2016 21:46 Відповісти
- Ой, мой муж такой заядлый сифилитик!
- Милочка, я вам сто раз повторяла, не сифилитик, а филателист...
показати весь коментар
12.07.2016 22:36 Відповісти
Не так сильно Черногория отличается от Сербии. Результат влияния там россии может быть для людей катастрофой.
показати весь коментар
12.07.2016 21:47 Відповісти
cербию нужно расчленять. Воеводина это Венгрия.
показати весь коментар
12.07.2016 21:59 Відповісти
Це Авдіївка. Це ціна, яку платять українські військові, щоб стримати російську агресію. Мінські домовленості кажете?
Поширюйте!!
Процитую пост від «Сивого» (Андрій Пастушенко, ВСУ, 93 бригада):
«Другий раз за сьогодні їду до місця дислокації. Перший раз виїхав з ранку на "Опелі", який подарували волонтери. Доїхав до міжобласного блокпосту без пригод. При огляді авто (самий звичайний шмон з простукуванням порожнин і відривами підкладок на полику авто), шуцманам сподобався ніж... Хто його бачив, той розуміє. Я пробував пояснити, що такі речі не даруються, та куди там... Ну я ж теж впертий. Коротко, визвали ВСП з Красноармійська і через комендатуру арештували автомобіль. Ну не суки??? От тепер їду знову через цей самий блокпост. Бус зупинився, в салон зайшов шуцман і тоном вертухая скомандував: "Войска, на виход з вєщамі. Кілька військовиків і я, піднялись і пішли на вихід. Шуцман, впізнавши мене, розтягнув мармизу в посмішці: "Дєд, тєбє нє нада. Для тєрпіл сегодня бонус.
Сижу і думаю: Все правильно. Терпіли... Від безсилля ниє під ложечкою і крутиться голова...»
Отже, поліцаї, які сидять в глибокому тилу і отримують за це гарантовану ксиву «УБД», вважають фронтових бійців «терпілами». Поліцаї, які на своїй «війні» нічим більш серйозним, ніж розлад шлунку, не ризикують, шмонають фронтовиків, наче якихось кримінальних злочинців і покрикують на них з інтонаціями вертухаїв на зоні - «Войска, на виход с вєщамі!»
То у мене питання: а що, власне, відбувається? Як зустрічати з квітами Безлера з Гіркіним - так це наша доблесна відгодована мусарня. А як вибивати всю цю нечисть - так добровольці і ЗСУ. Врешті, це назвали «зоною АТО» і поставили тих самих мусорів по периметру зони.
В результаті у нас склалася дуже шоколадна для декого ситуація: представники карально-репресивно-кришувальної системи (яка сама себе вперто і лицемірно продовжує іменувати «правоохоронною»), стоять в черзі за славою, орденами, земелькою і пільгами. Буквально за один день, проведений невідомо де і невідомо яких умовах (як варіант - в безпечному штабному підвалі), який-небудь юстиць-підполковник отримує справку учасника бойових дій і летить сизим голубом назад в свою затишну тилову контору, бронзовіючи у власних очах від проявленого героїзму.
Але ж для того, щоби вся ця вертухайсько-юстицька рать отримувала «учасників бойових дій», потрібна така дрібничка, як самі ці бойові дії. І тут імітацією не обійтися. Тому що бойові дії - це війна. І у нас вже якось так традиційно склалося, що гинуть в цій «антитерористичній операції», в основному - добровольці і ЗСУ.
Фронтовий капелан Анатолій Кушнірук (Kushnirhuk Anatoliy) в пості за 18 квітня розмістив жорстокі фото поранених з-під Авдіївки. Це ті воїни, яких мусорна тилова мерзота називає «терпілами», яких можуть обшмонати і за генетичною ментовською звичкою відібрати все, що мусорам сподобається - хоч бойовий ніж, хоч машину.
І ми живемо в одній країні…
А вальцман (і його друзі) думають як ще вкрасти та заховати в офшори. А ви, дурні етнічні українці, помирайте доки я при владі... У президента тільки прізвище українське - вкрав десь!"
показати весь коментар
12.07.2016 21:47 Відповісти
тварье, бл... мне здесь сегодня один из форумчанин писал, что у нас народ, не, у нас население, в большинстве своём, причём гнилое
показати весь коментар
12.07.2016 22:01 Відповісти
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 2182
показати весь коментар
12.07.2016 21:48 Відповісти
рассказал премьер и я понял, - все признаки ВАТЫ.
показати весь коментар
12.07.2016 21:51 Відповісти
Эта ватная быдлоимперия пытается настроить всех против всех
Только так кодла злобных ватников может иметь какой-то шанс на выживание
показати весь коментар
12.07.2016 21:52 Відповісти
КремлеКрысы везде вонючее рыло СУЮТ,педагоги ипаные..
показати весь коментар
12.07.2016 21:54 Відповісти
"для того, чтобы отвоевать влияние на страны в регионе..." Мне "понравилось" это выражение. ОТВОЕВАТЬ - можно то, что является какашкой. В нормальном мире не отвоевывают, а ВОСПРИНИМАЮТ, определенные модели. Как привычки, как способ жизни, одежду.... Было много "отвоевателей", но, как правило их имена - нарицательны. Нужно привлекать , а не отвоеввывать, тогда все получится как нужно.
Вывод? Отвоеватели - занимаются - мартышкины трудом и не более.
показати весь коментар
12.07.2016 21:55 Відповісти
И тут я начал нервно хихикать...
По его словам, люди с низкими доходами в части Европы, где ВВП на душу населения не превышает 6 тысяч евро Источник:https://censor.net/n397140
показати весь коментар
12.07.2016 21:55 Відповісти
это в год и это для ЕС мало.
показати весь коментар
12.07.2016 22:09 Відповісти
Вы там не сдавайтесь!Выражайте озабоченность!
показати весь коментар
12.07.2016 22:02 Відповісти
А что вы должны делать, если рашисты ведут себя, как паразиты в рекламе: "Вы еще не в НАТО?
Ну, тогда мы ползем к вам!"
показати весь коментар
12.07.2016 22:02 Відповісти
Лучше сделать путешествия на поезде "Дружба" через Польшу, Беларусь на Рязань.
показати весь коментар
13.07.2016 04:45 Відповісти
Кидаться кизяами это хорошо , жить как , да просто жить Это не скрепно !
показати весь коментар
12.07.2016 22:02 Відповісти
"югослави" женіть червоносраку наволч, бо буде вам лихо...
показати весь коментар
12.07.2016 22:03 Відповісти
там только сербия отбита на голову но это поправимо
показати весь коментар
12.07.2016 22:09 Відповісти
"рускій мір" їхнім дітям в допомогу...
показати весь коментар
12.07.2016 22:16 Відповісти
Черногория идет в НАТО, и это очень злит *****, поскольку в случае конфликта Сербии и Черногории, он ничем не сможет помочь Сербии.
показати весь коментар
12.07.2016 22:15 Відповісти
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 4920
показати весь коментар
12.07.2016 22:15 Відповісти
Росія має великий вплив на Балканах тільки в Сербії. Всі інші країни історично не були на підсосі у Матушкі. Тому перебільшувати також не треба. У нас також треба боротися з російською пропагандою.
показати весь коментар
12.07.2016 22:24 Відповісти
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 1950
показати весь коментар
12.07.2016 22:35 Відповісти
"До сих пор есть люди, которые разделяют эмоциональную привязанность к России из-за прошлого. Они хотят, чтобы Черногория застряла в этом ретроградном прошлом. Они боятся перемен, потому что они не уверены, что смогут приспособиться к изменениям"
Обьясните кто-то парню, что эти существа называются ватой.
показати весь коментар
12.07.2016 22:44 Відповісти
Россия пытается настроить балканские страны против НАТО и ЕС, - премьер Черногории Дуканович - Цензор.НЕТ 41
показати весь коментар
12.07.2016 22:52 Відповісти
Вся проблема в том, что российские граждане спокойно покупают недвижимость в Черногории, их там уже очень много...Да,...им не дают гражданство, только вид на жительство, но кого это остановило в Крыму?
показати весь коментар
12.07.2016 23:04 Відповісти
К счастью, "антизападное меньшинство" ничего не решает. Главное, чтоб оно не переросло в большинство.
показати весь коментар
13.07.2016 00:04 Відповісти
Freddie
У рашки очень хорошие агитаторы, не надо переживать за Черногорию. Побывали рашисты недельку на чемпионате Европы во Франции сразу на 6 месяцев продления санкций.
Агитировала против саммита НАТО в Польше - итог Вы знаете.
Чем больше будут агиторовать рашискими методами, тем больше будет желания вступить в НАТО.
показати весь коментар
13.07.2016 05:06 Відповісти
Правильно пишется Джуканович а не Дуканович
показати весь коментар
13.07.2016 07:32 Відповісти