У районі Дарницької площі в Києві СБУ проводила спецоперацію із затримання наркозлочинців, - Гітлянська
Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"СБУ проводила спецоперацію із затримання людей, причетних до наркозлочинів", - сказала О. Гітлянська агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.
Вона не уточнила, чи була перестрілка в ході спецоперації.
Раніше повідомлялося, що в районі Дарницької площі в Києві сталася перестрілка.
Якби це була спец. операція, то були б названі хоча б кількість затриманих в наслідок цієї операції. Чи ці дані засекречені, як і успіхи СБУ?
а хоть если это и СБУ, что это за фигня - ехать по улице и стрелять? там же на березняках и на дарницкой площади люди ходят
Только стрельба была такая как в свое время в Чикаго. И почему никого не задержали?