Конкурс із відбору кадрів для генеральної інспекції розпочнеться найближчим часом. Комісію очолить помічник прокурора США Витвицький, - Луценко
Про це в інтерв'ю телеканалу 112 Україна в суботу ввечері заявив Генпрокурор Юрій Луценко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".
Він повідомив, що конкурсну комісію очолить колишній федеральний прокурор, помічник прокурора США Богдан Витвицький.
Луценко розповів, що буде створено генеральну інспекцію на кшталт тієї, яка є в США при Міністерстві юстиції і яка займається забезпеченням доброчесності та боротьбою з корупцією в правоохоронній системі.
"Ця генеральна інспекція буде сформована на конкурсних засадах. Конкурс буде оголошено найближчим часом. Пан Богдан Витвицький, очевидно, очолить цю конкурсну комісію, і на співбесідах з усіма бажаючими ми сформуємо орган, який буде виявляти хабарників, злодіїв, перевертнів - тобто все те, що давно потрібно зробити старому радянському динозавру під назвою ГПУ", - наголосив він.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3705101/ENTIRE-Russian-team-387-athletes-banned-competing-Rio-Olympics-punishment-country-s-state-sponsored-doping-programme.html
Не все там так просто, дергать за ниточки тоже нужно с умом, а не рубить все на корню, потому как эти рыговские и парашинская гебня везде, тут у Луценко должна быть не абы какая поддержка.
Пример наезд на мера Ирпеня, все хотят вроде что бы сажали коррупционеров, а вон сколько продажного быдда вышло на митинг, да и на сайте его отмывали. А противостоять этой мрази у который все куплено и бабла немерено не легко, даже взять случай с новинским эта мразь даже импичментом угрожала, а мер Ирпеня угрожает компроматами. А ведь такие мрази могут объединиться и натворить не абы каких делов.
Не зря Ющенко всрался после выборов и сидел как мыша.