"Глава МОК, друг Путіна, ризикнув піти наперекір спецслужбам США і здійснив подвиг в ім'я світового спорту", - кремлівський політолог Марков про допуск РФ до Олімпіади
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
"Російська збірна їде в Ріо. Бах, глава МОК, друг Путіна допоміг, ризикнув піти наперекір спецслужбам США і загалом, зробив подвиг в ім'я світового спорту. Не дозволив спецслужбам США і Британії громити світовий олімпійський рух, не дав вибити одну з великих спортивних держав. Пам'ятник йому треба буде поставити. І дати політичний притулок, а йому він може знадобитися в майбутньому, коли його будуть переслідувати", - написав він.
Сьогодні МОК вирішив допустити збірну Росії до ОІ -2016 при виконанні низки умов. Згідно з рішенням МОК, всі члени російської олімпійської збірної повинні пройти додаткову антидопінгову перевірку для участі в Іграх. Ті, хто не пройде додаткову перевірку на допінг, будуть позбавлені акредитації МОК.
21 липня спортивний арбітражний суд у Лозанні оголосив про своє рішення не допускати російських легкоатлетів до участі в Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Однак в арбітражі відзначили, що МОК може допустити росіян до участі в ОІ, оскільки саме він є організатором заходу
"Російська збірна їде в Ріо. Бах, глава МОК, друг Путіна допоміг, ризикнув піти наперекір спецслужбам США і загалом, зробив подвиг в ім'я світового спорту. Не дозволив спецслужбам США і Британії громити світовий олімпійський рух, не дав вибити одну з великих спортивних держав. Пам'ятник йому треба буде поставити. І дати політичний притулок, а йому він може знадобитися в майбутньому, коли його будуть переслідувати", - написав він.
Сьогодні МОК вирішив допустити збірну Росії до ОІ -2016 при виконанні низки умов. Згідно з рішенням МОК, всі члени російської олімпійської збірної повинні пройти додаткову антидопінгову перевірку для участі в Іграх. Ті, хто не пройде додаткову перевірку на допінг, будуть позбавлені акредитації МОК.
21 липня спортивний арбітражний суд у Лозанні оголосив про своє рішення не допускати російських легкоатлетів до участі в Літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Однак в арбітражі відзначили, що МОК може допустити росіян до участі в ОІ, оскільки саме він є організатором заходу
Топ коментарі
http://ss.sport-express.ru/userfiles/materials/49/498229/large.jpg
Родилась 22 января 1931 года в Ленинграде. Заслуженный мастер спорта.
Олимпийская чемпионка-1952 в толкании ядра. Серебряный призер Олимпийских игр-1956. Бронзовый призер Олимпийских игр-1964. Чемпионка Европы-1954. Рекордсменка мира 1952 - 1959. Чемпионка СССР 1952 - 1955. Чемпионка СССР в метании копья 1952, 1957. Бронзовый призер чемпионата Европы 1950 в метании копья и 1954 в метании диска.
Звонок на ее телефоне - заставляющая вздрагивать пионерская песнь 50-х. Мы пытаемся представить, как давно это было: первые для Советского Союза Олимпийские игры, 1952 год…
Пытаемся - и не можем. Потому что напротив сидит чемпионка - и выглядит свежо. Шестидесяти не дашь.
Все это кажется чудом. Как и сама победа на Олимпиаде девчонки, пережившей блокаду.
- Допинг - проблема. Была и другая, пока в 1966-м не ввели гендерный тест.
- Вы о гермафродитах? Их выставляли за сборную СССР. Мы-то знали. Еще перед Олимпиадой-1952 на сборе в Выборге устроили осмотр. Потом прогуливались с Ниной Думбадзе, а на скамеечке всхлипывала Шура Чудина. Нина сказала: "Жалко, что она такая. Но почему из-за этого должны остальные страдать?"
В Хельсинки мы уже вовсю тренировались, а Чудину привезли последним поездом, когда нашу заявку подписала медицинская комиссия. Но выигрывать Шуре запретили. Предупредили: "Любое место, кроме первого!" Она выступала в нескольких дисциплинах. Прыжки в длину и метание копья - два серебра, прыжки в высоту - бронза.
Позже наша спринтерша приревновала Шуру к конькобежке Инге Артамоновой. Нажаловалась в ЦК, что на самом деле Чудина - мужчина.
- По слухам, из-за этого романа муж зарезал Артамонову.
- Не исключено… Я с Чудиной нормально общалась, никаких попыток с ее стороны не было. Тепло относилась ко мне и метательница Женя Арзуманова.
- Того же поля ягодка.
- Ну да. Причем хромала. На каких-то студенческих соревнованиях я выиграла и ядро, и диск. В сборной женщины накинулись: "Да ты, как Чудина!" Арзуманова заступилась: "Нельзя так говорить! Галя здорово метает".
В Румынии на Всемирном фестивале молодежи ей сказали: "Завтра на осмотр". Арзуманова жестко ответила: "Не дождетесь! Я в спорт как пришла, так и уйду. Дайте обратный билет". Улетела домой и завершила карьеру. Вот она поступила благородно. Чудина ушла из спорта в 1963-м. А сестры Пресс, Иткина, Щелканова - через три года, когда появился секс-контроль.
1. Все подозреваемые на допинге обязаны пройти предолимпийский тест.
2. Все подозреваемые должны представить доказательства о своей чистоте.
3. Каждая международная спорт федерация имеет право запрещать выступать на олимпиаде любому спортсмену.
ПЕЧЁНКОЙ ЧУВСТВУЮ лучше бы парашенцы бойкоторовали олимпиаду ☺😃😀😎
теперь рашка нападет на рашку.
а неплохо бы было.
Можливо розум у них і знаходиться в сечі і гівні ?
АЛЕНЬ
Як заявив голова Інституту національних антидопінгових організацій, що об'єднує 59 таких організацій, Жозеф де Пансьє, це був «сумний день для «чистого» спорту», а МОК «не зміг твердо відреагувати на докази підтриманого державою допінгу в Росії, що руйнує російську систему спорту».
МОК «проігнорував заклики «чистих» спортсменів, численних спортивних організацій і провідних національних антидопінгових організацій вчинити справедливо і виключити Росію з Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро», мовиться в його заяві.
Також із різкою критикою виступив керівник Антидопінгового агентства США Тревіс Тайґарт. «Розчаровує, що у відповідь на найважливіший момент для «чистих» спортсменів і для чесності Олімпійських ігор МОК відмовився рішуче повести вперед. Рішення про участь Росії… - це істотний удар про правах «чистих» спортсменів», - мовиться в його заяві.
Критично відгукнувся на рішення й колишній керівник Всесвітнього антидопінгового агентства Річард Паунд, який уже як незалежний експерт розслідував найперші повідомлення про масовий допінг у російському спорті у грудні 2014 року. Як заявив він нині, МОК мав «величезну можливість зробити рішучу заяву, і змарнував її», засвідчивши «нульову толерантність до допінгу, якщо тільки він не російський».
Раніше в неділю МОК оголосив свою ухвалу, що російських спортсменів можуть допустити до участі в цьогорічних літніх Олімпійських іграх http://www.radiosvoboda.org/a/27877693.html тільки в разі виконання низки умов , яке мають підтвердити окремо для кожного чи кожної з них міжнародні федерації їхніх видів спорту.
Ці федерації мають, керуючись Всесвітнім антидопінговим кодексом та іншими олімпійськими принципами, індивідуально проаналізувати історію вживання чи невживання допінгу кожного спортсмена, беручи до уваги тільки результати вартих довіри міжнародних тестів. При цьому відсутність позитивних національних тестів на допінг не може вважатися достатньою.
Крім того, до участі в іграх не можуть бути допущені спортсмени, щодо яких є дані про вживання допінгу в незалежній доповіді, підготованій для Всесвітнього антидопінгового агентства і оприлюдненій нещодавно. Також до ігор не можуть бути допущені спортсмени, що хоч колись були покарані за вживання допінгу, навіть якщо термін заборони для них уже збіг.
Міжнародні федерації також мають право накладати санкції на цілі національні федерації відповідних видів спорту.
МОК погодиться з участю кожного окремого російського спортсмена в цьогорічних іграх тільки в разі, якщо рішення про допуск міжнародних федерацій також підтримають експерти, затверджені Спортивним арбітражним судом і незалежні від будь-яких спортивних організацій, причетних до Олімпійських ігор цього року.
Також МОК наголосив, що всі допущені російські спортсмени пройдуть додаткову сувору перевірку на допінг.
МОК, крім того, залишив за собою право вжити додаткових санкцій за результатами розширеної незалежної доповіді про державну допінгову програму в російському спорті, яка має бути підготована.
Раніше Міжнародна асоціація атлетичних федерацій уже заборонила всім російським легкоатлетам участь в Олімпійських іграх у бразильському Ріо-де-Жанейро, дозволивши тільки індивідуальні винятки. Це рішення http://www.radiosvoboda.org/a/27872195.html підтвердив Спортивний арбітражний суд . Після нинішнього рішення МОК участь в іграх зможе взяти тільки одна російська легкоатлетка, і та не зможе виступати під російським прапором.
Скандали навколо повідомлень про існування в Росії державної програми вживання спортсменами допінгу і приховування цього почалися ще минулої осені; саме тоді під заборону на участь у всіх міжнародних змаганнях, включно з олімпійськими, потрапили російські легкоатлети. 18 липня Всесвітнє антидопінгове агентство оприлюднило підготовану незалежним експертом доповідь, яка http://www.radiosvoboda.org/a/27866504.html довела існування цієї програми . Як очікують, тепер ця доповідь буде розширена і дасть остаточні висновки про обсяги «державного допінгу» в Росії.
http://www.radiosvoboda.org/a/news/27877847.html
-------------------
Зепп Блаттер &Ко тоже так думали.
Бах порядочный человек и не позволил провокацию против России
А не мав би це робити заради чистоти спорту.
Одень панаму, олень, лысину простудишь.
http://www.dw.com/ru/%D0%BD%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D1%8D%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%82%D1%8B-%D0%BF%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D1%83-%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D1%8E%D1%82-%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BC%D0%BE%D0%BA/a-19424448 Немецкие эксперты по допингу критикуют решение МОК.
http://www.dw.com/ru/%D0%B0%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B9%D1%86%D1%8B-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%8C-%D0%B6%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D0%B2-%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9-%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B5-%D0%B2-%D1%80%D0%B8%D0%BE/a-19424495 Австралийцы отказались жить в олимпийской деревне в Рио.
Не добился же Путин от МОК того, чего хотел - безоговорочного допуска на Олимп. МОК мог, теоретически, поддаться. Но, предпочел не подписываться и элегантно отпасовал решение о допуске на федерации, обусловив пропуск россиян в РИО унизительным поголовным допинг-пробингом.
Че-та не завидую я тем россиянам, которые попадут на Олимпиаду. Косые взгляды, шушуканье за спиной, выкрики на трибунах, протестные акции по дороге на стадионы. Все это не прибавит "энутзизазма".
Так что, вся эта шумиха в роспрессе лишь очередная выдуманная "победа Путина".
http://tass.ru/obschestvo/3483905
Типа "так не доставайся же ты никому!"
Много не надо, чтоб лавочку прикрыть- несколько взрывов, в местах скопления. А то и ,как в Мюнхене, захваты турецких, украинских и прочих "вражеских" спортсменов. Разумеется от лица официально запрещенной в России "ИГИЛ".