З початку доби бойовики 7 разів обстрілювали зі 120-мм і 82-мм мінометів Авдіївку і Майорськ, - прес-офіцер
Про це в прямому ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив прес-офіцер сектору "Донецьк" Аркадій Радківський, передає Цензор.НЕТ.
При цьому Радківський зауважив, що українські військовослужбовці відкривали вогонь у відповідь. "За минулу добу наші військові відривали 19 разів вогонь у відповідь. Протягом періоду з нуля годин і до цього часу - 6 разів", - сказав він, додаючи, що українські військовослужбовці використовують лише дозволене Мінськими домовленостями озброєння.
"Загалом за минулу добу противник 43 рази обстріляв наші позиції на донецькому напрямку. Зокрема, зі 122-мм артилерійських систем було обстріляно наші позиції в районі н.п. Піски. Супротивник здійснив 8 обстрілів. Також зі 120-мм мінометів обстріляли наші позиції в районі Авдіївки, Майорська, Зайцевого, Торецького та Луганського. Супротивник використовував також і 82-мм міномети. Загалом із нуля годин дотепер супротивник здійснив 7 обстрілів наших позицій. Зі 120-мм мінометів та 82-мм мінометів, зокрема, було обстріляно Авдіївку і наші частини поруч із Майорськом", - зазначив він.
При цьому Радківський зауважив, що українські військовослужбовці відкривали вогонь у відповідь. "За минулу добу наші військові відривали 19 разів вогонь у відповідь. Протягом періоду з нуля годин і до цього часу - 6 разів", - сказав він, додаючи, що українські військовослужбовці використовують лише дозволене Мінськими домовленостями озброєння.
Или прицел у цензора сбился?
Бутусов, это прокол....ещё и с турецкими лётчиками лопухнулся)