Левус звернувся до Кличка з вимогою заборонити через суд хресну ходу "за русский мир" у Києві. ДОКУМЕНТ
Про це він повідомив в своєму блозі на Цензор.НЕТ.
На думку Левуса, через проведення хресної ходи в столиці існує реальна небезпека заворушень і злочинів, які, у свою чергу, несуть загрозу здоров'ю населення.
"Тому в інтересах національної безпеки та громадського порядку слід не допустити проведення цього заходу в м. Києві", - наголошує депутат.
"За наявною інформацією, про проведення у тому ж місці і в той самий час недержавних масових заходів протилежного ідеологічного спрямування заявили також інші організації, зокрема Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Молодіжний націоналістичний конгрес" (це всеукраїнська молодіжна громадська організація, створена 10 лютого 2001 року, основним напрямком діяльності якої є пропаганда ідей українського націоналізму, яка входить у мережу #вільнілюди)", - зауважує Левус.
З огляду на це, він підкреслює, що проведення в одному місці в один час заходів протилежного характеру може спричинити конфлікти та заворушення.
"Закликаю міську владу скористатися правом (відповідно до ч. 1 ст. 182 Кодексу адміністративного судочинства України) звернутися до окружного адмінсуду з позовною заявою про заборону таких заходів чи про інше обмеження права на мирні зібрання. А суд, у свою чергу, відповідно до ч. 5 ст. 182 КАС України, мав би задовольнити ці вимоги в інтересах національної безпеки та громадського порядку в разі, якщо визнає, що проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій чи інших зібрань може створити реальну небезпеку заворушень чи вчинення кримінальних правопорушень, загрозу здоров'ю населення або правам і свободам інших людей", - пише нардеп.
Він також зауважує, що хода відбуватиметься з порушеннями українського законодавства.
"Так, Відповідно до п. 10 Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24 червня 1999 р. №317/418, біля культових споруд м. Києва та на їх прилеглій території дозволено проведення тільки культурно-мистецьких заходів національно-патріотичного змісту, що супроводжуються класичною і духовною музикою.
У Києві "хода" має розпочатися поряд із Михайлівським золотоверхим монастирем і завершитися "урочистими богослужіннями" на території іншої культової споруди - Києво-Печерської Лаври. Очевидно, що хода не є ані "культурно-мистецьким заходом", ані тим більше заходом "національно-патріотичного змісту", і тим паче її не "супроводжуватиме класична і духовна музика". Відповідно, проведення такого заходу прямо суперечить чинному Порядку організації та проведення в Києві недержавних масових громадських заходів.
Переконаний, що патріотичні активісти і світлі голови, які поки що є у владі, спільно захистять Київ та Україну від чергової кремлівської гібридної спецоперації", - резюмував Левус.




Напомним, так называемый "Крестный ход за мир" начался 3 июля на востоке Украины из Святогорской лавры, а 9 июля - на западе страны из Почаевской лавры. 27 июля, накануне празднования дня Крещения Руси-Украины, участники обоих шествий намерены встретиться в Киеве на Владимирской горке и вместе пройти до Киево-Печерской лавры, где намечено торжественное богослужение. По словам очевидцев, в рядах верующих замечены люди с георгиевскими лентами и в военной форме без опознавательных знаков. Силовики и организаторы крестного хода договорились о создании координационного совета по мониторингу ситуации.
Топ коментарі
Титушек так зимой в 2014-м по стране возили.
Среди участников крестного хода под руководством московских попов на Киев бытует стойкое мнение, что большую часть пути на Голгофу Христос проехал на колеснице.
Мне нравится такой ход мысли. Бу-га-га.
О гонораре договоримся...
концентрационном лагере в Пермском крае
,перестало биться сердце патриота,
прекрасного поэта ,общественного деятеля , правозащитника Украины Василий Стус ,его «адвокатом» был ,не
смотря на протест Василя Стуса ,заклятый враг Украины Медведчук , который
сделал всё ,что бы Стуса посадили на
долго !!! Стус окончил университет с
отличим , а сейчас Донецкий университет
носит его имя ! Нужно что бы в каждом городе Украины была улица Василя Стуса и
тупик имени Медведчука !
В идеале тормознуть их где то посреди поля, после 13, когда на улице 40 градусов жары!
а можно провести кресный ход?http://defence.pk/threads/500-round-ammunition-backpack-or-ironman.347689/
----так ,так ,так ...
відповів кулемет
http://defence.pk/threads/500-round-ammunition-backpack-or-ironman.347689/
6. Клисфен Сикионский прорвал водопровод, ведший в Крисы; когда вскоре жители стали страдать от жажды, он вернул им воду, испортив ее чемерицей: когда они, пользуясь ею, ослабели от поноса, он их покорил.
Кстати, мунтян как-то базарил, что его секта собирается и дистанционно изгоняет бесов из путина )) Может, Сыроид в это уверовала? )))
И эти люди учат нас жить и пишут законы, по которым мы должны жить...
Я хєрєю...
Де вони всі вчилися, коли я в п'ять з половиною років пішов у перший клас школи, по розкисшій сільській дорозі, у дитячих кирзових чоботях, у важкі післявоєнні 70-ті роки!?
-----------
А перехресні ходи біснуватних давно пора було розвернути в зад!
Нужно "религию" вообще запретить.
Верующих в стране всего 4% !
Окропление закуски святой водой на Пасху - не делает человека Верующим !
.
Если данное "мероприятие" является "кремлевской гибридной спецоперацией" (http://censor.net.ua/news/398397/levus_obratilsya_k_klichko_s_trebovaniem_zapretit_cherez_sud_krestnyyi_hod_za_russkiyi_mir_v_kieve), то почему его инициатор - предстоятель УПЦ Онуфрий до сих пор не дает показания в СБУ?
Нічого їм Київ засирати.
А по бистряку треба розпочати передачу Лавр України, крім Київської (поки що), до УПЦ КП.
Тоді ця шобла порозбігається на місця сама.
http://newspravda.com/suspilstvo/2677-zhytomyriany-ne-daly-prorosiiskomu-stadu-khrystosa-zaity-v-misto-z-paradnoho-vkhodu.html
Прихильникам "русскаго царя" довелося повертати на кладовище, а потім пробиратися "огородами" під захистом чисельних поліцайських загонів.
І все відбувається це в той час, коли кожного дня під безкарними обстрілами російської орди гинуть українці, а поруч з головною будівлею СБУ в центрі Києва адепти «русскаго міра» співають "Боже, царя храні!"
Оксана Матвейчук
А потом будут иметь проблемы,выдь ФСБ давно приготовило сюрприз.
Напоминают еврогеев,которые разрешают религиозную хрень,а их взрывают.
простые люди с Украины
Рогатка-Подзамче-Переезд г.Львова,посоветовал бы Левусу не гнать пургу с кипежем.С моей
точки зрения по текущему моМЕНТу,я бы не видел лишней в Киеве пару сотен лучших немецких
ДРУЗЕЙ ЧЕЛОВЕКА с их же лучшими ВКРАИНСКИМИ друзьями со стороны Великих Мостов.
Вон ж такэ :
DEUTSCHER SCHAEFERHUND
-----------------------------------------------------------
Я много знаю и много видел.
Я много умею и многих обидел,
Следуя грозной команде "Фас!"..
Но сколько Чести и сколько Жизни
Своею душою и телом я спас!..
Две страшных мировых,две войны я прошел.
И мертвых,и живых потерял и нашел.
Да! В жутких лагерях злую службу нес...
Ну,чтоже-чтож: на то и я--служебный пес.
Кровав и ужасен бывал мой труд.
Ich melde gehorsam : --Ich heisse DEUTSCHER SCHAEFERHUND.
Ты можешь бояться.
Ты можешь бежать.
Ты можешь драться
И побеждать...
Но,чтобы самому нигде и никогда не унижаться
И никого нигде и никогда не унинижать,
А жить для того, чтобы жить давать,
Доверься-ка,лучше,мне,Друг мой!
И телом своим,и своею душой
Я постараюсь защитить твой покой.
-----------------------------------------------------------
P.S.Команда :"Поруч!"Я біля ноги.
Команда:"Чужий!" Геть,вороги!
Команда:"Фас!" І я вже в бою.
Відчує ворог мертву хватку мою.