"Самопоміч" готова проголосувати за закон про спецконфіскацію за умови його доопрацювання, - Березюк
Про це повідомив керівник фракції Олег Березюк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".
За його словами, на сьогодні цей законопроект не зазнав змін у порівнянні з тим, який був місяць тому.
"Ми готові проголосувати за закон про спецконфіскацію. Більш того, наші депутати, зокрема Олена Сотник, активно працювала і готова далі працювати в групі з розробки цього закону, але закону, який буде гідним і який буде ефективним. На сьогоднішній ранок цей закон нічим не відрізняється від того, що був місяць тому, який можна охарактеризувати дуже просто - грабуй награбоване. І друге - це буде стосуватися всіх, крім Януковича. Якщо в цьому законі будуть прописані норми, які не будуть стосуватися практично всіх жителів України, а стосуватимуться виключно тих, хто пограбував, я думаю, ми голосуємо за це із заплющеними очима. На сьогодні наші юристи цього не бачать. Ми просимо процес перевести з кримінального в цивільний, і це нічим не загрожує для жителів, але дійсно дозволить забрати всі гроші, які награбував Янукович", - зазначив Березюк.
Як повідомлялося, 7 липня Верховна Рада не змогла включити до порядку денного законопроект №4890 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів і активів, власника яких не встановлено". У залі набралося всього 174 голоси за це рішення. За словами заступника голови фракції "Народний фронт", голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, з конфіскованих коштів Януковича 10 млрд грн піде на оборону, 18 - на соціальні витрати.
За його словами, на сьогодні цей законопроект не зазнав змін у порівнянні з тим, який був місяць тому.
"Ми готові проголосувати за закон про спецконфіскацію. Більш того, наші депутати, зокрема Олена Сотник, активно працювала і готова далі працювати в групі з розробки цього закону, але закону, який буде гідним і який буде ефективним. На сьогоднішній ранок цей закон нічим не відрізняється від того, що був місяць тому, який можна охарактеризувати дуже просто - грабуй награбоване. І друге - це буде стосуватися всіх, крім Януковича. Якщо в цьому законі будуть прописані норми, які не будуть стосуватися практично всіх жителів України, а стосуватимуться виключно тих, хто пограбував, я думаю, ми голосуємо за це із заплющеними очима. На сьогодні наші юристи цього не бачать. Ми просимо процес перевести з кримінального в цивільний, і це нічим не загрожує для жителів, але дійсно дозволить забрати всі гроші, які награбував Янукович", - зазначив Березюк.
Як повідомлялося, 7 липня Верховна Рада не змогла включити до порядку денного законопроект №4890 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів і активів, власника яких не встановлено". У залі набралося всього 174 голоси за це рішення. За словами заступника голови фракції "Народний фронт", голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, з конфіскованих коштів Януковича 10 млрд грн піде на оборону, 18 - на соціальні витрати.
Топ коментарі
Думаю, що Третього Майдану ця (даруйте...) ******* не переживе: прийдуть (уже не пацани з дерев"яними щитами!) обстріляні І ЗРАДЖЕНІ бійці добробатів і "прикрасять" стовпи і каштани цяцьками з депутатськими значками, погонами, міністерськими портфелями і просто жирними злодюжними пиками.