10402 відвідувача онлайн
2 184 4

Терористи вночі обстріляли контрольний пост "Майорськ". Поранено прикордонника, - Держприкордонслужба

Укотре бойовики здійснили обстріли контрольних пунктів "Майорськ" і "Мар'їнка", де служать прикордонники. Російські найманці використовували артилерію та стрілецьку зброю, - інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-центр Держприкордонслужби.
Зокрема, вчора після 20.00 терористи з напрямку населеного пункту Олександрівка, що на непідконтрольній території, відкривали вогонь по позиціях контрольного посту "Мар'їнка". Обстріл вели зі стрілецької зброї.
Також читайте: За минулу добу терористи 64 рази обстріляли позиції сил АТО, застосовуючи важку артилерію і гранатомети, - штаб

Крім того, сьогодні бойовики з артилерії відкривали вогонь по позиціях контрольного посту "Майорськ". Обстріл вели з боку Горлівки близько першої години ночі. Як наслідок, отримав осколкове поранення один із військовослужбовців Держприкордонслужби. Прикордоннику на місці надали першу необхідну допомогу і доправили в медичний заклад. Загрози життю українського захисника немає.
Коментувати
Сортувати:
а если бы ниццу с артиллерии?
показати весь коментар
15.07.2016 09:54 Відповісти
https://politota.dirty.ru/sanktsii-navechno-1131331/ Санкции навечно

Террористы ночью обстреляли контрольный пост "Майорск". Ранен пограничник, - Госпогранслужба - Цензор.НЕТ 7772
Тут, буквально вчера, США одобрили законопроект, ужесточающий санкции в отношении России.

Теперь они всецело привязаны к одному несчастному полуострову, и не могут быть отменены, пока его статус не определён. Выборы в Донбассе никак не помогут.
А зная, что http://www.novayagazeta.ru/columns/66605.html?p=2 Путин не умеет признавать ошибок , сразу становится ясно когда именно они будут сняты. Никогда. Тут, буквально вчера, США одобрили законопроект, ужесточающий санкции в отношении России.
Теперь они всецело привязаны к одному несчастному полуострову, и не могут быть отменены, пока его статус не определён. Выборы в Донбассе никак не помогут.
А зная, что http://www.novayagazeta.ru/columns/66605.html?p=2 Путин не умеет признавать ошибок , сразу становится ясно когда именно они будут сняты. Никогда.
показати весь коментар
15.07.2016 09:56 Відповісти
На ближайшие пару недель всеми миру будет еще больше насрать на погибших в Украине, все сейчас будут обсасывать теракт во Франции, который сами же французы по факту и сделали
показати весь коментар
15.07.2016 09:57 Відповісти
Уе.бани кацапорилі,чого їм падлам нейметься....здохніть расіянські окупанти!!!! Прикордоннику скорішого одужання!!!
показати весь коментар
15.07.2016 10:21 Відповісти