Вночі терористи знову обстріляли Авдіївку. Перебито щойно відновлену лінію електропередач. Знеструмлено фільтрувальну станцію
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.
Згідно з повідомленням, перебито одну з двох ліній електропередач, які були щойно відремонтовані. Як наслідок, зупинену частину Авдіївського коксохімічного заводу так і не запустили. Крім того, знеструмлено фільтрувальну станцію, тож води у прифронтовому місті досі немає.
Тривають спроби повернути мешканцям світло і воду.
Обстріляне місто вдень і вночі патрулюють поліцейські, щоби запобігти мародерству, документують наслідки злочинів бойовиків і надають допомогу жителям.
Топ коментарі
[Зображення недоступне]