Бойовики 26 разів обстріляли позиції ЗСУ: застосовують 122 мм артилерію і 120 мм міномети, - прес-центр штабу АТО
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook.
"На донецькому напрямку під ворожі обстріли зі 122-мм артилерії тричі потрапили українські воїни в Невельському. З мінометів калібру 82 мм окупанти били по Зайцевому, Авдіївці, Верхньоторецьку та шахті Бутівка. Також противник застосував гранатомети поблизу Опитного, бойові машини піхоти біля Майорська, а стрілецьку зброю - по захисниках Луганського та Троїцького", - йдеться в повідомленні.
"На маріупольському напрямку російські окупанти обстріляли опорні пункти сил АТО в Красногорівці з мінометів калібру 120 мм. Крім цього, неподалік Старогнатівки по наших позиціях ворог вів вогонь із великокаліберних кулеметів, а в Широкиному - зі стрілецької зброї" - зазначили в штабі АТО.
На луганському напрямку противник вів неприцільний мінометний вогонь поблизу Новозванівки і Новоолександрівки, а Станицю Луганську обстріляли зі стрілецької зброї.
"На донецькому напрямку під ворожі обстріли зі 122-мм артилерії тричі потрапили українські воїни в Невельському. З мінометів калібру 82 мм окупанти били по Зайцевому, Авдіївці, Верхньоторецьку та шахті Бутівка. Також противник застосував гранатомети поблизу Опитного, бойові машини піхоти біля Майорська, а стрілецьку зброю - по захисниках Луганського та Троїцького", - йдеться в повідомленні.
"На маріупольському напрямку російські окупанти обстріляли опорні пункти сил АТО в Красногорівці з мінометів калібру 120 мм. Крім цього, неподалік Старогнатівки по наших позиціях ворог вів вогонь із великокаліберних кулеметів, а в Широкиному - зі стрілецької зброї" - зазначили в штабі АТО.
На луганському напрямку противник вів неприцільний мінометний вогонь поблизу Новозванівки і Новоолександрівки, а Станицю Луганську обстріляли зі стрілецької зброї.
Топ коментарі
У тебя есть другие предложения?
ДОПОКИ УКРАЇНЦІ будуть мішенями для всяких покидьків ? допоки сепари будуть лазить по УКРАЇНІ під різними крєсними ходами ?
Лeто,тeпло,зeлёнка....
Гробы с дырявыми, в парашу идут сотнями...
Оххохо... сумна новина.
@adrozd83 https://twitter.com/search?q=place%3A084d0d0155787e9dhttps://twitter.com/adrozd83
@adrozd83 карикатура Кліффорда Беррімана від 20.06.1941 року. Через два дні, Гітлер "ВІРОЛОМНО" (?) нападе на СРСР …А так давноб були відновлені кордони, ординці , навіть ховаючись за товстими жопами даунбасянок своє отримують.
"Ляжем костьми тут, ибо мертвые срама не имуть"…это выражение действительно исторически верное? Правда ни к каким "русским" россиянам, которые московиты оно никакого отношения не имеет!
Это выражение относится к русинам - жителям Киевской Руси, представителям славянских племен, на базе которых выросла наша сегодняшняя украинская нация.
Русины - именно русины, а не русичи, или русские, а уж тем более россияне, жители города Киева, вместе со своим князем из "Высокого Замка" - Руси, не имели привычки сдаваться в плен и как и многие представители северных народов находили куда более верным принять смерть в бою чем познать бесчестие плена.
Именно с этой нашей традицией и была связана неимоверная жестокость монголов, которые от бессильной злобы находили лучшим изничтожать и предавать огню города наши, ибо не сдавались наши предки на милость победителя. Не искали возможности за жизнь свою честь отдать.
http://fakeoff.org/history/rusiny-ne-sdayutsya
[Зображення недоступне]