14371 відвідувач онлайн
6 290 22

Назарбаєв назвав перестрілку в Алмати терактом і закликав громадян не піддаватися на інформаційні провокації

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на офіційний сайт Президента Казахстану.

Дивіться також: "Хворий чи що?", - невдала спроба терориста захопити автомобіль в Алмати. ВІДЕО реєстратора

Під час засідання Ради Безпеки Казахстану Назарбаєв висловив співчуття сім'ям загиблих і постраждалих, доручивши державним органам надати всю необхідну допомогу.

"Сьогодні в Алмати стався терористичний акт, який, на жаль, знову призвів до людських жертв. Висловлюю співчуття близьким загиблих і постраждалих, слід надати їм відповідну психологічну та матеріальну підтримку. Також по лінії правоохоронних органів доручаю вжити всіх необхідних заходів у частині забезпечення правопорядку в місті, - сказав він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ: Стрілянина в Алмати: вбито трьох поліцейських і місцевого мешканця. Встановлено особу того, хто відкрив стрілянину. ФОТОрепортаж

Крім того, Назарбаєв закликав громадян не піддаватися на можливі провокації в інформаційному просторі.

"Зараз правоохоронні органи працюють, розбираються, ким були зловмисники і що мали на меті. Слід захистити місця масового скупчення громадян, вжити невідкладних заходів щодо надання медичної допомоги пораненим, терміново провести повне розслідування для встановлення осіб злочинців. Також необхідно регулярно інформувати населення Алмати та в цілому забезпечити громадський спокій. Важливо жорстко присікати панічні чутки, виявляти провокаторів. Громадяни в Алмати і в усій республіці повинні бути впевнені, що вживаються найрішучіші заходи для наведення порядку ", - сказав Президент Казахстану.

Як повідомляло раніше МВС Казахстану, злочинці, які напали на будівлю поліції близько 11 години ранку, заволоділи зброєю постового. У місті був введений "червоний" рівень терористичної небезпеки. У місті був введений оперативний план "Сирена".
Топ коментарі
+6
Это Абама. Однозначно.
показати весь коментар
18.07.2016 16:10 Відповісти
+5
А не предложить ли им поговорить с террористами в минске?
показати весь коментар
18.07.2016 16:03 Відповісти
+5
https://twitter.com/altword Злобный твиттер ‏@altword https://twitter.com/altword/status/754782741078630405 14 ч.14 часов назад

Судя по последним событиям в мире, я уже сомневаюсь, что у Аннушки хватит на всех масла.
показати весь коментар
18.07.2016 16:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А не предложить ли им поговорить с террористами в минске?
показати весь коментар
18.07.2016 16:03 Відповісти
Не совсем корректно... Казахи на нашей стороне. Это не хфранцузы...
показати весь коментар
18.07.2016 18:00 Відповісти
Это Абама. Однозначно.
показати весь коментар
18.07.2016 16:10 Відповісти
татышо, абамы и до казахов добрался, падлец какой.
показати весь коментар
18.07.2016 16:23 Відповісти
Когда он не сцыт в московских подъездах и не портит кацапские дороги - он терроризирует казахов. Сам видел.
показати весь коментар
18.07.2016 16:36 Відповісти
у казахов обама пуй вводи вайска.
показати весь коментар
18.07.2016 16:56 Відповісти
это казахская вата
показати весь коментар
18.07.2016 16:19 Відповісти
https://twitter.com/altword Злобный твиттер ‏@altword https://twitter.com/altword/status/754782741078630405 14 ч.14 часов назад

Судя по последним событиям в мире, я уже сомневаюсь, что у Аннушки хватит на всех масла.
показати весь коментар
18.07.2016 16:04 Відповісти
аннушка бабень неглупая,понимает,что масло надо разливать в ключевых местах
показати весь коментар
18.07.2016 16:12 Відповісти
показати весь коментар
18.07.2016 16:19 Відповісти
В Турции, слышал, парламент "эвакуируется". Только непонятно, в какую страну.
показати весь коментар
18.07.2016 18:02 Відповісти
не дай бог в украину...тут своих девать некуда
показати весь коментар
18.07.2016 19:50 Відповісти
Как куда? В мусорные баки! Всех! И ихних, и наших...а потом утрамбовать. Поплотнее...
показати весь коментар
18.07.2016 21:33 Відповісти
Назарбаеву выборы бы честнные провести! Да молодеж свою в Америку на учебу отправить!
Как им у руля хорошо живется , ну ни оторвать ни как пока Господь не вырыет!!
показати весь коментар
18.07.2016 16:15 Відповісти
вообще казахам че надо, куда они стремятся, куда идут? с точки геополитики. страна изолирована от культурной составляющей запада. эмунитет ватника который десятилетиями выробатывался против запада будет и дальше их держать в крепких обьятиях "брата" под названиям рашастан. так что товарищи казахи мы вам соболезнуем.
показати весь коментар
18.07.2016 16:53 Відповісти
ох уж эти "неизвестные" удмуртские террористы .......
показати весь коментар
18.07.2016 16:16 Відповісти
назарбай это мразь, кстате ему в Каменском бюст стоит, можно осквернять
показати весь коментар
18.07.2016 16:18 Відповісти
вот пускай казахи и оскверняют, нам то он каким боком! ТОЛЬКО ВАТА МОЖЕТ ДРОЧ... ИСПОРОЖНЯТСЯ НА ПАМЯТНИКИ.
показати весь коментар
18.07.2016 17:01 Відповісти
Назарбаев назвал перестрелку в Алматы терактом и призвал граждан не поддаваться на информационные провокации - Цензор.НЕТ 5114
показати весь коментар
18.07.2016 16:27 Відповісти
теракт это организованно спланированная акция,а что было,зашел в ровд убил постового взял его автомат побежал,отстреливался убил еще 2-х,одного мирного столько-то ранил,это теракт?может мстил полицая за что-то
показати весь коментар
18.07.2016 19:05 Відповісти