2 701 30

"Самопоміч" готова проголосувати за закон про спецконфіскацію за умови його доопрацювання, - Березюк

Про це повідомив керівник фракції Олег Березюк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

За його словами, на сьогодні цей законопроект не зазнав змін у порівнянні з тим, який був місяць тому.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Закон про спецконфіскацію може стосуватися виключно грошей Януковича-Арбузова. І більше нікого", - Гончаренко. ВIДЕО

"Ми готові проголосувати за закон про спецконфіскацію. Більш того, наші депутати, зокрема Олена Сотник, активно працювала і готова далі працювати в групі з розробки цього закону, але закону, який буде гідним і який буде ефективним. На сьогоднішній ранок цей закон нічим не відрізняється від того, що був місяць тому, який можна охарактеризувати дуже просто - грабуй награбоване. І друге - це буде стосуватися всіх, крім Януковича. Якщо в цьому законі будуть прописані норми, які не будуть стосуватися практично всіх жителів України, а стосуватимуться виключно тих, хто пограбував, я думаю, ми голосуємо за це із заплющеними очима. На сьогодні наші юристи цього не бачать. Ми просимо процес перевести з кримінального в цивільний, і це нічим не загрожує для жителів, але дійсно дозволить забрати всі гроші, які награбував Янукович", - зазначив Березюк.

Як повідомлялося, 7 липня Верховна Рада не змогла включити до порядку денного законопроект №4890 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей стягнення в дохід держави необґрунтованих активів і активів, власника яких не встановлено". У залі набралося всього 174 голоси за це рішення. За словами заступника голови фракції "Народний фронт", голови Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, з конфіскованих коштів Януковича 10 млрд грн піде на оборону, 18 - на соціальні витрати.

Топ коментарі
+7
О как,Садонемощь опять задом вертит,смотрю после организованных НФ и БПП поджогов Львовской свалки и наезда на Садового,Садонемощь позговорчевей стала
показати весь коментар
14.07.2016 10:32 Відповісти
+7
СИНХРОННО ГОЛОСУЮТ С БПП И НФ И ПР .... ПАДЛЮКИ... КАК РЕЙТИНГ УПАЛ ТО ОНИ СРАЗУ СТАЛИ ПРОТИВ ВЫБОРОВ... КОЗЛЫ БЕЗХРЕБЕТНЫЕ... ЧТОБЫ В НОВОЙ РАДЕ ВАС НАХРЕН НЕ БЫЛО....!!!
показати весь коментар
14.07.2016 10:34 Відповісти
+4
Сомневаюсь, что они хотят компромисса-они просто о нём говорят.
показати весь коментар
14.07.2016 10:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
можно только приветствовать это решение - ищите компромисс и принимайте быстрей
показати весь коментар
14.07.2016 10:29 Відповісти
Сомневаюсь, что они хотят компромисса-они просто о нём говорят.
показати весь коментар
14.07.2016 10:36 Відповісти
Самопоміч це не команда, це шістки Садового. Сміття підпалили Садовому не без петрової допомоги, от вони на все й готові, лиш би Петро чогось нового не утнув. У хлопців з АП голова не для вошей.
показати весь коментар
14.07.2016 12:38 Відповісти
Та ты шо... И доказательства есть?
показати весь коментар
14.07.2016 12:41 Відповісти
Доказатєльства чого? Що вони шістки Садового чи що в АП тільки інтригами й займаються та прибирають неугодних Петра, то звернись до Оніщенка він тобі розкаже як це робиться. Бізнесу немає і в Україні не житимеш.
показати весь коментар
14.07.2016 12:45 Відповісти
Тобі жаль Онищенко?
показати весь коментар
14.07.2016 12:48 Відповісти
Абсолютно, тільки на його прикладі показують як не варто бізнесменам нинішній владі йти наперекор.
показати весь коментар
14.07.2016 13:48 Відповісти
Из него "бизнесмен"-как из говна пуля.
показати весь коментар
14.07.2016 13:51 Відповісти
Признак тролля-переход на личности. Прощай, тролль.
показати весь коментар
14.07.2016 15:08 Відповісти
Та яка ти в сраці "лічность"?
показати весь коментар
14.07.2016 15:18 Відповісти
дорабатівать необходимо не меньше пяти лет..."тщательнЕе нужно, тщательнее!(С)
показати весь коментар
14.07.2016 10:29 Відповісти
О как,Садонемощь опять задом вертит,смотрю после организованных НФ и БПП поджогов Львовской свалки и наезда на Садового,Садонемощь позговорчевей стала
показати весь коментар
14.07.2016 10:32 Відповісти
А про "замах" на Войціцьку забули - доречі, як там "постраждалий" кущик у садочку під вікном?
показати весь коментар
14.07.2016 10:49 Відповісти
СИНХРОННО ГОЛОСУЮТ С БПП И НФ И ПР .... ПАДЛЮКИ... КАК РЕЙТИНГ УПАЛ ТО ОНИ СРАЗУ СТАЛИ ПРОТИВ ВЫБОРОВ... КОЗЛЫ БЕЗХРЕБЕТНЫЕ... ЧТОБЫ В НОВОЙ РАДЕ ВАС НАХРЕН НЕ БЫЛО....!!!
показати весь коментар
14.07.2016 10:34 Відповісти
Так вносите правки с голоса при обсуждении законопроекта-первый раз, что-ли? Но делайте что-то, а не говорите!
показати весь коментар
14.07.2016 10:35 Відповісти
Боевики перебросили в Макеевку пусковые установки Град - разведка http://news.liga.net/news/politics/11679449-boeviki_perebrosili_v_makeevku_puskovye_ustanovki_grad_razvedka.htm
показати весь коментар
14.07.2016 10:37 Відповісти
Что то математика по долях не пляшет!
показати весь коментар
14.07.2016 11:46 Відповісти
Всіх цих гнойових вовтузних черваків (ляшків, березюків, бурбаків, луценків-тимошенків...) потрібно вивести до сусіднього парку (через площу) і розстріляти. Як колись німці розігнали Центральну Раду (ЦР) - самими прикладами і копняками. Ті (ЦР) теж (у воєнний "революційний" період!) верещали і чубились, стараючись переплюнути одне одного хто "демократичніше" розпустить армію, розведе побільший бардак, дасть народу незрозуміло чого (але "дасть"...), побільше свобод, прав і автономій кацапам і жидам з поляками, уведе побільше державних мов... А кацапи у той час тупо концентрували військо на Східному кордоні, точ-у-точ, як сьогодні.
Думаю, що Третього Майдану ця (даруйте...) ******* не переживе: прийдуть (уже не пацани з дерев"яними щитами!) обстріляні І ЗРАДЖЕНІ бійці добробатів і "прикрасять" стовпи і каштани цяцьками з депутатськими значками, погонами, міністерськими портфелями і просто жирними злодюжними пиками.
показати весь коментар
14.07.2016 10:46 Відповісти
Почуєш. Чекати уже не довго....
показати весь коментар
14.07.2016 11:23 Відповісти
Авжеж, вони черваки, а ви хто, що продали з Ющом країну бандюкам у 2010 та баризі у 2014?
показати весь коментар
14.07.2016 12:41 Відповісти
Не проголосуют до тех пор, пока не исключат все пункты, которые могут в будущем коснуться себя любимых.
показати весь коментар
14.07.2016 11:09 Відповісти
Це байки казнокрада Садового, ніхто голосувати за нього не буде
показати весь коментар
14.07.2016 12:12 Відповісти
Чим довше нинішня влада буде правити, тим більше у жопоблока буде рости рейтинг. І Петро, так як і Ющ продасть країну знову таки донецьким бандюкам, лиш би не допустити до влади Тимошенко, бо знають, що для них це буде капець.
показати весь коментар
14.07.2016 12:42 Відповісти