Бойовики продовжують вести вогонь по позиціях ЗСУ із забороненої зброї по всій лінії розмежування: за ранок - 19 обстрілів, - прес-офіцер штабу АТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив прес-офіцер штабу АТО Олег Сушинський в ефірі телеканалу "112 Україна".
"Зокрема, на донецькому напрямку під вогонь зі 122-мм артилерії потрапили укріплення ЗСУ в Авдіївці, Кодемі та Кам'янці. Міномети калібру 120 мм використовували в Новгородському й Авдіївці. На маріупольському напрямку зі 120-мм і 82-мм мінометів вогонь вели по українських бійцях у Красногорівці, з гранатометів і стрілецької зброї - у Старогнатівці. Також стрілецьку зброю окупанти застосували у Новотроїцькому. На Луганщині з гранатометів і стрілецької зброї обстріляли Станицю Луганську. Зранку вже зафіксовано 19 обстрілів позицій українських військовиків уздовж усієї лінії розмежування", - розповів Сушинський.
Як повідомив прес-центр штабу АТО, за минулу добу терористи здійснили 54 обстріли позицій ЗСУ.
"Зокрема, на донецькому напрямку під вогонь зі 122-мм артилерії потрапили укріплення ЗСУ в Авдіївці, Кодемі та Кам'янці. Міномети калібру 120 мм використовували в Новгородському й Авдіївці. На маріупольському напрямку зі 120-мм і 82-мм мінометів вогонь вели по українських бійцях у Красногорівці, з гранатометів і стрілецької зброї - у Старогнатівці. Також стрілецьку зброю окупанти застосували у Новотроїцькому. На Луганщині з гранатометів і стрілецької зброї обстріляли Станицю Луганську. Зранку вже зафіксовано 19 обстрілів позицій українських військовиків уздовж усієї лінії розмежування", - розповів Сушинський.
Як повідомив прес-центр штабу АТО, за минулу добу терористи здійснили 54 обстріли позицій ЗСУ.
Топ коментарі
Пришло время в плен их не брать,а как турки рубить головы и отправлять в Россию в коробке.
http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/20/7115344/
Не думав, що настільки все погано....
Доброго дня.
А Доброго дня-це взагалі ввічливість до співрозмовника. Чи тебе цьому не вчили?
Шеремет последние пять лет жил в Киеве, работал в «Украинской правде», был ведущим на радио «Вести».
Радио «Вести» стало самым популярным новостным радио в Украине. А передачи Павла Шеремета были очень талантливые, убедительны и имели четкую проукраинскую позицию. Очевидно , что Кремль побоялся , что передачи Павла Шеремета сведут на нет российскую пропоганду , и спецслужбы Москвы организовали это подлое убийство.
Возможно Кремль готовится к какой то большой провокации (Крестный ход скоро прибудет в Киев) или мощной информационной атаке в Украине , и этим убийством они пытаются также запугать других журналистов , что бы не проявляли большое рвение в отстаивании украинской позиции.
Подобный метод давления на всех судей в Украине уже применялся несколько лет назад во времена Януковича, когда в Харькове зверски обезглавили судью и его семью.