10191 відвідувач онлайн

Екс-директора ДП "Українські екологічні інвестиції" взято під варту з можливістю внесення 5,5 млн грн застави, - НАБУ

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.
Його підозрюють у скоєнні за попередньою змовою групою осіб замаху на заволодіння державними коштами, виділеними Україні на підставі Кіотського протоколу до рамкової конвенції ООН про зміну клімату, в сумі понад 480 млн грн. Його дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 КК України.

Читайте на "Цензор.НЕТ": НАБУ задержало экс-директора "Украинских экологических инвестиций" по делу о растрате "киотских" денег

Усього з початку розслідування в кримінальному провадженні за фактом замаху на заволодіння "кіотськими" коштами про підозру в скоєнні кримінального злочину повідомлено вже 4-м особам, троє з яких затримані.
Нагадуємо, 21 січня 2016 року за результатами аналітичної роботи НАБУ було розпочато кримінальне провадження за фактом замаху на розтрату державних коштів в особливо великих розмірах. 16 травня НАБУ затримало секретаря комітету з державних закупівель ДП "Українські екологічні інвестиції". 1 червня в м. Старобільськ Луганської області був затриманий другий підозрюваний.
Топ коментарі
+8
Ну да 480 млн украл, 5 вернул в бюджет, и Вы этому радуетесь.
С таким подходом коррупция у нас будет расти в геометрической прогрессии.
показати весь коментар
14.07.2016 23:29 Відповісти
+5
опять залог?!
показати весь коментар
14.07.2016 23:21 Відповісти
+4
Шоу "Большой Передел" в самом разгаре...
показати весь коментар
14.07.2016 23:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
опять залог?!
показати весь коментар
14.07.2016 23:21 Відповісти
а шо тут такого?
5 лимонов в бюджет лучше чем +1 зек.
показати весь коментар
14.07.2016 23:25 Відповісти
Пиши правильно, не в бюджет, а в карман...)))
показати весь коментар
14.07.2016 23:28 Відповісти
Ну да 480 млн украл, 5 вернул в бюджет, и Вы этому радуетесь.
С таким подходом коррупция у нас будет расти в геометрической прогрессии.
показати весь коментар
14.07.2016 23:29 Відповісти
Он не этому радуется. Он радуется нескольким гривнам за коммент.
показати весь коментар
14.07.2016 23:31 Відповісти
А шо такое?... Взять - со всех..... залог.... выплатить долги.... купить Абу - Даби.... ну и на мороженное останется....
показати весь коментар
14.07.2016 23:45 Відповісти
Бандит бандита не посадить
показати весь коментар
15.07.2016 17:33 Відповісти
Маленька дівчинка бавиться в піску, до неї підходить старший чоловік:
- Хочеш цукерку?
- Пішов нахер!
- А рукою по попі?
- А лопаткою по їбалу?
показати весь коментар
14.07.2016 23:22 Відповісти
Это я к тому что наверное так будет эффективнее!!!
показати весь коментар
14.07.2016 23:26 Відповісти
Уже на печерске в ресторане)))
показати весь коментар
14.07.2016 23:25 Відповісти
"по факту покушения на завладение "киотскими" средствами..."
Киотскими средствами, говорите? Да шо ж это такоэ???
Это же Джепани! Самураи, ниндзя там всякие - восточные штучки... У них все просто. Мечом раз и нет савсем башка.
Хватит ли залога - умилостивить воинственных самураев? Думаю не хватит, наверняка с мечами заедут в гости
показати весь коментар
14.07.2016 23:26 Відповісти
ну да, ну да.
Экс-директор ГП "Украинские экологические инвестиции" взят под стражу с возможностью внесения 5,5 млн грн залога, - НАБУ - Цензор.НЕТ 8590
показати весь коментар
15.07.2016 11:57 Відповісти
щаз Парубий плюётся на праве на владу, такую херню несёт
показати весь коментар
14.07.2016 23:28 Відповісти
Он типа дурак...))) Ему можно...
показати весь коментар
14.07.2016 23:42 Відповісти
Хватило 5 минут.... тошнит... аднака стойкий я оказался....
показати весь коментар
15.07.2016 00:05 Відповісти
В нього справка дибіла . Не дивуйтесь
показати весь коментар
15.07.2016 17:35 Відповісти
Шоу "Большой Передел" в самом разгаре...
показати весь коментар
14.07.2016 23:30 Відповісти
А еще я зашел сюда: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14
И Вы знаите? Иакой у меня получился - шухер!? Там так многа букаф и нумер, нумер, нумер и еще букаф.
Мона предложенийо? Берем картонку. Пишем - Кримнальный кдекс на лице картонки, а обратно пишем: Закон - нарушил - залог - отпустить.
Какая экономия?! Бумаги, рабочих, зарплат, электричества, затрат, налогов... и все довольны
показати весь коментар
14.07.2016 23:40 Відповісти
один зек за 20 років може пошити 10000 тис. пар чоботів. 1000 грн. пара - 10 млн. Малуватий залог, та й чоботи через 10 років дорожчі будуть. Залог має бути в 3 рази більше ніж вкрав. Він же гроші в діло пустив чи по бабах гуляв? Якщо останнє - то перегній дорожчий, ніж таке ледащо.

А ще - випускати злодіїв не можна, тому що за ті 20 років він ще вкраде більше, ніж вже вкрав.

Тобто суд з виправданням за гроші економічно не вигідний.
показати весь коментар
14.07.2016 23:57 Відповісти
не это надо заканчивать. никаких залогов. его посадить, а его добро в казну.
показати весь коментар
15.07.2016 00:21 Відповісти
Я ПОНЯЛ!!!!
Это такой новый вид спорта!
Как рыбалка, - "Спортивная борьба с коррупцией"...
Поймали, показали, пофоткались, отпустили...
показати весь коментар
15.07.2016 00:24 Відповісти
Мафія свого не посадить.
Як можна відпустити під заставу паскуду яка вкрала 450 мілйонів !!!???
А залог йому повернуть,немає сумнівів , заграв роль для лохів вальцмана , типу по ТВ ловлять злодіїв. отримає ще премію.
показати весь коментар
15.07.2016 17:38 Відповісти