10441 відвідувач онлайн

Повернення Сенцова в Україну залежить від роботи політиків, адвокати себе вичерпали, - сестра

Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" заявила сестра Сенцова Наталія Каплан, передає Цензор.НЕТ.

"Зараз Олег перебуває в якійсь апатії, нічого не пише, ніяких сценаріїв, ніяких розповідей або романів. Літературною діяльністю не займається. Телефонні дзвінки раз на місяць, в основному так (спілкуються. - Ред.). Листи - це завжди лотерея. До Олега мало що доходить", - повідомила вона.

Також читайте: Порошенко привітав Сенцова з днем народження: "Україна робить все, щоб Ви повернулися додому"

Щодо повернення Сенцова в Україну, за словами сестри українця, зараз тривають політичні переговори. "Зараз це залежить не від адвокатів, а від політиків. Юридично ми практично себе вичерпали, і зараз робота саме політиків, все залежить від них", - зазначила вона.
Коментуючи акцію на честь 40-річчя Сенцова, заплановану на Майдані Незалежності у Києві на сьогодні, Наталія Каплан підкреслила, що подібні заходи є важливими та необхідними для того, щоб українці не забували про політв'язня.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На Майдані 13 липня відбудеться акція до дня народження Сенцова

"Такі акції вважаю необхідними, щоб не забували, що є така людина - Олег Сенцов, це дуже важливо, для нього це важливо. Він просить, щоб його не забували. Про цю акцію сам Олег ще не знає", - сказала сестра Сенцова.
Коментувати
Сортувати:
"Каплан подчеркнула" , а "Ильич" будет сегодня на акции в Киеве? Говорят история повторяется .
показати весь коментар
13.07.2016 10:15 Відповісти
Возвращение Сенцова в Украину зависит от работы политиков, адвокаты себя исчерпали, - сестра - Цензор.НЕТ 493
показати весь коментар
13.07.2016 10:28 Відповісти
Возвращение Сенцова зависит только от него самого! Если он будет патриотом Украины, Путин его НЕ выпустит. Не тот он человек, чтобы кого-то жалеть. А вот если начнет сотрудничать с ФСБ, то шансы резко увеличатся. Путину нужны Савченко версии 2.0, Савченко 3.0
показати весь коментар
13.07.2016 10:30 Відповісти
Кремлебот, ты с колен уже встал?
показати весь коментар
13.07.2016 13:03 Відповісти
А где я поддерживаю кремль? Я же пишу что патриота Украины Путин не выпустит! А предателя Украины - выпустит. .
показати весь коментар
13.07.2016 13:19 Відповісти
для творческой личности главное свобода, представляю, как ему тяжело, все это выливается в апатию, главное, что бы, не дай бог, не пришли мысли о суициде...рашка - это какой-то источник всемирного зла, которое может нести только ужас, боль, смерть и разложение...
показати весь коментар
13.07.2016 10:42 Відповісти