Росія намагається налаштувати балканські країни проти НАТО і ЄС, - прем'єр Чорногорії Дукановіч
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це сказав міністр закордонних справ Чорногорії Міло Дукановіч, який переконаний, що близько 30% населення в регіоні налаштовані проти інтеграції із Заходом.
За його словами, люди з низькими доходами в частині Європи, де ВВП на душу населення не перевищує 6 тисяч євро, не бачать довгострокової вигоди від реформ, яких потребує процес інтеграції з ЄС, і бояться такої "новизни" європейських політичних цінностей.
"Досі є люди, які поділяють емоційну прихильність до Росії через минуле. Вони хочуть, щоб Чорногорія застрягла в цьому ретроградному минулому. Вони бояться змін, тому що вони не впевнені, що зможуть пристосуватися до змін", - сказав Дукановіч.
За словами чорногорського прем'єра, саме такі люди стають жертвами російської пропаганди. Але при цьому Росія також працює з політичною меншістю, яка налаштована проти Заходу.
"Росіяни намагаються вибудувати лінію протистояння проти НАТО і ЄС. І це відбувається не лише в нашій країні, а й у всьому регіоні", - додав чорногорський чиновник. За його словами, антизахідна меншість контактує з Москвою. Російська сторона підтримує "конкретні політичні партії, неурядові організації, ЗМІ, щоб збити Чорногорію зі шляху євроатлантичної інтеграції".
Нагадаємо, недавно Чорногорія приєдналася до НАТО. У травні глави МЗС країн-членів НАТО підписали протокол про приєднання країни.
Російський МЗС назвав рішення НАТО про переговори з Чорногорією про вступ цієї країни до Північноатлантичного альянсу конфронтаційним кроком, що змушує Москву до відповідної реакції.
https://www.stormfront.org/forum/t1040961-171/
- Милочка, я вам сто раз повторяла, не сифилитик, а филателист...
Поширюйте!!
Процитую пост від «Сивого» (Андрій Пастушенко, ВСУ, 93 бригада):
«Другий раз за сьогодні їду до місця дислокації. Перший раз виїхав з ранку на "Опелі", який подарували волонтери. Доїхав до міжобласного блокпосту без пригод. При огляді авто (самий звичайний шмон з простукуванням порожнин і відривами підкладок на полику авто), шуцманам сподобався ніж... Хто його бачив, той розуміє. Я пробував пояснити, що такі речі не даруються, та куди там... Ну я ж теж впертий. Коротко, визвали ВСП з Красноармійська і через комендатуру арештували автомобіль. Ну не суки??? От тепер їду знову через цей самий блокпост. Бус зупинився, в салон зайшов шуцман і тоном вертухая скомандував: "Войска, на виход з вєщамі. Кілька військовиків і я, піднялись і пішли на вихід. Шуцман, впізнавши мене, розтягнув мармизу в посмішці: "Дєд, тєбє нє нада. Для тєрпіл сегодня бонус.
Сижу і думаю: Все правильно. Терпіли... Від безсилля ниє під ложечкою і крутиться голова...»
Отже, поліцаї, які сидять в глибокому тилу і отримують за це гарантовану ксиву «УБД», вважають фронтових бійців «терпілами». Поліцаї, які на своїй «війні» нічим більш серйозним, ніж розлад шлунку, не ризикують, шмонають фронтовиків, наче якихось кримінальних злочинців і покрикують на них з інтонаціями вертухаїв на зоні - «Войска, на виход с вєщамі!»
То у мене питання: а що, власне, відбувається? Як зустрічати з квітами Безлера з Гіркіним - так це наша доблесна відгодована мусарня. А як вибивати всю цю нечисть - так добровольці і ЗСУ. Врешті, це назвали «зоною АТО» і поставили тих самих мусорів по периметру зони.
В результаті у нас склалася дуже шоколадна для декого ситуація: представники карально-репресивно-кришувальної системи (яка сама себе вперто і лицемірно продовжує іменувати «правоохоронною»), стоять в черзі за славою, орденами, земелькою і пільгами. Буквально за один день, проведений невідомо де і невідомо яких умовах (як варіант - в безпечному штабному підвалі), який-небудь юстиць-підполковник отримує справку учасника бойових дій і летить сизим голубом назад в свою затишну тилову контору, бронзовіючи у власних очах від проявленого героїзму.
Але ж для того, щоби вся ця вертухайсько-юстицька рать отримувала «учасників бойових дій», потрібна така дрібничка, як самі ці бойові дії. І тут імітацією не обійтися. Тому що бойові дії - це війна. І у нас вже якось так традиційно склалося, що гинуть в цій «антитерористичній операції», в основному - добровольці і ЗСУ.
Фронтовий капелан Анатолій Кушнірук (Kushnirhuk Anatoliy) в пості за 18 квітня розмістив жорстокі фото поранених з-під Авдіївки. Це ті воїни, яких мусорна тилова мерзота називає «терпілами», яких можуть обшмонати і за генетичною ментовською звичкою відібрати все, що мусорам сподобається - хоч бойовий ніж, хоч машину.
І ми живемо в одній країні…
А вальцман (і його друзі) думають як ще вкрасти та заховати в офшори. А ви, дурні етнічні українці, помирайте доки я при владі... У президента тільки прізвище українське - вкрав десь!"
Только так кодла злобных ватников может иметь какой-то шанс на выживание
Вывод? Отвоеватели - занимаются - мартышкины трудом и не более.
По его словам, люди с низкими доходами в части Европы, где ВВП на душу населения не превышает 6 тысяч евро Источник:https://censor.net/n397140
Ну, тогда мы ползем к вам!"
Обьясните кто-то парню, что эти существа называются ватой.
У рашки очень хорошие агитаторы, не надо переживать за Черногорию. Побывали рашисты недельку на чемпионате Европы во Франции сразу на 6 месяцев продления санкций.
Агитировала против саммита НАТО в Польше - итог Вы знаете.
Чем больше будут агиторовать рашискими методами, тем больше будет желания вступить в НАТО.