Для початку відведення озброєння Україна наполягає на лінії розмежування станом на вересень 2014 року, - Марчук

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Як розповів представник України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук, наразі на засіданнях Тристоронньої контактної групи відбувається узгодження документа про розведення сил на Донбасі. За його словами, російська сторона "досить" грамотно "вміє затягувати будь-яке питання".

"На сьогодні їх не влаштовують два пункти з цієї великої угоди. Перший - це те, що відведення відбувалося, і в основу була взята лінія розмежування від 19 вересня 2014 року, на чому ми наполягаємо. І друге - вони хочуть виключити в преамбулі, це не в імперативній частини, видалити посилання на те, що в основу цієї домовленості беруться 12 принципів, які розроблені військовими експертами "нормандської четвірки". У Мінську це було, коли вони там залишалися і відпрацювали", - підкреслив Марчук.

Читайте також: Пєсков заявив про загрозу зриву перемир'я на Донбасі: "Питання стоїть дуже гостро"

При цьому, за його словами, всі інші моменти зараз узгоджені. Також він сказав, що сторони домовилися не чекати наступного раунду переговорів у Мінську, який відбудеться 27 липня, а в режимі онлайн спробувати узгодити зазначені моменти. За його словами, питання затвердження лінії розмежування станом на вересень 2014 року "є принциповим для нас".

"Думаю, що на чомусь домовимося, знайдемо якийсь компроміс, і якщо це станеться, тоді є готові три ділянки для розведення сил", - заявив Марчук. Такими ділянками є Станиця Луганська, Золоте й Петровське.

Представник України зазначив, що зараз пропонується створення хоч і невеликої, по 2 кілометри, але все ж зони безпеки, вільної не тільки від важкого озброєння, але і від військових. За його словами, в цій зоні безпеки не повинно бути особового складу, бронетранспортерів, великокаліберних кулеметів, гранатометів, снайперів, а також диверсійно-розвідувальних груп.

Читайте також: Зараз російських танків на Донбасі більше, ніж в Німеччині і Великобританії разом узятих, - Марчук
Топ коментарі
+13
Кремлядьский вонючий клоп не согласится с этим.
показати весь коментар
19.07.2016 17:14 Відповісти
+11
Ну да -********* ДОЛЖНА ОТВЕСТИ ВООРУЖЕНИЕ ЗА ПРЕДЕЛЫ УКРАИНЫ !
показати весь коментар
19.07.2016 17:17 Відповісти
+10
Для начала отвода вооружения Украина настаивает на линии разграничения по состоянию на сентябрь 2014, - Марчук - Цензор.НЕТ 561
показати весь коментар
19.07.2016 18:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
лугандон пишется с маленькой буквы.
показати весь коментар
19.07.2016 17:25 Відповісти
армии новоросии из чеченцев,якутов и кацапских люмпенов,поехавших за длинным рублем на убийства...
показати весь коментар
19.07.2016 17:25 Відповісти
И?? За Гитлера вообще немеряно МИЛЛИОНОВ руссокацапов воевало, так это что, гражданская война была?
показати весь коментар
19.07.2016 17:35 Відповісти
Снайпер-убийца Василия Слипака умер страшной смертью

Источник: http://u-news.com.ua/35446-snayper-ubiyca-vasiliya-slipaka-umer-strashnoy-smertyu-video.html
©
показати весь коментар
19.07.2016 17:24 Відповісти
Только слово "погиб" к этим тварям неприменимо. Правильно говорить- ликвидирован.
показати весь коментар
19.07.2016 21:46 Відповісти
...это в статье про снайпера написали "погиб"
показати весь коментар
19.07.2016 21:48 Відповісти
Посмотрел фото этого снайпера- боже, ну какие они все твари! Они не нужны нашей планете!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
19.07.2016 21:50 Відповісти
А я настаиваю на линии разграничения на 1 января 2014 года. Всех оккупантов нафик с пляжа!
показати весь коментар
19.07.2016 17:24 Відповісти
До границь 1918 року...після капітуляції страни советов перед кайзерівською німеччиною...Для начала отвода вооружения Украина настаивает на линии разграничения по состоянию на сентябрь 2014, - Марчук - Цензор.НЕТ 759
показати весь коментар
19.07.2016 17:25 Відповісти
ху...ло если и согласится, все равно нарушать будет
показати весь коментар
19.07.2016 17:45 Відповісти
Переливают из пустого в порожнее, тянут время... Вот только бы с умом использовали это время для укрепления обороноспособности страны "величайшие командующие", а не надеялись на то, что "заграница нам поможет". Да и не могу представить, что значит "создание хоть и небольшой, по 2 километра, но все же зоны безопасности, свободной не только от тяжелого вооружения, но и от военных"? Это что, отдать территорию со всей линией обороны рашистам, - пусть "резвятся"? Ведь все договора, заключенные с парашниками, не стоят даже бумаги, на которой они написаны! Это не я, это еще Отто фон Бисмарк подметил... Так что, Марчук, хоть вы и генерал, а бред несете почище той "кобылы"!
показати весь коментар
19.07.2016 17:50 Відповісти
после сегодняшней инфе о погибших украинцах развод может быть только один-за рубежи Украины ибо это АТО никогда не закончится.
показати весь коментар
19.07.2016 17:58 Відповісти
Для начала отвода вооружения Украина настаивает на линии разграничения по состоянию на сентябрь 2014, - Марчук - Цензор.НЕТ 561
показати весь коментар
19.07.2016 18:27 Відповісти
Какая "линия разграничения"???? Они там что, *********? Это Украина!!! Это наша страна, наша земля! о каких "линиях разграничения" речь? Московия своих земель не знает, куда девать и отдает китайцам! Так какого черта с ними обсуждать наши земли?!!!!
показати весь коментар
19.07.2016 20:58 Відповісти
Для начала отвода вооружения Украина настаивает на линии разграничения по состоянию на сентябрь 2014, - Марчук - Цензор.НЕТ 4755
показати весь коментар
19.07.2016 21:15 Відповісти
сМарчук....Если-бы Израиль, в свое время, обращал внимание на реакцию сыкливого толераст Запада, то сейчас бы небыло государства Израиль.
показати весь коментар
20.07.2016 03:41 Відповісти
Сторінка 2 з 2