8856 відвідувачів онлайн

Онищенко перебуває не в Україні. Він може бути як у Росії, так і в країнах ЄС, - Ситник

Таку заяву в кулуарах Ради для журналістів зробив голова НАБУ Артем Ситник, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал 112 Україна.
"На сьогодні (Онищенко, - ред.) не в Україні, на жаль. Він може бути як у Росії, так і в країнах ЄС".
Глава НАБУ також висловив сподівання, що його зарубіжні колеги допоможуть визначити місцезнаходження Онищенка.
"Я думаю, що нам наші колеги допоможуть встановити його місцезнаходження", - сказав Ситник.

Також читайте: Антикорупційна прокуратура передала на узгодження Луценку повідомлення про підозру Онищенку: Після цього буде розпочато заочне засудження

У той же час заступник керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури Віталій Кривенко заявив, що, за наявною інформацією, Онищенко перебуває на території Росії.
"Є інформація, що він на території нашого північного сусіда", - зазначив він.

Нагадаємо, 16 березня Національне антикорупційне бюро України провело обшук в офісінародного депутата Олександра Онищенка. У НАБУ зазначили, що обшуки були проведені в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем під час реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ВАТ "Укргазвидобування". 15 червня в офісі Онищенка НАБУ провело повторний обшук. Після чого стало відомо про те, що в Генеральну прокуратуру надійшло подання Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) про зняття недоторканності з народного депутата Олександра Онищенка. А Ситник і Холодницький заявили про розкрадання нардепом "Волі народу" на суму 1 млрд 600 тис. гривень. 16 червня Генпрокурор Юрій Луценко підготував до Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Онищенка. 29 червня комітет ВР схвалив на розгляд питання про зняття недоторканності з Онищенка. Сьогодні, 5 липня, Верховна Рада схвалила подання Генеральної прокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешт Онищенка.Джерело:https://censor.net/ua/n397246
Топ коментарі
+5
Сытник спросите у Матиоса,у него есть тепловизор...
показати весь коментар
13.07.2016 16:59 Відповісти
+4
Даю наводку( пан Сытник,може не благодарить)-разыскиваемый вами обьект находится на планете Земля. инфа 1000% - источники не раскрою даже под пытками выпусками кисель тв
показати весь коментар
13.07.2016 16:57 Відповісти
+4
Они прекрасно знают куда его отвезли пересидеть
показати весь коментар
13.07.2016 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Быстрее всего в ЕС. Пока он не в розыске 0 надо наслаждаться гейропской цивилизацией. После из Высокодуховной уже носа не покажешь. Сочи, Байкал.
показати весь коментар
13.07.2016 16:52 Відповісти
Они прекрасно знают куда его отвезли пересидеть
показати весь коментар
13.07.2016 17:00 Відповісти
4
сентября 1985 года в концентрационном лагери , в селе Кучино , Пермской области перестало биться сердце патриота Украины
,прекрасного поэта и правозащитника Василя
Стуса !!! Вечная память В.Стусу ! Его «адвокатом» ,несмотря на протест
подзащитного ,был заклятый враг Украины , Виктор Медведчук ,который требовал для
Стуса, наказания большего чем прокурор
??? Имя Василя Стуса получил название Донецкий университет , который с красным дипломом он окончил . Доносчиком был
преподаватель, некто Корнилов ! Нужно,
что бы в каждом украинском городе была улица имени Василя Стуса и тупик Виктора
Медведчука ! А банда « Украинский выбир»
должна быть запрещена !!!
показати весь коментар
13.07.2016 18:40 Відповісти
С лошадями ждёт в Бразилии олимпиаду.
показати весь коментар
13.07.2016 16:54 Відповісти
Не называйте их лошадями!
показати весь коментар
13.07.2016 17:41 Відповісти
Даю наводку( пан Сытник,може не благодарить)-разыскиваемый вами обьект находится на планете Земля. инфа 1000% - источники не раскрою даже под пытками выпусками кисель тв
показати весь коментар
13.07.2016 16:57 Відповісти
Сытник спросите у Матиоса,у него есть тепловизор...
показати весь коментар
13.07.2016 16:59 Відповісти
неуловимый или бесполезный?
показати весь коментар
13.07.2016 17:01 Відповісти
да ради такой информации не жалко ещё пару десятков подобных шарашек создать, чтобы сытники не дай Бог не оголодали)
показати весь коментар
13.07.2016 17:03 Відповісти
А на Марсе искать не пробовали? За это время он и туда бы успел добраться пока некоторые сопли жевали.
показати весь коментар
13.07.2016 17:09 Відповісти
Онищенко находится не в Украине. Он может быть как в России, так и в странах ЕС, - Сытник - Цензор.НЕТ 7005
готовиться к соревнованиям..
показати весь коментар
13.07.2016 17:10 Відповісти
Онищенко находится не в Украине. Он может быть как в России, так и в странах ЕС, - Сытник - Цензор.НЕТ 1330
показати весь коментар
13.07.2016 17:11 Відповісти
Любовь похожаааяяяя на сон...
показати весь коментар
13.07.2016 17:37 Відповісти
Поздно махать кулаками после драки.. "Я думаю, что нам наши коллеги помогут установить его местонахождение", - сказал Сытник. Ну установят,а что дальше!????
показати весь коментар
13.07.2016 17:15 Відповісти
Заочно осудят и отправят в Монако.
показати весь коментар
13.07.2016 17:37 Відповісти
показати весь коментар
13.07.2016 17:42 Відповісти
он же предупредил..шо он на олимпиаде!)))
показати весь коментар
13.07.2016 17:25 Відповісти
Чесно,уже тошнит и от набу.
показати весь коментар
13.07.2016 17:38 Відповісти
Честно говоря пофиг где Онищенко! Насралов, где миллиард за ренту? Где деньги, Зин
показати весь коментар
13.07.2016 17:43 Відповісти
У ВСЕХ РОЖЫ В ПУШКУ К ГАДАЛКЕ НЕ ХОДИ,ДАЛИ С ДРЫСНУТЬ УБЛЮДКУ
показати весь коментар
13.07.2016 18:18 Відповісти
я гарантирую что Онищенко в России )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Онищенко находится не в Украине. Он может быть как в России, так и в странах ЕС, - Сытник - Цензор.НЕТ 174
показати весь коментар
13.07.2016 18:33 Відповісти
не посадют, откупится!
не откупится убежит!
посадют значит этафсе pr и вообще не интересно!

не спорьте с зрадофилами! сразу в спам!
показати весь коментар
13.07.2016 18:33 Відповісти