"Справа мерів": земля під забудову віддавалася фірмам дружин мерів Бучі та Ірпеня ДОКУМЕНТИ + АУДІО
Про це йдеться в статті Ірини Ромалійської "Дружина будує мікрорайон? Це прекрасно!", - Бучанське Межигір'я. Чи сядуть фігуранти "Справи мерів"?
За допомогою цих документів можна відстежити весь ланцюжок. У 2011 році громадянин Пахомій Глива отримує дві ділянки від Бучанської міськради. Акти на півгектара землі підписані мером Анатолієм Федоруком.

Пізніше ці дві ділянки громадянин Глива передає такому собі Олегу Яцюку. За інформацією "Цензор.НЕТ", Олег Яцюк є двоюрідним братом мера Анатолія Федорука. І потім уже Яцюк передає ці землі фірмі "Будрегіонінвест".

Потім підписується договір на комерційне будівництво житлових будинків. Договір підписують: фірма "Будрегіонінвест", Олег Яцюк та Володимир Карплюк, який тоді вже півроку як був звільнений з посади заступника Федорука, а мером Ірпеня буде обраний тільки через два роки.
У підсумку на відведеній землі зводиться комплекс із шести багатоповерхових будинків Rich Town. На офіційному сайті комплексу покупцям обіцяють "чисте повітря соснового лісу і чудовий краєвид з вікна".

Фото із сайту комплексу Rich Town
Народний депутат Ольга Червакова пояснює схему: в 2011 році бізнесмен-забудовник Карплюк і беззмінний мер Бучі Федорук створили будівельну компанію "Будрегіонінвест". Оформлено підприємство на їхніх дружин - Ларису Карплюк і Людмилу Федорук. Що і підтверджується статутом фірми, копію якого має в своєму розпорядженні "Цензор.НЕТ".
У підсумку, за твердженням Ольги Червакової, фірма "Будрегіонінвест" заклала п'ять нових комплексів: "Новатор", "Центральний", "Новатор", "Rich Town" і "Буча Квартал". До речі, саме в них перебували задекларовані Карплюком у 2013 році 67 квартир. За що він і отримав під час скандалу, що розгорівся на виборах, прізвисько Вова-67 квартир.
Начальник Департаменту ГПУ Володимир Гуцуляк підтвердив "Цензор.НЕТ", що цей епізод в кримінальному провадженні є.
Те, що бучанські землі віддаються під забудову фірмі, якою офіційно володіють його дружина і дружина його кума, Федорук не заперечує. Однак конфлікту інтересів у цьому не бачить. "Так це чудово! Це прекрасно, що будують мікрорайони, місто розвивається!" - заявив Федорук.
Повністю статтю можна прочитати тут.

У висліді, за твердженням Ольги Червакової, фірма "Будрегіонінвест" заклала п'ять нових комплексів: "Новатор", "Центральний", "Новатор", "Rich Town" і "Буча Квартал". До речі, саме в них перебували задекларовані Карплюком у 2013 році 67 квартир. За що він і отримав під час скандалу, що розгорівся на виборах, прізвисько Вова-67 квартир.
Начальник Департаменту ГПУ Володимир Гуцуляк підтвердив "Цензор.НЕТ", що цей епізод в кримінальному провадженні є.
Те, що бучанські землі віддаються під забудову фірмі, якою офіційно володіють його дружина і дружина його кума, Федорук не заперечує. Однак конфлікту інтересів у цьому не бачить. "Так це чудово! Це прекрасно, що будують мікрорайони, місто розвивається!" - заявив Федорук.
За допомогою цих документів можна відстежити весь ланцюжок. У 2011 році громадянин Пахомій Глива отримує дві ділянки від Бучанської міськради. Акти на півгектара землі підписані мером Анатолієм Федоруком.

Пізніше ці дві ділянки громадянин Глива передає такому собі Олегу Яцюку. За інформацією "Цензор.НЕТ", Олег Яцюк є двоюрідним братом мера Анатолія Федорука. І потім уже Яцюк передає ці землі фірмі "Будрегіонінвест".

Потім підписується договір на комерційне будівництво житлових будинків. Договір підписують: фірма "Будрегіонінвест", Олег Яцюк та Володимир Карплюк, який тоді вже півроку як був звільнений з посади заступника Федорука, а мером Ірпеня буде обраний тільки через два роки.
У підсумку на відведеній землі зводиться комплекс із шести багатоповерхових будинків Rich Town. На офіційному сайті комплексу покупцям обіцяють "чисте повітря соснового лісу і чудовий краєвид з вікна".

Фото із сайту комплексу Rich Town
Народний депутат Ольга Червакова пояснює схему: в 2011 році бізнесмен-забудовник Карплюк і беззмінний мер Бучі Федорук створили будівельну компанію "Будрегіонінвест". Оформлено підприємство на їхніх дружин - Ларису Карплюк і Людмилу Федорук. Що і підтверджується статутом фірми, копію якого має в своєму розпорядженні "Цензор.НЕТ".
У підсумку, за твердженням Ольги Червакової, фірма "Будрегіонінвест" заклала п'ять нових комплексів: "Новатор", "Центральний", "Новатор", "Rich Town" і "Буча Квартал". До речі, саме в них перебували задекларовані Карплюком у 2013 році 67 квартир. За що він і отримав під час скандалу, що розгорівся на виборах, прізвисько Вова-67 квартир.
Начальник Департаменту ГПУ Володимир Гуцуляк підтвердив "Цензор.НЕТ", що цей епізод в кримінальному провадженні є.
Те, що бучанські землі віддаються під забудову фірмі, якою офіційно володіють його дружина і дружина його кума, Федорук не заперечує. Однак конфлікту інтересів у цьому не бачить. "Так це чудово! Це прекрасно, що будують мікрорайони, місто розвивається!" - заявив Федорук.
Повністю статтю можна прочитати тут.

У висліді, за твердженням Ольги Червакової, фірма "Будрегіонінвест" заклала п'ять нових комплексів: "Новатор", "Центральний", "Новатор", "Rich Town" і "Буча Квартал". До речі, саме в них перебували задекларовані Карплюком у 2013 році 67 квартир. За що він і отримав під час скандалу, що розгорівся на виборах, прізвисько Вова-67 квартир.
Начальник Департаменту ГПУ Володимир Гуцуляк підтвердив "Цензор.НЕТ", що цей епізод в кримінальному провадженні є.
Те, що бучанські землі віддаються під забудову фірмі, якою офіційно володіють його дружина і дружина його кума, Федорук не заперечує. Однак конфлікту інтересів у цьому не бачить. "Так це чудово! Це прекрасно, що будують мікрорайони, місто розвивається!" - заявив Федорук.
Повністю статтю можна прочитати тут.
Топ коментарі
рыба гниет с головы.
и если бы товарищи не задели интересы "семьи по-новому" - продолжилось бы дальше.
Меня, кстати, очень удивляет, что антикоррупционное бюро создали, как исключительно карающий орган. Таким путем системные явления не устранить - вон Туркменбаши регулярно казнит казнокрадов, но количество желающих не уменьшается. При антикоррупционном бюро следовали бы создать аналитическую команду с правом первоочередной законодательной инициативы, тогда бы ситуация начала медленно меняться в нужную сторону. Посадкой двух меров никого не напугаешь - остальные мэри посчитают, сколько их осталось, прикинут вероятность, что попадут под раздачу, и решат, что можно и дальше "делать бизнес".
а эти два мэра просто зарвались, перейдя из местечкового на уровень воров государственного масштаба. такие либо работают на семью, либо вообще списываются из системы.