8982 відвідувача онлайн
41 823 159

Активісти й учасники АТО не пропустили "хресну ходу" УПЦ МП у центр Житомира

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", унаслідок цього маршрут колони був змінений. До Спасо-Преображенського кафедрального собору кілька сотень віруючих пішли обхідним шляхом - зокрема, і через міське кладовище.
"Нашою метою було не допустити проходження ходи центральними вулицями Житомира - зокрема, по вулиці Чуднівській і по проспекту Миру, де дислокується 95-а житомирська окрема аеромобільна бригада. Військовослужбовці цього підрозділи загинули у війні на сході України. З учасниками ходи нам вдалося дійти згоди, щоб маршрут їхнього руху був змінений", - пояснив один з організаторів пікету Олег Черняхович.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": СБУ уважно стежить за "хресним ходом" УПЦ МП, - Грицак

Правопорядок під час пікету й зустрічі колони забезпечували кілька десятків працівників патрульної поліції.
Нагадаємо, на початку липня в Тернопільській і Донецькій областях стартувала "хресна хода за мир", організована Українською православною церквою Московського патріархату. Учасники ходи в кінці липня планують прибути до Києва.
Топ коментарі
+71
Украинская Московского.....как то бредово звучит...
показати весь коментар
18.07.2016 13:29 Відповісти
+43
Молодцы!!! Кацапской "церкви" сатаны не место в Украине!!!
показати весь коментар
18.07.2016 13:30 Відповісти
+39
"несколько сотен верующих пошли обходным путем - в частности, и через городское кладбище"
пусть бы там и оставались
показати весь коментар
18.07.2016 13:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 7004
показати весь коментар
18.07.2016 14:03 Відповісти
Ваши кресты обогрены кровью тысяч убитых украинцев , маньяка тянет на место преступления , гундяй таким образом испытывает оргазм.Збочинець.
показати весь коментар
18.07.2016 14:07 Відповісти
Задача каждого настоящего Украинца максимально маргинализировать эту гундяевскую секту-корпорацию.
показати весь коментар
18.07.2016 14:06 Відповісти
Это уже невозможно
https://www.youtube.com/watch?v=wkqKTAjapQE Крестный ход московского попа Гундяева остановился на перекур под Полтавой

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
18.07.2016 14:10 Відповісти
Предлагаю! В Киеве ВСЕХ участников собрать в Бабьем яру, окружить колючей проволокой, поставить крест - пусть на него молятся. И три дня святости под дождём сделает их ещё святее. А потом - отпустить... И никаких автобусов!
показати весь коментар
18.07.2016 14:07 Відповісти
Виктор! Ну Бабий Яр святое место!!! Пусть уж на киевской свалке... в Глевахе где нибудь ... на крайняк в Бортничи.... на очистительные...где достойно пахнет русским миром... пусть там и сидят...да и можно очистится на очистных ... место как раз для гундяйской мрази... А Вы Бабий ЯР!!!!!
показати весь коментар
18.07.2016 14:39 Відповісти
Первое упоминание про Бабий яр - место противостояния братьев - детей Святослава. После которого один брат был убит. И убийца стал потом "святым Владимиром" (Василием). Потом там было Еврейское кладбище. Что там было во время войны - в учебниках есть... Хотя у меня сомнения. Моя прабабушка пережила оккупацию и хотя территориально жила неподалёку, про массовые расстрелы узнала потом.... Потом в там добывали глину для кирпичного завода (что полностью опровергает массовые растрелы). Потом все там затопили и оно в 60-х прорвало на Куренёвку...
Святое место.....
показати весь коментар
18.07.2016 14:52 Відповісти
От оно что! Оказывается ...судя по Вашему сомнению!!! и в Бабьем Яру уже и массовых расстрелов не было? И добыча глины после войны полностью опровергает массовые расстрелы!??...... Далеко пойдёте с подобными выводами!!!! А по голодомору у Вас тоже сомнения?
показати весь коментар
18.07.2016 15:34 Відповісти
"Сомнения" и "утверждения" - слова не только звучащие по-разному, но и с разными смыслами. Вы разницу не видите? Если не видите, то у Вас или:
1. бабский характер - раздувать из Ничего проблему.
2. провокатор по своей сути или по работе...
Даже не знаю, какое из этих утверждений хуже....
показати весь коментар
18.07.2016 15:46 Відповісти
https://censor.net/user/171640
Потом в там добывали глину для кирпичного завода (что полностью опровергает массовые растрелы). Потом все там затопили и оно в 60-х прорвало на Куренёвку...
Святое место.....

Что тут звучит по разному? И где здесь разные смыслы? Здесь смысл один - в Бабьем Яру Паплинский не видит массовых расстрелов!
Так кто тут провокатор? Может Виктору Паплинскому место в рядах идущих на Киев?
показати весь коментар
18.07.2016 15:56 Відповісти
Вы задали столько вопросов и никаких интересных мыслей... Знаете, есть некое утверждение, когда некто может назадавать вопросов для мудрецов... Ну, если вы человек грамотный, то поняли....
А посему мне с вами общаться неинтересно. Я думаю, что и в жизни вы не сильно удачливы. Посему не обижайтесь, больше отвечать не буду.
показати весь коментар
18.07.2016 16:15 Відповісти
Да уж что то объяснять явно не думающему...но научившемуся писать .... и мне не с руки. Ну а об удачливости в жизни...не Вам Виктор Паплинский судить.... Да и на Вас обижаться...грех!!! Почему....??? Может догадаетесь сами?
показати весь коментар
18.07.2016 16:24 Відповісти
На Лысой горе, где по преданиям ведьмы шабаш творили.....
показати весь коментар
18.07.2016 15:24 Відповісти
Слава Ісусу Христу!
Друзі, у зв`язку з наближенням до Києва московської "православної ходи за мир" постала необхідність в обороні стольного граду від чергового "ординського нашестя". Добровольчий рух ОУН пропонує всім патріотичним організаціям, партіям та добровольчим формуванням утворити спільний ШТАБ ОБОРОНИ КИЄВА для координації дій та унеможливлення входу москалів з їхніми колоборантами до української столиці.
Перше засідання Штабу оборони Києва відбудеться завтра, 19.07.2016, о 19.00 за адресою: м. Київ, бульвар Дружби Народів, 3-Б, кв. 2 (м. "Либідська"). Запрошуємо всіх патріотів! Разом переможемо московську орду!
Слава Нації!

Коханивский.
показати весь коментар
18.07.2016 14:08 Відповісти
И пусть потом молятся за Украинцев, принесших им сокровенную благодать - быть униженными (нагорная проповедь).
А если у кого остались сомнения - Мтф. гл 15, стихи 22-28 - там Абсолютно чётко указано для кого пришёл Иисус(Иешуа).
показати весь коментар
18.07.2016 14:16 Відповісти
Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 3024
показати весь коментар
18.07.2016 14:13 Відповісти
Какая падла разрешила эту провокацию в воюющей с ****** Украине?!
показати весь коментар
18.07.2016 14:13 Відповісти
Таже падла каторая разрешила байкерам проехать через всю украину европу.
Тобиш авоконьян.
По новаму маскеровачно аваков
показати весь коментар
18.07.2016 15:04 Відповісти
бери вище - вірний УПЦ МП, він же харант педро чоколядний.
показати весь коментар
18.07.2016 15:08 Відповісти
Московського Патріархату не було у Великому Князівстві Литовському (Україна+Білорусь+Литва), а після окупації його Російською імперією московські попи використовувалися жандармами для укріплення окупаційного режиму, росифікації, доносів зі Сповіді та придушення 3-х повстань: Тадеуша Костюшко, 1830-х й 1860-х років. РПЦ є політично окупаційною структурою Кремля. - Хресний хід РПЦ МП (УПЦ МП) нині є передсмертною агонією РПЦ МП в Україні. Бо парламент України звернувся до Константинопільського Патріярха видати Томос українському Православію (УПЦ КП+УАПЦ), що може призвести канонічно правомірний перехід з РПЦ МП (УПЦ МП) пастви в Київський Патріархат, втрату впливу РПЦ в Україні з-за зменшення й ліквідації її існування, встановлення історичної справедливості після корупційної схеми Московії: неканонічного придбання московитами через хабар Томоса для права існування Московської Патріархії (з-за чого константинопільський патріарх Діонісій був покараний - за участь у симонії). Вселенський собор у 2016 р. звинуватив РПЦ МП у єресі етнофілетизму. З-за війни РФ проти України патріарху РПЦ МП заборонений був приїзд в Україну. Висновок: так званий "хресний хід" це остання спроба театрального прикриття релігією політичних цілей Кремля в Україні! Після фактів участі РПЦ МП в окупації Криму+Донбасу (зареєстрованої в МінЮсті України) слід очікувати "троянського коня" в Києві під прикриттям релігії з ширмою "хресний хід РПЦ МП". Необхідна хірургічна (оперативна) нейтралізація в цьому акторському "хресному ході" провокаторів, учасників ДНР+ЛНР, агентури ФСБ і т.п.. Щоби змусити цей так званий "хресний хід" РПЦ МП бути в рамках юридично релігійної організації (демонстрація церковного живопису ними в руках, пісноспіву церковного їх писками); не дати їм перевести демонстрацію в політично-терористичну акцію. Враховуючи взрощування в РПЦ МП істерично-юродивого характеру серед їх прихожан психопатів та шизофреників слід приготувати й реакцію психіатрів та психотерапевтів. Активне ядро цієї демонстрації - обов'язок СБУ; а залишені істерички та психопати без цього ядра змушені будуть тільки слідкувати за співами попів. Котрих не трудно ідентифікувати й змусити триматися в межах правового поля України. - До того ж пацифікація (заклики до миру) лунають не в хресній ході РПЦ МП до Москви, а - до Києва, точнісінько як вимага ЗМІ РФ...Заклики до миру внутрі Рос.імперії під час Першої світової війни та "хресна хода" комуністів в Пломбованому вагоні в столицю Рос.імперії Петербург закінчилися
розвалом рос.держави. Таких прикладів політ.технологій багато в історії. - А після проголошення Незалежності України спецслужба Росії накинула проект секти "Біле братство", це аналог під час війни РФ проти України використання РПЦ МП.
показати весь коментар
18.07.2016 14:14 Відповісти
В 2014 году эта ряженая шобла получила благословение убивать украинцев.

https://site.ua/uploads/post_body_images/79/05562001e8-11.jpg Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 6105Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 4520

"Цель этого потешного похода совсем не смешна. Православие московского розлива это не только Гундяев в дорогих часах. Это сотни тысяч зомби, больных людей, исповедующих в ХХI веке маркобесие без джаза. Мы смотрим на них как на умалишенных, но идем у них на поводу. Ровно до того момента, пока наши города не начинают захватывать безумные свиньи с триколорами наперевес. И не надо ******* о народном восстании или бунте против олигархов! Революцией там и не пахло, тем более, что современная Россия по сравнению с Украиной ещё тот фашистский барак без колесиков."




показати весь коментар
18.07.2016 14:15 Відповісти
все добре памя'таємо

попiв москальского сатанату виправить тiльки могила.

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
18.07.2016 14:17 Відповісти
вот ЭТО помнить и никогда не забывать!....
мрази, зло и враги!... навсегда!....
показати весь коментар
18.07.2016 14:20 Відповісти
Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 7124
показати весь коментар
18.07.2016 14:21 Відповісти
Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 3388
показати весь коментар
18.07.2016 14:22 Відповісти
Зачем неправду пишете? Это бойцы 3 отдельного батальона морской пехоты Дальневосточного флота, там же ясно на бейджиках написано.
показати весь коментар
18.07.2016 16:18 Відповісти
Украина сама показывает свое отношение к этим ДРГ российским, снова сами люди без участия властей ставят заслон перед захватчиками.
показати весь коментар
18.07.2016 14:31 Відповісти
Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 576
показати весь коментар
18.07.2016 14:41 Відповісти
Крестный ход
Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 8549
показати весь коментар
18.07.2016 14:42 Відповісти
Це те, що повинна була зробити поліція, прокласти їм маршрут не центральними вулицями міст, а на переферії, то їхньої ходи "за мир" ніхто би і не помітив
показати весь коментар
18.07.2016 14:50 Відповісти
Ну хоть бы собачки...бродячие рясы пообрывали...совсем обленились...
показати весь коментар
18.07.2016 14:51 Відповісти
"К Спасо-Преображенскому кафедральному собору несколько сотен верующих пошли обходным путем"

Верующих во ЧТО?
показати весь коментар
18.07.2016 14:53 Відповісти
в КГБ РФ
показати весь коментар
18.07.2016 15:00 Відповісти
Активисты и участники АТО не пропустили "крестный ход" УПЦ МП в центр Житомира - Цензор.НЕТ 1223
показати весь коментар
18.07.2016 14:54 Відповісти
Этот так называемый "Крестный ход "---фсбшная провокация чистой воды !!!,открыть второй фронт внутри нашей Страны,на фоне Религиозного конфликта !,а уж потом не трудно додуматься что кгбэшная падаль может замутить на фоне этой провокации!
показати весь коментар
18.07.2016 15:00 Відповісти
Народ на фейсе был выложен совет юриста, и довольно грамотный. Ведь не всегда воины знают законы их защищающие, а шакальйо умышленно такие вещи не доводит. Есть призыв передавать данную инфу в нужном направлении, бойцы должны знать не только свои обязанности, но и права. Если кто может репостите приведеный ниже текст. Волонтеры могут распечатать, наксерить и передать бойцам.
"Тут есть одна занятная статья в нашем уголовном кодексе.

https://www.facebook.com/vassyl.laptiichuk/posts/1000688176712278
Василь Лаптійчук"
показати весь коментар
18.07.2016 15:00 Відповісти
Там у пораді одна велика проблема - усе вирішує суд.
А судді у нас на 99,9% або сепари, або хабарники.
показати весь коментар
18.07.2016 16:06 Відповісти
Знаете помне это всего лиш премое дакозательство что украинцы в падовляешем бальшенстве тупее русских.
В апример русские бы такую хренотень некогда бы у себя не пазволили бы случиться после столькох убитых.
Там даже библиотеки закрывают)))) не гаворя о какомто ходе мира)))
показати весь коментар
18.07.2016 15:09 Відповісти
а по мне бислан нахер отправился в беслан и там рассказывай , бо у нас злые бандеровцы могут за такие слова и в репу дать
показати весь коментар
18.07.2016 15:15 Відповісти
Ой да злые бандеровцы может что та и зделают но вы их пасодили и разогнали а такие как вы будите и валков соправождать через украину и всякие ходы соправождать и стораться чтобы сних соринка не упала а то старший брат надает по купалу
показати весь коментар
18.07.2016 15:54 Відповісти
данный "ход мира" нужно брать в кавычки....
показати весь коментар
18.07.2016 15:32 Відповісти
На Москвабаде очень ждут что украинцы кинутся разгонять этот шабаш.

Пусть себе типа ходят ( свидетели говорят что они только у н.п. 5 км идут, остальной путь на автобусах.
Через недельку это бесовство закончится а ещё через неделю забудется.
показати весь коментар
18.07.2016 15:33 Відповісти
Дай Бог. Чтоб все закончилось мирно. Но что то мне подсказывает, будет фуйня. Или нанятые титухи мочить вату будут. Либо ватное стадо чудить начнет. Будем посмотреть
показати весь коментар
18.07.2016 15:40 Відповісти
И ты дуиаеш что и народ украины за эти несколько недель в корне измениться?
Пайми это просто небыло бы вазможным если бы украинцы сваих убитых васпренимали бы за зашитников.
А так канечно пливать что начных валкоа каторых полша не прапустила заметь у паляков пака нечто не атняли и их не убивают в атличи от украинцев и они праехали через всю Украину и что кагота накозали? Да пабыстренькому забыли а теперь этот ход.
Люцыфер не ужели вы этих прастых вешей не панимаете?
показати весь коментар
18.07.2016 15:52 Відповісти
"Шли бы вы , бабушка , через дорогу в другом месте ..."
показати весь коментар
18.07.2016 15:59 Відповісти
предлагаю поменять по дороге следования этих дебилов дорожные знаки-указатели таким образом, что бы они вернулись туда откуда пришли.
показати весь коментар
18.07.2016 16:18 Відповісти
Посколько это хода московского патриархата то указателями и определить им направление на москву и все будет правильно и козы целы и волки сыты ,
показати весь коментар
23.07.2016 20:04 Відповісти
Убрать МП из Украины ! Не захотят добровольно уйти - перевешать на колокольнях !
показати весь коментар
18.07.2016 16:20 Відповісти
Тут ще одна шобла - http://patrioty.org.ua/politic/putinu-duzhe-potribna-krov-u-kyievi-bilia-sviatoi-sofii-zibralysia-klikushy-vid-rpts-i-vyhukuiut-provokatsiini-hasla-video-126474.html Путіну дуже потрібна кров у Києві: Біля Святої Софії зібралися клікуши від РПЦ і вигукують провокаційні гасла (відео)
показати весь коментар
18.07.2016 16:33 Відповісти
Тварюки кремлівські вже зовсім близько від нашого Києва. Якщо поліція не буде їх супроводжувати,кияни їх будуть просто вбивати. У людей накипіло за ці два роки. Треба максимальная увага та охорона цього зоопарку,щоб не було сутичок та кровопролиття,адже Путін цього чекає і російське ТБ вже в цій ході йде давно. От коли виженемо з нашої української Києво-Печерської Лаври московських попів, тоді одразу легше стане.
показати весь коментар
18.07.2016 18:28 Відповісти
коли виженем таких провокаторів як ви,набагато легше стане!!!
показати весь коментар
19.07.2016 20:40 Відповісти
Якщо виженуть всіх як я, то Україна знову стане Малоросією під копитом Московії. І знову українців стануть хохлами та підданими московському царю та московській церкві. І легше стане в першу чергу хохлам, яких зараз все одно багато в Україні живе (генетичні раби, які до цих пір вважають росіян брацкім народом, ненавидять українську мову та моляться в одній РПЦ). Тому ви в чомусь праві. Одним стане легше, іншим кінець прийде.
показати весь коментар
19.07.2016 20:51 Відповісти
Все штучно надумано,сьогодні людям не легко, зараз добре тільки цукерки продаються...Ви це самі думаю добре знаєте,шкода людей,ніякі там проплачені не йдуть,ось такою брехньою лобами ***********,я з заходу,скажу нас поляки більше ненавидять,всього найкращого.
показати весь коментар
19.07.2016 21:34 Відповісти
Не штучно, а історично. Нас ненавидять поляки та московити, ми ненавидимо поляків та московитів. Але поляки хоча б намагаються знайти шлях примирення. Хоча це не просто. Адже ми українці не можемо просто взяти і вибачити те, що поляки робили сторіччями з українським народом коли існувала Перша Річ Посполита. А московити ні. Почали війну на Сході Україні, окупували Крим. Обзивають нас та зневажають. Сміються над нашою мовою та культурою. Поляки не настільки нас ненавидять. Я це знаю, бо в Польщі був. Там націоналістів та українофобів набагато менше ніж в Московії. Я киянин і прекрасно знаю як до нас ставляться московити. Добре, що за останні два роки вони майже перестали до нас їздити в якості туристів. А те що Петя на війні заробляє всім відомо. Просто користується шансом.
показати весь коментар
19.07.2016 23:04 Відповісти
.............в Польшу кожен тиждень їзжу,поїдьте вони вам покажуть такий шлях примирення за Волинську різню мало не покажеться!!!!!!!!!!
показати весь коментар
26.07.2016 22:19 Відповісти
все добре памя'таємо

попiв москальского сатанату виправить тiльки могила.

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
18.07.2016 18:50 Відповісти
скільки "героїв",вже так задовбали людей підбурюванням!! ідіть під ВР про тарифи покричіть більше толку буде,тут легше старічкі......
показати весь коментар
19.07.2016 20:39 Відповісти
Логично было бы чтобы Крестный ход подошёл к Кремлю и потребовал от Путина чтобы он
вывел с Украины свои войска и оплачиваемых им террористов. вернул Украине Крым и зап-
латил за ущерб. который он нанёс Украине. Это было бы угодно Богу. А молитвы о том. что
во всём виновата Украина - это подлая и гнусная провокация.
показати весь коментар
25.07.2016 19:29 Відповісти
Сторінка 2 з 2