Екс-директора ДП "Українські екологічні інвестиції" взято під варту з можливістю внесення 5,5 млн грн застави, - НАБУ
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.
Його підозрюють у скоєнні за попередньою змовою групою осіб замаху на заволодіння державними коштами, виділеними Україні на підставі Кіотського протоколу до рамкової конвенції ООН про зміну клімату, в сумі понад 480 млн грн. Його дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України.
Усього з початку розслідування в кримінальному провадженні за фактом замаху на заволодіння "кіотськими" коштами про підозру в скоєнні кримінального злочину повідомлено вже 4-м особам, троє з яких затримані.
Нагадуємо, 21 січня 2016 року за результатами аналітичної роботи НАБУ було розпочато кримінальне провадження за фактом замаху на розтрату державних коштів в особливо великих розмірах. 16 травня НАБУ затримало секретаря комітету з державних закупівель ДП "Українські екологічні інвестиції". 1 червня в м. Старобільськ Луганської області був затриманий другий підозрюваний.
Топ коментарі
5 лимонов в бюджет лучше чем +1 зек.
С таким подходом коррупция у нас будет расти в геометрической прогрессии.
- Хочеш цукерку?
- Пішов нахер!
- А рукою по попі?
- А лопаткою по їбалу?
Киотскими средствами, говорите? Да шо ж это такоэ???
Это же Джепани! Самураи, ниндзя там всякие - восточные штучки... У них все просто. Мечом раз и нет савсем башка.
Хватит ли залога - умилостивить воинственных самураев? Думаю не хватит, наверняка с мечами заедут в гости
И Вы знаите? Иакой у меня получился - шухер!? Там так многа букаф и нумер, нумер, нумер и еще букаф.
Мона предложенийо? Берем картонку. Пишем - Кримнальный кдекс на лице картонки, а обратно пишем: Закон - нарушил - залог - отпустить.
Какая экономия?! Бумаги, рабочих, зарплат, электричества, затрат, налогов... и все довольны
А ще - випускати злодіїв не можна, тому що за ті 20 років він ще вкраде більше, ніж вже вкрав.
Тобто суд з виправданням за гроші економічно не вигідний.
Это такой новый вид спорта!
Как рыбалка, - "Спортивная борьба с коррупцией"...
Поймали, показали, пофоткались, отпустили...
Як можна відпустити під заставу паскуду яка вкрала 450 мілйонів !!!???
А залог йому повернуть,немає сумнівів , заграв роль для лохів вальцмана , типу по ТВ ловлять злодіїв. отримає ще премію.